Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlk kestiğim orc ve hikayesi

sertur

Öne çıkan mesajlar

Lunar savaşından sonra orc topraklarındayız (Karus). İki kişiyiz parti olarak. Ben lvl60 paladin arkadaşta 61 warrior. Ben healer debuffer geçinip gidiyorum arkadaşta savaşın karışıklığında geleni kesiyo ve np'leri paylaşıyoruz. Skype'den bi yandan sesle muhabbet ediyoruz. lvl 60 olduk hala orc kesemedik filan diyordum arkadaşa. (ki cz de ben battle priest olmadığımdan partylere heal ve debuff desteği verdiğim için pek suya sabuna dokunmuyordum kesme biçme işlerini arkadaşlar yapıyor)
Neyse bütün savaşa giren el morad tayfası artık karusta nasıl hareket edildiğini ezberledikleri için kolayca brethe geldik. Ondan sonrası klasik omega,duwolf,radical,astaldo ve diğerleri brethe teleport olup nova çakıp kaçıyolar. Bende yapcak bi iş olmadığından bunların teleport olduğu yerde bekleyip yanıp sönsede çakıp konsantrasyonlarını bozup nova çakmalarını engelleyeyim dedim. O sırada yanıma omega geldi (bilmeyenler için söylim xigenondaki ilk lvl70 arkadaştır kendisi) Baktım 5 kişi filan girdi buna bende girdim 80 dmg veriyorum :) aa bi baktım altta 17 np received yazdı. İlk kestiğim adam lvl70 orc :-) Millet pişirdi ben yemiş oldum :D Diğer arkadaş soruyo sesten bu np nerden geldi diye beklemiyo ya bende dedim omegayı kestim :-) pehhhh[signature][hline]Server :Xign
NicK :serdarrr
Nation :EL Morad
LvL :6X paladin

[Bu mesaj sertur tarafından 10 Temmuz 2005 15:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...