Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight Online da bana tercihiniz ?

Sphere

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar bu kadar hızlı nasıl level atlıyorsunuz anlamıyorum.Ben 3 haftada 1 party bulabılıyorum ondanda hemen atılıyorum.Sızce ne yapmalıyım?Level 43 karus assasinim.Cıbılım.Cıbıl oldugumdan dolayı almıyorlar herhalde.Abbys de para da kasamıyorum.Level atlamak ıcın ne yapayım.Siz soyleyin ben yapmaya calısayım birşeyler.Giymem gereken şeyleri falan soylersenız mutlu olurum

[Bu mesaj Sphere tarafından 29 Haziran 2005 18:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Şu anda tramvatik düşünceler içerisinde olmasaydım sana güzel ve uzunmu uzun bir açıklama yazardım. E tabi birazda zamana ihtiyacım olacak...[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site
Kuntepervari Şerafettin Abi

Sosyal ağlarda paylaş

herşey lvl lvl lvl ztn lvl...

yani ilkönce sağlam bi lvl kasarsan durmadan sen istemesen bile paran olıuyo+ para yapıp pazardaki ucuz itemleri veya +1 sağlam itemleri alıp +5+6+7 yapıp parayı kırabilirsin bunlar sadce ince ve ezik ayrıntılar...ama ilkönce lvl kas ilkönce yapman gereken bu..[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:8xxx..........................Np:13xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Sosyal ağlarda paylaş

eger düzgün bir clan bulabilirsen çok işine yarar party bulma konusunda gerek eslant olsun gerek cz olsun. ama yok 55+ istiyo bu clanlar dersen ozmn gidiceksin para kasıcaksın chitin +1 donatıcaksın üstünü. bu kadar süre oynadıktan sonra anladım ki imaj bu oyunda herşey demekmiş.[signature][hline]unholy ownz u

_all_eyez_on_me_ vs. kalgeldi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 29 Haziran 2005 21:12 tarihinde demiş ki:
eger düzgün bir clan bulabilirsen çok işine yarar party bulma konusunda gerek eslant olsun gerek cz olsun. ama yok 55+ istiyo bu clanlar dersen ozmn gidiceksin para kasıcaksın chitin +1 donatıcaksın üstünü. bu kadar süre oynadıktan sonra anladım ki imaj bu oyunda herşey demekmiş.

Evet İmaj herşey... Giy chtini bak nasıl party buluyon.[signature][hline] "Bu Sabah Bir Umut Var içimde... Nasıl Olsa Geri Gelirisin Diye. Her Şey Yerli Yerinde Yine... Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı...."

Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 29 Haziran 2005 21:12 tarihinde demiş ki:
eger düzgün bir clan bulabilirsen çok işine yarar party bulma konusunda gerek eslant olsun gerek cz olsun. ama yok 55+ istiyo bu clanlar dersen ozmn gidiceksin para kasıcaksın chitin +1 donatıcaksın üstünü. bu kadar süre oynadıktan sonra anladım ki imaj bu oyunda herşey demekmiş.

Abi aynen katılıyorum sana. Karzma herşeydir bu oyunda. Eğer oyunda çok tanınan bi tip diilsen üstünde chitin fln yoksa kolpadan bişiler varsa party e grme ihtimalin düşer partyden atılma ihtimalin artar :) bak bence ilk olarak full chitin alabilecek kadar para kas sonra partiler geliyo merak etme. Bende seninle aynı durumdaydm daha önce. İş chitinde bitiyo.. Sonra lvl gelir sonrada para.. ;)
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben napıyım lvl 60 oldum japon nserverinde üstümde o dandirik kıyafet oldugu için almıylar onalrın oldukları yere atıyom novayı tak invite geliyo :P[signature][hline]Msn+Resimlerim+Karalamaca

Ormanlar Yakılıyor,Ozon Deliniyor,Irakta Binlerce İnsan Ölüyor,Galiba Biz Bu Dünyayı Hak Etmiyoruz...!!!
[TÜRK`E KEFEN BİÇENİN ÖLÜMÜ KORKUNÇ OLUR]

Sosyal ağlarda paylaş

ımaj konusuna katılıorum bnm charda fp ler vardı adamlar ezık muamlesı yapıodu ama yakına gelıo shardları goruo dırwek ınvıte:P bıde su var rogue her zmn party bulur yeterkı seekıng acsın goleme de gırer dts ye de harpy e de ama seekıng de bekle gelır party emın ol

ımaj hersey gercekten emın olun tabıı ıamj= shell ve ya chtın olmuo bazen fp ler le shard olunca da sağlam imaj oluodu hele seeking de60+ cıkarsa dırek alınıon ztn:D 60+ adam hala party sıkıntısı cekıosa olsun derım tabıı:D[signature][hline]=======>:::NvM:::<=======
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben lvl 56da bile gob fp kullanıyodum özellikle apos partylerinde. hem dex bonusu güzel hem hp bonusu hemde resistleri. pelerin olmasa adamlar noob sanıyo pelerin olunca onların hepsi gob mu diye soruyo. dedigim gibi imaj önemliymiş bu oyunda nede olsa bakamıyo adamlar ekipmanına.[signature][hline]unholy ownz u

Sosyal ağlarda paylaş

Evet Oyle benim beramustaki Asassian Charda Shell var ben 60 lvl im yanımda 64 lvl Asassian var Full Plateli 2 mizde seeking actıgımızda onu almayıp beni alıyolar.Al sana resmimine koyayım orclar görünce oturp kalkıyo lol
[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

[b]ABAZAN, 15 Haziran 2005 18:29 tarihinde demiş ki:

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

Oynasın cok karizma oluyosun gören kacıyo zaten niye oynasınki 12 dex +6 yap onu 10 dex kafalıgıda dagger defans takmıcaksın duruma göre degiştiricen mesela bende 1 spear 1 dagger var pesimde asassian varsa onu takıyorum warrior varsa onu takıyorum birde full plate bot var axe oda duruma göre :D[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

fp gıyerken hp 82 yetrlı ama shell için 94 deıl mı ya kafadan 12 dex oynar işte kafaya ztn spear dagger fln deışıon o sorun deııl ben salt dex ı soluoım + sız olanı yanı charın basıc halını:d fp ıle shell arasında 12 dex fark var kı atack farkını hesapla[signature][hline]=======>:::NvM:::<=======
Sosyal ağlarda paylaş

atak farkı markı yok başka bişi demiyorum oynasa oynasa
30-40 ap oynar.Oda Karizmadan ödün vermiceksin.Oyun icin en iyisi oyunun kurallarına uymak eger böyle bir elbise varsa giyebilmek icin statlarını vericeksin paper maper hikaye.Insanların kendi yapması.Paper Olursan Full Dex abanırsın madem 82 ye kadar vermişsin full vericeksin o paper olmaz.Paper = Pure = Safi = Sadece Dex[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

Sosyal ağlarda paylaş

ya olm sen bı dene bakıım her hangı bı takını deıştır 1-2 dex oynasın ap de deısım ne kdr oluo onu gor sorra konus ya ztn paper deıl kı onn adı her ne ıse bılmıom da ama hp 82 de bırak yetıo ve sağlam olu emın ol:D dene bak bı ap dekı deışımı ızle[signature][hline]=======>:::NvM:::<=======
Sosyal ağlarda paylaş

yok saglam malam yalan olcaksan ya full dex yada hp vercen gerisi yalaaaaan..bende 800 defans oluyo sende kac oluyo[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tribula_IV_, 30 Haziran 2005 13:50 tarihinde demiş ki:
fp ler goblınse bence dandıktır +7/12 set yapıcan en az sadece pouldron goblın olsun yeter

apos için en iisi gob bence diez standartlarına göre full gob fp güzel lvl kasmak için. shelli adam çok diil bizde czde chitin giyiyoruz genelde. zaten czyede gidemez olduk para bitti.[signature][hline]unholy ownz u

Sosyal ağlarda paylaş

takılarım okadar iyi degil ama wolf ile birlikte atack powerim 1300 oluyo takıların icinde dex 6 var cünki Necklace ile belt kurtarıyo[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

Sosyal ağlarda paylaş

dex 9 küpeye hangi mall 200m veriyo xigenon beramus falan en fazla 50m gördüm ben sen gel bana ben sana bedava bulurum.[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...