Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

assasinmi battle priestmi

tyran_tr

Öne çıkan mesajlar

Kişiye göre değişir.
Ama dagger ability olayı çıktı mertlik bozuldu.
Dolayısıyla bp diyeceğim.[signature][hline]DraculaVigorous, 11 Temmuz 2005 00:25 tarihinde cyper açıldı forumunda demiş ki:
boşverin usko'yu bence de.
usko öldü.
devir orcların devri. devir myko devri - Biraz LoR den alıntı oldu ama olsun. :)
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

judgement için o bildiğim kadarıyla.
yani hiç lvl 62 bp charım olmadı.[signature][hline]DraculaVigorous, 11 Temmuz 2005 00:25 tarihinde cyper açıldı forumunda demiş ki:
boşverin usko'yu bence de.
usko öldü.
devir orcların devri. devir myko devri - Biraz LoR den alıntı oldu ama olsun. :)
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

war fakat bp nın + heal gıbı bı kendıne faydası da war ayrıca bazı attacker warrıorlarında defansı son derece ıyı olabılıyor yada kullandıkları sılah cok ıyı oluyo leg cuttıng attılar mı baslarda bıraz tedırgınlık yasıosun[signature][hline]Self control;
Breaks down..!!
Hemesus (noobz)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tyran_tr, 18 Temmuz 2005 01:57 tarihinde demiş ki:
bp ninde defans sorunu yokmu?
cz de assasinlerle nasıl başedebileceksinki?

Dagger D. armorları giydinmi adam seni öldürene kadar manyak edersin zaten. Sana bira zönceki konuları aramanı öneririm. Priest ile iligili fikirler falan vardı. Daha ayrıntılı bilgi alırsın hem.[signature][hline]Ah ulan imzayı değiştirecektim ama unuttum ne yazacağımı. Neyse hatırlayınca...
Sosyal ağlarda paylaş

falla bana assas daha ii gibi geliyo ben cz de assas görsem tırsıyom hep kaçıyom hemen ama bp ye dalıyom bp işi biliyosa kötü tabi ama adamlar hep malice torment fln atıyo halbuki bi parazit yapıştırsa bana öyle 1000 canla kalıyom hele bide o bp 62 se iş bitiyo ama defansımı kırınca pot fln basıyorum gate yapabiliryorum assas a gelince eğer combo yapmayı becerirsen bence assas dan iyisi yok bi yere koymuştum bana çekilen comboyu dur bi daha koyayım gör

img320.imageshack.us/my.php?image=18ns.gif

img320.imageshack.us/my.php?image=22be.gif

bunlar 2 saniye içinde oldu adam aslında çok ezik spike la paper mage e 1100 koydu normalde 1600 fln vururlar burdaki assaslar eğer bu combo yapamasaydı onu sermiştim yere ama hem yanında novacı mage vardı hemde gördüün gibi combo yapıyodu canım 2 saniye içinde diplendi.

Seçim senin assasta combo var bp de parasit (62 olman lazım %100 )[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Server : Beramus
Np : Boşverin :D
Level : 6x
Açıklama : Paper Flame Set +7 hp 12
Wizard +7 staff Buffsız Can 1300 :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...