Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ninja kaplumbağaları dizginlemeliyim :)

ManitoN

Öne çıkan mesajlar

bu tosbağa kılıklı kaplumbağalarım önüne gelen her kaptan firar ediyor . eski kaptan kaçyıolardı gittim onu değiştirdim. yenisindende bir çırpıda kaçıyolar . hergün 1 metre yükseklikten merme atlıyolar . sonra atlayıp dolaşıp uyuyorlar :) . kaçmalaları için ne önerirsiniz ?
üzerine demir parmaklıllar koydum bir sefer . yine ninjalar tutunup, demir üzerinde denge kurarak yürümüşler . cammı koymalıyım ?[signature][hline]http://www.sanalcafe.net
Sosyal ağlarda paylaş

zaten kaplarını yükseltmiştim . akvaryum işime yaramaz çünkü acaip derecede pislik çıkartıyorlar :) birde hastalıklarından doalyı sularında devamlı ilaç bulunduruyorum suları sık sık değişiyo . akvaryum işimi görmez heralde . cam fikri mantıklı . üzerine delikler açarsak hava transferide olur . hmm[signature][hline]http://www.sanalcafe.net
Sosyal ağlarda paylaş

valla maniton seninkiler asmıs ya olayı.tel koyunca benimkisi mudahale etmeyi bırakmıstı.

neyse bence su sineklik telleri olurya,camlara gerilir hani.onlardan al.ama once bir cerceveye cak.sonrada yuvalarının ustune koyarsın.daha kullanıslı olur kanımca...[signature][hline]bi post kasamadan geldik gidioruz iyi mi?
Sosyal ağlarda paylaş

hayvanlar kahvaltida ne yiyor?
bence sularini degistir
yada icme suyu koy kacmazlar belki[signature][hline]Amd Athlon 64 3000(939) @ 2450mhz = MSI K8N Diamond = 1024 MB 500 Mhz Ram @ 4.2.2.2 = 2 SLI 6600 GT = Coolermaster Stacker = Coolermaster Aquagate = Tagan 480 Watt Power supply = Sata Raid 0 with 160 GB 7200.7
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
yem yiyor olsalar gerek urza :)
bence üzerine tül veya sineklik gibi birşeyle kaparsan çıkmazlar. akvaryum istemiyorsan değişik bir çözüm olabilir. aman yüksek bir yerde olmasın, yere düşüp ölebilirler...[signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas! |
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

artık bu tosbağalara bişey olmuyacakları inancındayım :D
(defalarca 1 metreden atlama rekoru)
zaten içme suyundan kaçıyolar :D

sineklik iyi fikir . güneşlenirken naparız onu bilmem. zaten genelde güneşlenme esnasında kaçıyolar :D[signature][hline]http://www.sanalcafe.net
Sosyal ağlarda paylaş

daha bol bi tel koy arasından kaçamayacakları gibi bide dha alçak yerde dursunlar zarar görebilirler( gerçi benimkiler 5.kattan atlamışlardı bi tanesinin kabuğu kırıldı ama ölmedi diğerinde bişie yoktu)[signature][hline]Mendoza, 03 Şubat 2005 03:58 tarihinde demiş ki:
Hayatimda bu kadar "hastalikli" bir film gormedim...

kanberdim bi zamanlar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ManitoN, 15 Temmuz 2005 01:21 tarihinde demiş ki:
artık bu tosbağalara bişey olmuyacakları inancındayım :D
(defalarca 1 metreden atlama rekoru)
zaten içme suyundan kaçıyolar :D

sineklik iyi fikir . güneşlenirken naparız onu bilmem. zaten genelde güneşlenme esnasında kaçıyolar :D
ya direk gunese koyma ondan cok rahatsız oluolar.ben yuvanın yarısını guneste yarısını golgede kalacak sekilde ayarlıyorum.bayılmasına yakın golgeye kacabilio.

direk gunese koyma cok yazık uv onlara da zarar verio.kıyma kaplumlarına[signature][hline]bi post kasamadan geldik gidioruz iyi mi?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 17 Temmuz 2005 10:02 tarihinde demiş ki:
kaçmak yasaktır tabelası as
pizza resmi koy kabın içine
1 metre nası zıplar bi kaplumbağa
bariz ninja bunlar
valla zıplıolar ya.ninja cesareeti var bunlarda.kac kez nerden dustu sayamaz oldum artık[signature][hline]bi post kasamadan geldik gidioruz iyi mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...