Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

+8 item yapmanin yolu????

Hercul

Öne çıkan mesajlar

kesin national point gelmisdir :) :)

len olum öle deme bak adam 2 tane +5 8 rogue chitins satiodu
25m den aldim 2 bus bastim.Tabi biri patladi malesef öteki neyse +6 10 oldu pads.Daha sonra hizimi alamadim bide bus ona patlattim oda oldu +7 12 :) ticaretin zamani olmaz...!

simdi o 185m den Merchant da satilirmi dersen daha bugun ögleden sonra aynisini 175m sattim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
+7 yapmak ozamanlar karliydi kardesim.uLTRA premium uyesi isen bak sole yapiodum.Ama suanda bu stratejiyi uygulamak adami sadece zarara sokar.Ozaman upre. uyeydim.Pazardan +6 mallari aliodum 3 4 tane genelde rogue yada warrr du itemler.Anvilin basina gecip arada 2 bazen 3 item patlatip busu basiodum.ilk bastigim olmassa 2. kez ssansimi 2 3 saat sonra deniodum.VE genelde bastigin 3 4 itemde en az 1 ve bazende 2 si oludo.Ozamanlar rogue +7 12 leri 150 200 arsi satiodum ve +6 larda 40 m di.Bastigim 4 itemden 1 bile olsa zarar etmiodum ve genelde her 5 taneden 2 tane +7 cikiodu.Bana maliyetleri bunlarin 5*40=200m ediodu.Ortalamada 175*2=350 ye satiodum ve ortada hic de azimsanmicak kadar büyük bir kar cikiodu.Bunun aynisi warr +6 icinde gecerli 30m den alip +7 12 ler 100 120 m civari gidiodu gene kardasin.Ama bundan 1 2 ay öncesi cok +7 yapan yokdu ve fiatlar cok yüksekdi simdi bu strateji adami zarara sokar.GM ilk dupe silmesinde benim 700m e aldigim sard+ 7 70 biri silinmisdi.Otekini satip bu yollar 10 15 gün icinde 1 +7 70 shard 2 +9 dex earing ve +9 dex belt aldim.Epey nii kar etim anlicagin.AMa simdi cok upgrade yapan var fiatlar bu isi icin yeterince ii deil ve yaptigin mali satma garantinde yok.ozaman ayni gün yüzde 99 satiliodu itemler..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BeAx, 16 Temmuz 2005 19:18 tarihinde demiş ki:
BEN +7 ELİXİR STAFF I 5 TRİNA BASARAK +8 YAPABİLDİM...

ama premiumdum normal üyeler %1 yapabilirler +8 en iisi 1. serverdan girip unique vea +8 alacan

5 trina mi???? benim bildigim 1den fazla trina ayni anda kullanilmiyordu?[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

bugün 3 tane denedim...
wizrd+7==patladı
viper+7=+8oldu
salamender+7=patladı

3ünüde trinas bastım ama şans yok bende elin oğlu geçende busla +8yaptı....bunun taktiği yok 7tane chiitn patlattım yine sadece 1i oldu şans meselesi bence...[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:10xxx..........................Np:15xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler aslında +8 yapmanın çok kolay bi yolu war ben denedim we yaptım şu an paraya para demiom tabe kesin die bişi yok ama %80 başarı şansı war
+1 upgrade bi item alın ard arda bakın önemli bu ard arda normal upgrade scroll le geliştirin +5 olduğunda iteminiz 1 dakika bekleyn we bus kağıdı basın +6 olacaktır bi 1 dakika sonra 2. busu basın +7 yaptığınızda iteminizi bi 5 dakka bekleyn we trinayı basarak +8 yapın inanın işe yarıyor
Ben bu şekilde 12 itemin 10 unu +8 yaptım we çok ii fiyatlarlada sattım
Ama küçük bi not:
Upgrade işlemine başlamadan önce bütün upgrade kağıtlarınız yanınızda olsun çünkü bu işlemde aradaki zman çok önemli hade kolay gele..................
Sosyal ağlarda paylaş

said:
OnuRRR, 17 Temmuz 2005 20:27 tarihinde demiş ki:
Beyler aslında +8 yapmanın çok kolay bi yolu war ben denedim we yaptım şu an paraya para demiom tabe kesin die bişi yok ama %80 başarı şansı war
+1 upgrade bi item alın ard arda bakın önemli bu ard arda normal upgrade scroll le geliştirin +5 olduğunda iteminiz 1 dakika bekleyn we bus kağıdı basın +6 olacaktır bi 1 dakika sonra 2. busu basın +7 yaptığınızda iteminizi bi 5 dakka bekleyn we trinayı basarak +8 yapın inanın işe yarıyor
Ben bu şekilde 12 itemin 10 unu +8 yaptım we çok ii fiyatlarlada sattım
Ama küçük bi not:
Upgrade işlemine başlamadan önce bütün upgrade kağıtlarınız yanınızda olsun çünkü bu işlemde aradaki zman çok önemli hade kolay gele..................

şimdi sana bir kaç soru... bu arada bu taktigin işe yaradıgını var sayarak soruyorum... madem kesin işe yarıyor söyle bakalım??
1.o 1 dk 2 dk bekle dediğinde pencereyi kapatalım mı??
2.sen bunu hangi serverda denedin ve bu kadar çok +8 item yaptın ve o an anvilin başında birinin olması veya olmaması yada arada geçen kırmızı ve beyaz ışık sayısı önemli mi???
3.1dk yerine 1 dk 1 sn bekledikten sonra bassasm ne olur??
4. hangi itemları +8 yaptın??
5. Toplamda ne kadar paran oldu ve madem bu kadar iyi bir taktik neden 10 itemla yetindin.. 150 tane yapsaydın??

bu soruları dalga geçmek amacıyla sormadığım.. başta dediğim gibi taktiğin doğru oldugunu varsayarak bu soruları soruyorum[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Türk
Speciality:Shadow Vain
Job: Archer
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

ßnım arkadasım +6 iron bow yapmak ıcın crımson +6 yı upgrade ile yakam dedı. +6 crımsonu upgade ile basarak +7 ye gecırdı ama kendısı +6 crımson u ayaklıgı yakmak ıstemıstı Neyse dedı +7 iken +8 e basam bu sefer Kesın yanar dedi we upgrade ile +8 e bastı yancagını bılıodu.Heyecan olsun dıe monıtoru kapadık Herkes crımson +7 nın +8 e gecmıyecegını bılıor ama monıtoru actığımızda +8 crımson boot onumuzde duruordu cafede 5 snye sessızlık oldu we Herkes bir bagırmaya basladı...Herkes cok sewınmıstı. ßence +8 ıtem ıcın 5trina ffelam hikaye bas gıtsın.. ßak ıstemedığımız halde +8 ıtem oldu ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
911911, 17 Temmuz 2005 20:46 tarihinde demiş ki:

ıstemedığımız halde +8 ıtem oldu ...

Bende istemiyorummmm bende istemiyorummmm....
Ve allah bu kulunu kırmayıp +8 item yaptırmıyor
:(:(:(:(:([signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Türk
Speciality:Shadow Vain
Job: Archer
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D

[Bu mesaj _catastrope_ tarafından 17 Temmuz 2005 20:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aba bu yeni server açıldı ya
bizim bi abi wardı kafeden adı mühim diil burda olay mühim her neyse adam yeni servera geçiş yaptı.
ama areste level45 assasin i war we elinde de mirage war ama+1
neyse az önce oyunu oynarken gelmiş bana dio ki abi ben aresi bırakıorum dio
dedim sen manyakmısın kardesim tamm aresi bırak ama o mirage bırakılırmı be dedim
o da dedi olsun ben bırakcam dedi
neyse
arese girdi abi 4 tane blessed aldı
koydu mirage dagger ı benim içim gitti tabi
bastı
+2 oldu
bi daha koydu bi daha bastı
+3 oldu
aga ama adam bastıkca benim içim gitti düşüp bayılacaktım yaa
sonra yine bastı yine abi
+4 oldu
ben dedim tamm bu kadar yeter daha yapma dedim engellemeye calıstım yoq adama dinletemedim dedim elinde patlıacak yoq dedi ben oyunu bıraqmayı göze almısım artık dedi .
neyse abi bi daha koydu bi daha bastı ve tabiii güselim dagger
+5 oldu
ve sonna dedi ki abi ben aresi bırakmıyorum dedi
sonna sword breakeri bastı blessed la
o da tabii mafiş ama aresi bırakmadı
buradan bana bu konularda yardımcı olan cok sewdiğim arkadasım clan leader im e selamlar[signature][hline]CLAN _Miqrop_
clan leader _Miqrop_13ruatily
server diez
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...