Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kedi Yavru Yardim....

asymmetry

Öne çıkan mesajlar

Merhaba..

2 hafta önce yemek yerken bir kedi sesi duyduk ve disari ciktik sari yavru bir erkek kedi cok acikli bir şekilde agliyordu basinda hafif bir yaralanma var ve arka ayagi kirilmis bir şekilde buldum dayanamayip veterinere götürdüm ve tadavisi yapildi sargilandi su an hafif topalliyor ama düzelirmis ona 2 haftadir bakiyorum mamalar sütler ziyafet cektirdim buldugumda cok ciliz bir durumdaydi simdi tombikmi tombik bi sey oldu çok şirin bir şey ancak bizde birde delikanli var o oda senin bu oda benim kacirip duruyoruz bakamiyoruz lütfen bana yardimci olun ankarada kedicik seven birisi bu yavruyu alirmi insaniyet namina bakarmi yazik cok sey atlatti ama bakacak kimseyi bulamadim şimdi bunu geri birakirsam yazik olcak hayvana evde kedi bakilmaz mantikli insanlar yada başka bir pet i olanlar yüzünden bir türlü bulamadim ancak artik dayanamiyoruz evden cikamiyoruz belediyenin yerlerine götürdüm mamasi ni almayi bile teklif ettim kediye bakamiyorlarmis bana yardimci olun ankarada bu kediyi birakabilecegim bir barinak yada hayirseven bir kedi dostu varmi ?
Sosyal ağlarda paylaş

veterinerleri dene önce burda( bursa) sahip bulmak için yapıyolar bide bi arat bi arkadaş kedi arıyordu kız arkadaşı için buldumu bilmem
not:orc böle topicleri kısa bi süreliğine sticky yapsan?[signature][hline]Mendoza, 03 Şubat 2005 03:58 tarihinde demiş ki:
Hayatimda bu kadar "hastalikli" bir film gormedim...

kanberdim bi zamanlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
evet şansını hayvan barınaklarının sitesinde deneyebilirsin. pet siteleri adlı konu başlığında bulabilirsin, hayvan barınakları vb. yerleri.

not:ben sizden çok yapmak istiyorum. yaparım yapmasınada alanda o kadar çok sticky var ki sticky'nin anlamı kalmıyor. herkez, aa bunlar klasik şeyler tarzından deyip geçiyor. biraz daha sabır sticky için :)[signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas! |
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...