Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight Online da bana tercihiniz ?

Sphere

Öne çıkan mesajlar

Bende Cok onemli degil goren korkuyo seni zaten Beramusta Fp giymiş assassian goremezsin sheller cok ucuz Chitin Shell Boot +6/10 300m yani.
Shell giymeyen bulamazsın zaten sana soliyim Itemın yolunu buldu herkez DM ! bukadar 4 saat DM yaptık 5 kişi düşenleri soliyim;
2x Shard +1 1x Warrrior Shell Pauldron +1
1x Mirage +1 2x Complate Robe
2x Cleaver +1 1x Salamander
Cok iyi drop veriyo parayı kırdık yani ama hiç birisini satmıyoruz paylaştırıyoruz.Clanda mage cok Asassian 2 tane Clan Leaderi birde Ben Onun icin Itemler Bol geliyo asassianlara mesela bende 2 shard 1 mirage +7/70 var[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

[b]ABAZAN, 15 Haziran 2005 18:29 tarihinde demiş ki:

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

yanı sonucta sen 12 dex için gereksız mı dıon ılgınc yaklasım ya harbı garıp oldu bu ben ne bılıım 2 de xarttırmak için 100m lar dokuodum ya garıp bı tutum bu senn amacın yanıa damı yıkmak deıl korkutmak mı yerım shellı gorup kaçanı ya ben vurdum mu yıkıım yetr dıodum ama nese kı bnnm için KO bitti[signature][hline]=======>:::NvM:::<=======
Sosyal ağlarda paylaş

12 dex onemli degil demiyrum 12 dex icin karizmamı vermem diyorum.Artı defansım cok iyi oluyor senin 12 dex benim defansı delemiyor.Beni yatırmak öyle kolay degil beramusta bi char bul gel yapalım teke tek okadar combo vs bosuna bilmiyoruz[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

Yarın gidiyom zaten tatile 2 hafta yokum tekirdağ - izmir - bodrum - antalya yapip geri gelcem[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

Sosyal ağlarda paylaş

Japko da ne yapcam ? Level 70 olmayana pelerin yok.HICKIMSE PARTIYE ALMIYOR.Lvl 1 i bile almıyorlar .Manner icin bile almıyorlar.Ben napayım oyle iğrenç yerde.Japonlardan hiç yardım gormedim

EDİT =
Ares de .13M MIIIIIIIIIIIII. BIR TANESI 13 M MIIIIIIII?Ben 50 m nasıl kascammm ? ben hayatımda 3m i zor kasmıs adamım.O zaman chitin giymem İMKANSIZ.

[Bu mesaj Sphere tarafından 30 Haziran 2005 23:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

walla benim artık pelerinim var adamalrdan istemesini konuşmasını biliceksin senin bana o gün davrandıgın gibi herkeze davranıyorsan lvl 70 değil lvl 999 olsan bile benim yanımda duramssın ki sana neden yardım etmedikerlni ibende biliyorum küçük bey tamamı hadi NAShh...![signature][hline]Msn+Resimlerim+Karalamaca

Ormanlar Yakılıyor,Ozon Deliniyor,Irakta Binlerce İnsan Ölüyor,Galiba Biz Bu Dünyayı Hak Etmiyoruz...!!!
[TÜRK`E KEFEN BİÇENİN ÖLÜMÜ KORKUNÇ OLUR]

Sosyal ağlarda paylaş

Bak hala hayvan gibi konusuyorsun.Kucuk bir cocukdan nasiyat kabul edemiyorsun.Senın nasıl lvl 60 olduguna şaştım.Millete kufur ediyorsun partiye giriyorsun.Valla ben arkadaşın oldugum ıcın utanıyorum senden.Benden ozur dılemıstın senı affetmiştim artık senden umut yok.Sen bitmişşin.Senle konusulcak bişi yok.Oyun dısı hayatındakı yasadıklarını oyuna yansıtıyorsun.Oyun dısı yasakdıklarını forumlara aktarmak ıstemıyorum.....

Oyunda ne kdar kotuysen .Gercek hayattada aynı şekilde kotusun.İşte boyle eşin dostum ile kavga edersin bu kafayla...

Neden benımle beraber gezmek ıstemıyorsun oyunda?Cunku seviyelerimiz farklı.Benım seviyem iyi düzeyde.Ama senın seviyenı bılemicem.Ayrıca japko ile bir konu acmadım burada.Arada yanlıs yanlıs seyler yazma.USKO hakkında konusuyoruz.Kendı dusuncelerını kendıne SAKLA !!!!

[Bu mesaj Sphere tarafından 01 Temmuz 2005 15:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 30 Haziran 2005 14:21 tarihinde demiş ki:
dex 9 küpeye hangi mall 200m veriyo xigenon beramus falan en fazla 50m gördüm ben sen gel bana ben sana bedava bulurum.

ben aranızda yeniyim ama bencede 12 dex önemli bide bana bulursan sevinirim +9ları[signature][hline]Vaftiz edilmemiş insanların hepsine lanet
Yağdıran insanların hepsine lanet
Yağdırmayan insanlara lanet
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...