Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Hole

Sensible

Öne çıkan mesajlar

20 dakika önce bitti,CNBC'deydi. İzleyen varmı? Çok beğendim filmi. Valla konusunu anlatamam çünkü geriden geldiği için spoiler olur. Mutlaka izlenmesi gereken bir yapım
Türünü bilmiyorum,korku değil ama. Gerilim diyebiliriz

[signature][hline]Zegard 50 Animist/Hibernia - Lancelot
Crosby,Stills,Nash & Young

[Bu mesaj Sensible tarafından 15 Ocak 2005 00:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben de izledim hatta itiraf edeyim sırf thora birch için izledim ailecek hastasıyız :)
filmi de beğendim kurgu mükemmeldi .. hatta senaryo ve kurgu bu kadar iyi olmasa şu bildiğimiz kalbur üstü gençlik gerilimlerine dönecekti

gece tekrarını izlemeniz tavsiye olunur arkadaşlar
thora'yı da izlemiş olursunuz hem ;)[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

ben de ikinciye izledim güzel bir film ya yani izlemeyen varsa mutlak yinede bir yerden bulup izlesin güzel bir film[signature][hline]Uzaklardan bir yerlerden bir çığlık duyarsanız bilin ki o çığlık ümidini yitirmiş birinin çığlığıdır o yüzden siz siz olun ümidinizi kaybetmeyin

[Bu mesaj Dingaer tarafından 15 Ocak 2005 01:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bunuda filmi izleyenler okursa daha iyi olur hic dikkat etmemistim ikincisine ama digerlerini herkes anlamıstır zaten.
[spo1=1]Frankie:
1-Faked sickness and vomitting.-Liz's version.

Died from vomitting.-Real.

2-Geoff:
Mike said "Oh my God, Geoff. You're dead, I got you in the back, like, 6 times." while they were playing flashlight tag. -Liz's.

Mike murders Geoff by banging the back of his head against the concrete, like, 6 times.- Real.

3-Mike:
The way he yells at Liz while they're faking the fight. -Liz's.

THe same way he cusses and yells at Liz before he dies. -Real. [/spo]

bu konusmalarda superdi ayrıca :)
[spo2=2]Geoff: So what? You're gonna go home to an empty house and fuck the maid all this weekend.
Mike: You haven't seen the maid.

Martyn: No no no non no- you love me! It's a Martyn Taylor fact. Has there been a day in the last five years that we haven't talked?
Elizabeth Dunn: But you're more like a gay friend than a boyfriend.
Martyn: But I'm not gay!
Jogging Rugby Players: Yeah right! [/spo][signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
iki spoilerda da ikinci diyalog-olaylar iyiydi baya...

bu gün(14 temmuz) gece tekrarını seyretme şansı buldum

sadece diyalogları, senaryosu ile değil

çekim tarzı, kurgusu(ki takdir ettim bunu cidden), ve olayı diyaloglardan görselliğe de taşımış olması(bundan kastım da birçok sahnede itici diyaloglar yerine olayı özetleyen tek bir sahnenin kullanılmasıdır) yönünden göz kamaştırdı. Oldukça orjinal ve profesyonel bir yapım gibi durmasına rağmen bir amatör ruh sezdim içinde nedense

oyunculuk vasat üstüydü, aşmış süper bir performans yoktu kimsede ancak hiç kimse vasata ya da vasatın altına inmedi

müzikler, gerek parça, gerek theme olarak filmle oldukça uyumlu ve güzeldi, başlardaki parçanın ismini merak ettim doğrusu

kısacası şaheser olmasa bile oldukça iyi bir felaket filmiydi, 2. seyredilişi aynı zevki verir mi bilmiyorum ama gerilim türünü sevenlerin görmesi gereken bir film olduğunu düşünüyorum

[spo1=Hede]adam bir kola için patlattı beyni ya...[/spo][signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine
DevArt
Sosyal ağlarda paylaş

ben daha önce de izlemiştim,dün sabaha karşı 3te tekrar yayınlıyorlardı,tekrar izledim ve tekrar deli gibi ürperdim.
o olayı anlattığı kadına bir şey olmasını ben de bekledim, hani ölse olay iyice dehşet boyutunu da aşacaktı,ama o zaman da abartı olacaktı.
çok etkileyiciydi.
kızın filmin sonundaki bakışlarına dikkat ettiniz mi?
tam bir deli gibi bakıyordu.deli zaten,normaldir.
neyse ne sonuç çıkarıyoruz burdan?
deli arkadaşlarınızın fantezisine ortak olmayın,
canınızdan olursunuz.[signature][hline]And in the end, the love you take, is equal to the love you make...

All you need is love
Sosyal ağlarda paylaş

adını bılmeden izledimde tahmin ettim hole olacağını cidden güzel filmdi[signature][hline]Voic3
arcane, 14 Ocak 2005 10:17 tarihinde demiş ki:
kola kokulu parfüm olmamalı, içecek hali bile yeterince tehlikeli.üstüne bir de bayanlar parfüm olarak kullanmaya başlarsa kendimi kontrol edebileceğime garanti veremem

Fistan, 19 Ocak 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
en iyi süt bi ineğin memesine eğilip cork cork içine cekmektir.ama yıkiycaksın önce memeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...