Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni bir assasin mi doğuyor?

OogieBoogie

Öne çıkan mesajlar

Dex takıncaksın ustun bide kararına gore degisir full dex fln olursa hp takı takmssan canın az olur
duap dagger olunca attağını etkiliyor yani 2 elindede sağlam seyler olursa atağın okadar fazla olur

P.s:Malach kardeşim seni bikere sole adam akıllı konu açarken goremicekmiyiz nerde luzumsuz işler orda sen...[signature][hline]Number One Tv Chatbox:BRİT MEZARI PKLAR BASTI KO$UN:hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

konu tartışmaya açık bi konu deil sadece senin oyunu az bilmeden kaynalanıyo(bu kesinlike yardırgamıyorum)kimse sorsan aynı cvp vercektir yan demek istedigim birine pm atsan sana soylicektir topic açilmicak kadar lusumsuz bence[signature][hline]Number One Tv Chatbox:BRİT MEZARI PKLAR BASTI KO$UN:hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

Malach, post kasmak için mi yapıyosun bilmiyorum ki. neyse.. Arama bölümünü bi kullan.. Bu "assassin açıcam, dex e mi verim INT'e mi verim yoksa oturim kabak mı oyayim dolma yaparım daha iyi olmaz mı?" şeklinde topiclerden 34325 defa gördük. Azıcık araştırın.[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 61
Job: Blade Master
Clan: DarkThrone
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 16 Haziran 2005 20:20 tarihinde demiş ki:
Malach, post kasmak için mi yapıyosun bilmiyorum ki. neyse.. Arama bölümünü bi kullan.. Bu "assassin açıcam, dex e mi verim INT'e mi verim yoksa oturim kabak mı oyayim dolma yaparım daha iyi olmaz mı?" şeklinde topiclerden 34325 defa gördük. Azıcık araştırın.

daha güzel özetlenmezdi herhalde[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 16 Haziran 2005 20:20 tarihinde demiş ki:
Malach, post kasmak için mi yapıyosun bilmiyorum ki. neyse.. Arama bölümünü bi kullan.. Bu "assassin açıcam, dex e mi verim INT'e mi verim yoksa oturim kabak mı oyayim dolma yaparım daha iyi olmaz mı?" şeklinde topiclerden 34325 defa gördük. Azıcık araştırın.

Puhahahaha:D:D:D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
said:
thendor_7, 16 Temmuz 2005 17:21 tarihinde demiş ki:
bende asasinlik yaptı ve daha lvl 44 de chıtın shell giye biliyodum ama chıtın shelin yukarısında yazan asasin yer problem oluyodun bu durmda dex e ağırlık verceksin ama dex e verdiğin kadar yarısını hp ye vericeksin

höö sen 44 de shell mi giyiyordun :D[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...