Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fradulent use of cc den ban yiyen arkadaşlara....

_catastrope_

Öne çıkan mesajlar

bu ban genelde kredi kartı hata verdiği halde para çekildikten sonra 2. kez premium alma işleminde veya sahte cc kullanımında olmaktadır...
ben ilki için elimden gelen her yardımı yapmaya hazırım... ben karakterimi 30 dakika içinde açtırdım sadece kiminle nasıl konuşucagınızı biliceksiniz... ;)
eğer bu yüzden ban yiyenler varsa bo topice yada direk bana özel mesaj atsınlar...[signature][hline]Server: Diez
Nation: Karus
Char: Rogue
Lvl: 59(60 oluyorumm.. oluyorummm..)
Nick: Catastrope
Clan: Türk
Sosyal ağlarda paylaş

ben bişi anlamadım bu mevzudan ben siteye kendi acctımla girrebiliyorum a,sorun çıkmıyor ama sifre değistirmeye ve premium almaya gelince iptala bağlıyor konu hakkında bilgisi olan suraya nsl cozulcegini yassın bi zahmet...[signature][hline]Number One Tv Chatbox:BRİT MEZARI PKLAR BASTI KO$UN:hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CursetH, 22 Haziran 2005 21:57 tarihinde demiş ki:
ben hala merak ediyom siteden aldıgım prem üyelik mailime info olrak geldi ama prem olmadım sonra baktım olcak gibi deil bide oyundan oldum oyundaki kabul edildi önceki iptalmi olcaq acaba?
adamlara mail atıp sor... onlar sanırım ya paranı knight cash e çeviricekler yada diğer ayda premium vericekler...[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kuisatz, 24 Haziran 2005 11:28 tarihinde demiş ki:
kusura bakma sinirden hiç bir topic i okumamışım o yuzden başlık açtım.. adamlara mail attım tabiki cevap geleceğini sanmıyorum.. yardımcı olabilirmisin ?

tabiiki olabilirim.... öncelikle bana tam olarak herşeyi anlat bana... 2 kere para mı çektin.. banlanmadan önce premium alırken check out dedikten sonra bir error mesajı geldi ve hesabından para mı çektiler??
detay verirsen daha rahat yardımcı olabilirim...[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

yok hyr. su ana kadar oyunda 40 level olduktan sonra 2 veya 3 defa premium uye oldum. Kullandıgım kredi kartları ailemin kartlarıdır hiç bir sakatlıgı yoktur. 2-3 gun ewwel premium uyeliğim bitti bugun oyuna girmeye kalktıgımda uygunsuz kredi kartı kullandıgınız için 999 gun ban yediniz diye bir yazı ile karşılaştım.. Clandan bir kaç arkadaşımında aynı şekilde kendi kredi kartlarını yada ailelerinin kartlarını kullandıgı halde ban yediklerini duydum. Böylece haksız yere oyundan atılmış olduk :)[signature][hline]ARES
Karus Warrior LVL5x
OTTOMAN_EMPIRE
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kuisatz, 24 Haziran 2005 11:34 tarihinde demiş ki:
yok hyr. su ana kadar oyunda 40 level olduktan sonra 2 veya 3 defa premium uye oldum. Kullandıgım kredi kartları ailemin kartlarıdır hiç bir sakatlıgı yoktur. 2-3 gun ewwel premium uyeliğim bitti bugun oyuna girmeye kalktıgımda uygunsuz kredi kartı kullandıgınız için 999 gun ban yediniz diye bir yazı ile karşılaştım.. Clandan bir kaç arkadaşımında aynı şekilde kendi kredi kartlarını yada ailelerinin kartlarını kullandıgı halde ban yediklerini duydum. Böylece haksız yere oyundan atılmış olduk :)

yenisini aldın... ve orda açıldımı premium service :30 diye... yani aktif oldu mu üyelik.. yoksa olmadan mı ban yedin... eğer olmadan ban yediysen check out derken bi uyarı vermiş olmalı... ya sayfa gösterilemiyor yada bi error mesajı....

hangisi?? :)[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Knight cash alıp name change alcam bişi cıkarmı :D[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

[b]ABAZAN, 15 Haziran 2005 18:29 tarihinde demiş ki:

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

knight cashde sanıırm bişi çıkmaz... ama premiumlarda bi haltlar oluyo bu aralar..... bu arada yardım etcek çok bişi yok billing supporta yazın ve eğer paranız hesabınızdan çekildiyse size gelen maili reply edin...ben söke söke herşeyimi aldım... birkaç mail atın bir mail atıp beklemeyin.. araya premium memberları sokun onlarda atsınlar.. bak o zmn nooluyor :D[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bende ban yemiştim ama sabah yedikten 3 dk sonra dedim ne ayaksınız siz kolpa kredi kartı fln olsa nie knight cash im 100 onun en az 6000 7000 olması lasım sacmalamayın alırım dalagınızı fln tabi bunu uygun bi dille soledi 3 dk sonra "Investigation over unblocked" yazısı :D[signature][hline]AccuraCy_Lord
Ottoman_EmpIre
Ares 1 - 2
Assassin
LeveL: 6x
Sosyal ağlarda paylaş

ama ben bole isin taaa.izmirdeyim pazar sabahı ishtn bi ara bulabilmisim sabahın korunde acık kafe bulabilmisim hem de KO nun oldugu bir kafe bulmusum.webten acc durumuma bakayım dedim bir de ne goreyim your acc has been blocked.sajith denen noob big gm den bole bir mesaj gelmish.koyuyolar bole comezleri sonra sacma sapan seyler yuzunden ban yiyoz ii mi.benim su hafta icinde bir gun sadece 4 saatlik boshlugum war onda da ban lı acc ile karsılasıorm.helal bashka ne diim.bakalım attım mesajı acc uzerinden ama ne olcak bekliorz.bashka bi yolu pusuru warsa yardıma acıgım.[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
şimdiye kadar herhangi bi sebepten dolayı ban yemedim ama arkadaaslarin dediklerine göre;
sitede banlandığın yazıomus
neden banlandığın da yazıomus
ve kaç gün banlandığın da yazıomus
mesela 3 gün mü ban yedin
3 gün geçtikten sonra banı kaldırmıolarmış.
enterasan bi olay :D[signature][hline]CLAN _Miqrop_
clan leader _Miqrop_13ruatily
server diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaKsi, 17 Temmuz 2005 17:44 tarihinde demiş ki:
up

kaksi uplamanın nedenini aşagıdaki topicden okudum... arada bi uplamak faydalı olucak sanırım.... çünkü o arkadaşın dışında birisi daha yardım istemis...
Burdan herkese tekrar söylüyorum.. elimden gelen her yardımı yaparım.. server fark etmez... yeterki attıgınız özel msjlarda yada topice attıgınız postlarda sorununuzu detaylarıyla anlatın...
Teşekkürler..[signature][hline]Server: Diez
Speciality:Shadow Vain
Job: Archer
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...