Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lvl 30 n00b

BioHazarD

Öne çıkan mesajlar

ya ben lvl 30 mage oldum ama oyunu pek detaylı bilmiyorum :)
mesela ben şimdi daha nasıl kasayım? xigenon1 de yardım etcek varmı? clan vs falan

bana gerekli itemler falan neler işte bunun gibi bilgiler istiyorum :)[signature][hline]N-Gage Kullanıcıları Portalı
..Knight Online..
..Firestorm the Mage..
..Xigenon 1..

[Bu mesaj uzaylılar tarafından 41 Aralık 3811 34:98 tarihinde değiştirilmemiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Level 40 kadar brethde takılmak zorundasın.Zaten mantıklı olanda bu.Kendine Deahts Knight denilen yaratıkların orda bir parti bul ve level 40 olana kadar burda kas.40 dan sonra eslant kapıları sana açılacak ve orda leveline göre daha çok exp veren moblarla kaşılaşacaksın.Zaten ondan sonrasıda fazla içler açıcı değil.Level 51 olana kadar yine eslantda takılır ve arada bir colonye PK ya gidersin.Sonrası sana kalmış.
Kullanabileceğin silahlara gelince Staff(asa) denilen herşeyi kullanabilirsin.Arada sırada maradonda tezgah açan playerların sattıklarına göz at.Kısa süre içinde senin karakterin için en iyi silahı ve giysileri ayırt edebilir hale geliceksin zaten.Yine ben söyleyim En iyi mage asası Salamander Staff dır.Eslantda belli moblardan, Bosslardan ve Abys Gem basarakta çıkarta bilirsin ama tabi bunlar çok düşük ihtimaller. Sana tafsiyem şimdilik kendine orta seviye bir Staff bul ve onunla takıl.Nasıl olsa şuan pk yapmıyorsun.Örnek : Mytril Staff. (orta seviye)
Son birşey daha.Kullandığın asa ların özelliklerinde ek olarak yeşil bir yazı bulunur çoğunlukla.Üzerine geldiğin zaman çıkan yazıdan bahsediyorum.Orda şuna dikkat etmen vuruş gücün için önemli bir etken.Mesale ben bir buz büyücüsü açtım.Ve level atladıkça Glacier büyülerim gelişiyor.O zaman elinde tuttuğun asa extra Glacier Damege verebilmeli. Eğer yazdıklarımı daha kolay anlamak istiyorsan bu yazıyı okuduktan sonra marodana git ve tezgahları gez.Şimdiden başarılar dilerim dostum...
Sosyal ağlarda paylaş

elimde mythril staff var +3 sanırım flame özellikli zaten bende flameciyim peki bu hep sözedilen "chitin" nedir bide goblin armor ne işe yarar[signature][hline]N-Gage Kullanıcıları Portalı
..Knight Online..
..Firestorm the Mage..
..Xigenon 1..

[Bu mesaj uzaylılar tarafından 41 Aralık 3811 34:98 tarihinde değiştirilmemiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Chitin bir armordur.yani üzerine giydiğin bir giysi.Önceden en iyi defans veren ve en sağlam armorlardan biriydi.Sonrasında e-games yetkilileri oyuna renklilik getirelim derken Chitin Shell diye bir armor çeşidi daha çıkardılar.Şuan en iyisi bu diyebilirim.Yanlız şimdilik bunları fazla düşünme zaten giyemezsin.Giyebilicek bile olsan bulman çok zor.Bir clana üye olup colonyde sürekli boss kesmeniz ve ait olduğun clanın lideri düşen itemları insaflı bir şekilde dağıtıyor olabilmeli.Kafan fazla karışmasın, zaten şuan level itibari ile elinde olsa bile bu armorları giyemezsin. Goblin armor olayıda oyunda zaten bulunan plate,half plate,full plate,chitin gibi armorların ekstra özellikleri olması.Onuda şöyle açıklayayım.Mage için bir crimson armor giysisi düşün.Eğer bu goblin crimson olursa extra sana magic power ve hp gibi avantajlar sağlıyor.Bunuda Bellua da kobold ve bugbear gibi mobları keserek çıkaracağın goblin itemları ile kendine bir giysi yaptırarak elde edebilirsin.Yada yok uğraşamam diyorsan maradondaki tezgahlardan bul ve satın al.Zaten kasması, yapması ve harcağıgın para vs.. aynı hesaba geliyor.O yüzden sen git satın al.Hiç uğraşma...
Sosyal ağlarda paylaş

İtem olarak paper mage mi classic magemi oldugunda önemli,
Paper mage(fire) sadece mp ye yuklenen magedir,int e vermez,agır hasar verir ama sadece lvl1 armor giyer.
Classic magedede int i crimson giyecek sekilde ayarlarsın.
Her iki sekildede tüm aksesurlar mp olacak.Pk yaparken classic meycde crimsonuna hp bonusu eklemen daha mantıklı olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
said:
thendor_7, 16 Temmuz 2005 17:27 tarihinde demiş ki:
sana uyarım paper olucaksan wizzard +8 bulmayaçalış
eğer paper oolmıcaksan lycaon veyo lupus staff bul

Abi psikopatmısın sen :D ne kadar eski başlık varsa hepsini upladın :D[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...