Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

I-P0d pil sorunu

Othranx

Öne çıkan mesajlar

ya benim yaklaşık 5 aylık bi ipodum var pilini şarj ediorm mesela bi şarkı açıyorum pil kendi kendine azalıyo ve 0lanıyo ne yapabilrm yani değiştirirlermi??[signature][hline]Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam.

Metboy 19.08.20 22:42 bende türk sağ açarım o sol açarsa ahahha
Othranx 19.08.20 22:42 euheu
Othranx 19.08.20 22:42 sen dopsun orta aç eueh
Metboy 19.08.20 22:42 aefdaeh
Sosyal ağlarda paylaş

99$ + kdv pili apple'ın degistirmesi, baska yerlere de degistirebiliyosun (kendin de yapabilirsin) 30$'a pil alıp ama arka kapagı acman gerekir ki bu durumda da garantiye gule gule. İlk yıl garanti kapsamında pili degistiriyolar mı bilmiyorum ama.

Bu arada pil sorunu ipodun basbelası zaten.[signature][hline]kaleidoscopic 20 Haziran 9:30 sularında Rockistanbulda demiş ki:

Zaten tekerleklere karşı ilgim var...
Sosyal ağlarda paylaş

garanti dahılınde pil değiştirmiyorlar haberin olsun. bendede i-pod mini var önceden bi 6-7 saat şarja takıyorum (bildiğin priz)sonra şarjdan cıkarıp bılgısayara baglıyorum. burdanda bıraz şarj oluyo. Boyle şarjın 5 saat fılan dayandıgını gordum. ha bıde i-pod ayarlarından Eq'yu kapat veya dandık bişeylerde tut en fazla şarjı bu yıyo.[signature][hline]Bamya_de_Morgoth
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Venator, 05 Temmuz 2005 19:44 tarihinde demiş ki:
99$ + kdv pili apple'ın degistirmesi, baska yerlere de degistirebiliyosun (kendin de yapabilirsin) 30$'a pil alıp ama arka kapagı acman gerekir ki bu durumda da garantiye gule gule. İlk yıl garanti kapsamında pili degistiriyolar mı bilmiyorum ama.

Bu arada pil sorunu ipodun basbelası zaten.

evet aynen böyle fakat o 99$+kdv degil 99euro + kdv[signature][hline]her$eyim var ama hiçbirşeyim yok
öhhüenm![/b]
nedanko, 05 Şubat 2005 00:24 tarihinde demiş ki:
..doğramacı değilki herif, öğretmen öğretmen...
Sosyal ağlarda paylaş

Hadi ya okudugum yorumlarda 99$ diyodu eheh demek avrupada daha pahalıymıs vay be.

Bu pil sorunu bi de wma'yı calmaması yuzunden zen touch aldım. Deli gibi arasırdım konuyu, hatta 30$'a nası pil degistirilir ona bile baktım ama herkes bi yılda pilim bitti diyince caydım almaktan, elimde patlamasından korktum. Yalnız aldıgım gunun ertesi teknosa'da 99euroya mı ne external bi pil buldum ipod icin 40 saate cıkarıyomus pil omrunu. Cok pratik degil ama 40 saat o_O[signature][hline]kaleidoscopic 20 Haziran 9:30 sularında Rockistanbulda demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

Burada uzun uzun karsılastırmalı yazdım secim senin valla =) Zenlerin tipi o kadar da kotu degil ama bence. Kesinlikle ipodunki kadar iyi degil de, hersey ipoda kıyasla kalas gibi zaten cep telefonum da kalas gibi duruyo ipodun yanında ama iste onemli olan ne istedigin =)[signature][hline]kaleidoscopic 20 Haziran 9:30 sularında Rockistanbulda demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

wma çalmıyo bi kere yalan. adamlar i-tunes diye bişi yapmış her bi boku çalıyo. zaten i-podun içine direk mp3 olarak atmıyo. Kendi formatı var onun , i-tunes snn mp3lerı veya wma ları hemen o formata değiştirip makineye atıyo.[signature][hline]FB Sailing Team
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jacabo, 07 Temmuz 2005 16:36 tarihinde demiş ki:
heh bugun aldım ipod mini neyse :)

ne kadara aldın bende düşünüyorum ama creative mi alsam i-pod mu alsam karar weremedim...:D[signature][hline]- Aya inemiyoruz?
- Neden, modül mü bozuldu?
- Yok, Kültür Bakanlığı sit alanı ilan etmiş, bilet almamız lazımmış...
Sosyal ağlarda paylaş

Yeto ben de de var itunes yukledim. Benim durumum soyle ama:

Aldıgım butun cdleri/albumleri 192 kbps wma ile media playerda ripledim. Wma mp3ten daha iyi oldugu icin media playerda yaptım, ve gayet de memnunum bunu yaptıgıma. Ha bunları AAC formatına cevirebiliyorum itunes ile dogru. Bikac tanesini cevirdim, bu cevirme islemi sırasında kalitede kayıp olur her zaman olucaktır bu.

Farkedilir mi diye itunes yukleyip bikac sarkıda denedim ve evet farkediyorum kalite farkını az da olsa. Ben bunları 192 kbps ile bosuna riplemedim aldıgım o kadar para doktugum albumlerin kaliteli calmasını istiyorum mp3 playerımda, mumkunse analog kalitesinde olsun ama o da imkansız. Ve eger ses farkını farkediceksem aha bu sarkıda surda bass cok iyi dedigimde daha cılız bi ses gelicekse o zaman bu benim icin onemli bi faktordur.[signature][hline]kaleidoscopic 20 Haziran 9:30 sularında Rockistanbulda demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Loli-pop, 08 Temmuz 2005 22:00 tarihinde demiş ki:
said:
jacabo, 07 Temmuz 2005 16:36 tarihinde demiş ki:
heh bugun aldım ipod mini neyse :)

ne kadara aldın bende düşünüyorum ama creative mi alsam i-pod mu alsam karar weremedim...:D

377 ytl
malesef 3 taksıt :)

ama worldcard a 10 taksıt[signature][hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

Konuyu biraz dağıtıyoruz ama 100 GB'lık bazı aletler var. Arama sitelerinde "100 GB mp3 player" falan yazarak birkaç marka bulabilirsin. Hatta belki aramalara 120, 140 falan diye devam edebilirsin. Fakat bunlar pek yaygın değil. Piyasada rahat bulunanlardan en yüksek hafızalıları iPod Photo 60 GB ve Creative NOMAD Jukebox Zen Xtra 60 GB (Tam adı buymuş.). Yalnız son zamanda Zen Xtra'nın reklamı falan duyulmaz oldu ithalatı veya üretimi durmuş olabilir zaten akranlarına nazaran eski ve kaba saba kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jacabo, 07 Temmuz 2005 10:28 tarihinde demiş ki:
ya of sımdı kararsız kaltım ıyıce zen lerın tıpı de cok kotu ya

hala almadiysan micro zen al derim dayimdan gormustum bende i pod 20gb var kesinlikle ses kalitesi cok daha guzel ve pili cep telefonu pili gibi kendin cikarabiliyorsun. i pod alan kafama sokiyim diyorum su aralar[signature][hline]Even a stopped clock tells the right time twice a day.
Penthesilea ftw...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...