Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

A/S/L?

TRibula

Öne çıkan mesajlar

bence 3 şey yetmez kendinizden bahsedin biraz. nick görüyoruz yazıları yorumları görüyoruzda kimdir bu adam ne yapar ne eder onları bilmiyoruz.

21 m ist etiler (bilhassa belirtim biraz artizlik yapim pek işim olmuyo ama etilerde o ayrı konu) 2 senedir bilgi üniversitesinde 1. sınıf okuyorum (kayıtlarda) ilk 1-2 haftadan sonra gitmedim. bir süre önce hayata küstüm okulu dondurdum bu sene sonrasındada kaydımı iptal edip gönüllü olarak siirte askerlige gitmeyi planlıyorum. onu atlatıcagımı sanmıyorum ama egerki atlatırsam buluruz yapıcak bişeyler.[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

len ben lise 2 deyim sınıfta kalmak yok ama ben bütünlemeye kalıyorum a.q offf sınavlara giricem a.q intihar etmeyi düşünyorum[signature][hline]Msn+Resimlerim+Karala Birşeyler BEni Mutlu Et

Ormanlar Yakılıyor,Ozon Deliniyor,Irakta Binlerce İnsan Ölüyor,Galiba Biz Bu Dünyayı Hak Etmiyoruz...!!![иєтωσяк тєяяσяιzм]
Sosyal ağlarda paylaş

bende bi aralar öyleydimde yaş ilerledikçe anlıyo insan okula kafayı takmaması gerektigini. zaten okulu takmıyosunuzdur aile tepkisini takıyosunuzdurda onlar geçici şeyler fazla yıpratmayın kendinizi onlara takılıp. lisedeyken fln hep bitsinde kurtulim derdim şimdi aklıma geldikçe gidesim geliyo 2 makara yaparız fln diyorum. bünye alışmış bi odaya kapatılıp karşıyada otoriter bir hocanın koyulmasına. o anda yapabilicegim makaraları özler oldum vallaha.[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

Doğukan lise2 + hzrlık kuşadası deniz açılışını nisanda yaptım belirtmeden olmaz hayatımda en fazla 1 zayıf getirmişken bu dönem 6 zayıf gelince veli toplantısında bil 2. dönem kısıtlandı sonlarına doğru yasaklandı.17 yaşımızda gençliğimizin baharında bilsiz 2 ay geçirdim
psikolojik problemler yaşadımbu arada sınıftaki elemanlara ko'a başlattım birazda onlar çeksin(nekadar sadistim) işte günler böle okul deniz ew üçgeninde geçmeye başladı artık hafifde olsa biraz açıyorum bilgisayarı
bu arada Linkinpark ve Metallica hastasıyımdır[signature][hline]

[Bu mesaj Gladros tarafından 28 Mayıs 2005 11:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hehe tamam bahsedelim ozaman 13/11/1974 Manisa doğumluyum halen bir bilgisayar firmasında satış ve grafik web tasarım bölümünde çalışıyorum... Yarışmacı arkadaşlara başarılar :)[signature][hline]------------------------------------
Nation :EL Morad
Server :Beramus
NicK :Barbarians
CLaN :Unkown
Blade Master Warior
----------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

Ya utandım valla ben burda fosil oldum galiba ühü lam yas 35 Ankara pc teknik vede taktik elemanı aynı zamanda k.o olayını burdaki kişilere asılayan terbiyesiz benim :)[signature][hline]Temiz Suyu Bulmadan Kirli suyu atma , Temiz Suyu Buldugun Zamanda Kirli Suyu Atmayı Unutmaki Birbirine Karıştırmayasın
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 27 Mayıs 2005 22:27 tarihinde demiş ki:
bu ne lan... :D

26 m ist. u?

:-p

Hahah... Çıtırrrrr[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

manyakmısınız, işiniz gücünüzmü yok nedir anlamadımki.
lam geyik için açılmış konuyu bile patlatabiliosunuz.
Allah performansınızı bozmasın inşallaaaahhh..[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaKsi, 28 Mayıs 2005 16:37 tarihinde demiş ki:
said:
fatihkaraca, 27 Mayıs 2005 22:27 tarihinde demiş ki:
bu ne lan... :D

26 m ist. u?

:-p

Hahah... Çıtırrrrr

Abi Senin için Çıtır and Kaşar Lafını kullanıyorlar ne düşüniyorsun bu konuda hahaha :D[signature][hline]MSN[b]
Nick: WoLCaN__// Server:Xigenon // Clan:iLLusioN // LvL:6x AsassiaN[/i]

Sosyal ağlarda paylaş

Clan içerisinde halledicem ben o çıtır ve kaşar laflarını..

Bu sırada arkadaşın kendiside kaşar oldu.. Kutlamak lazım...

:tebrikz::tebrikz:[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...