Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KO dan sogudugum Resim...

Gift15h

Öne çıkan mesajlar

Çalarım ben bu imzayı. Kimse beni tutamaz :D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

ahanda çaldım bilem :D :D :-)[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]

ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
aga o goldlar ne gordüm kafe ayağa kalkı valla baba bence dupedir onlar cunku 8 sayfa goldbar olmas yani calış calış en fazla 3 chitin 2 bleesed 3 mil para topladım anca :D[signature][hline]lvl = 43
server = beramus
national = karus
class = assasin
en iyi silahım = dual sword breaker +5 :D
Sosyal ağlarda paylaş

gift kardesim beni tanısundur msn den hehe guzelk yapmıssın ama ben bu gosterdiidni painte yapıp arkadas kandırıorum yemezller inanamayın:) paint de boyle seyler cok kolay yapılıyor hatta ben size isterseniz +6444 upgradeli gerceine benzer sahte bi resim yolliyim gorenler hayrete dustu ama paint de yaptım ((kes-kopyala-yapıstır)) ;) gift kusura bakma ama yemezler:)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
shadow_vein, 07 Temmuz 2005 13:19 tarihinde demiş ki:
gift kardesim beni tanısundur msn den hehe guzelk yapmıssın ama ben bu gosterdiidni painte yapıp arkadas kandırıorum yemezller inanamayın:) paint de boyle seyler cok kolay yapılıyor hatta ben size isterseniz +6444 upgradeli gerceine benzer sahte bi resim yolliyim gorenler hayrete dustu ama paint de yaptım ((kes-kopyala-yapıstır)) ;) gift kusura bakma ama yemezler:)

koptum yemezler falan : heralde oynamıyodun sen bayagıdır :p dupenin azgın oldugu dönemde alınmış ss ve ben adamı tanıyorum suan oynamıyor belkide oynuosada rename cekmiştir en azından bana bıraktım dedi.. yani dupe paint işi falan deil sen istediin kadar +6956 upgrade item yap paintte :P[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Typetr, 07 Temmuz 2005 21:54 tarihinde demiş ki:
said:
shadow_vein, 07 Temmuz 2005 13:19 tarihinde demiş ki:

koptum yemezler falan : heralde oynamıyodun sen bayagıdır :p dupenin azgın oldugu dönemde alınmış ss ve ben adamı tanıyorum suan oynamıyor belkide oynuosada rename cekmiştir en azından bana bıraktım dedi.. yani dupe paint işi falan deil sen istediin kadar +6956 upgrade item yap paintte :P

la zaten ona koptum bende +1485861465 item. bunu herkez yapiyor paintle. haci ya sen çok iyi biliyorsun photoshop olaylarini yada hiç bilmiyorsun. Neyse olayi büyütmeyelim. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...