Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu site hakkında bi bilginiz varmı?

Joker

Öne çıkan mesajlar

http://www.remotemach.com/
böyle bi host firması buldum,
baya uygun fln fiyatları ama sanırım türk firması olduğu için güvenemedim bi soruyum dedim duyan eden varmı?

hani al derseniz alacam :P

Paket Olarak (Windows Paketlerinden Paket III)'ü istiyorum :)
aylık 2$ olanı...[signature][hline]Tabi tabi aynen anlattığım gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.remotemach.com/ bi soyle yapalim ilk once:P

neyse bence guvenilir bir firmaya benziyor ve paketlerin fiyatı ve icerikleri cok makul ben olsam alirdim[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

Mix|MSN|Blogs of my life
Sosyal ağlarda paylaş

zaten kötü bir durum çıkamaz o konu hakkında korkun olmasın :)

ping çek uptime'a bak..ben olsam almazdım ama :D çünkü kendi yazdığımız ve para ile sattığımız scriptleri barındırıyorum ve malesef ki türk host firmaları gidip çalıyorlar senden..hoş onlar firma değiller reseller alıyorlar firmayız diyorlar :)[signature][hline]Jabba

Sıfatlar ve ünvanlar gelip geçici şeylerdir!..
Sosyal ağlarda paylaş

+ kdv yalnız.

www.hasweb.com

yıllık 35dolar
500mb alan
sınırsız subdomain, sınırsız mail accountı.
çok sağlam ve geliştirilmiş bi cpanelı var.
teknik desteğe işim düşmedi açıkçası bilemiyorum ama sorun da yaşayacağını zannetmiyorum.
edit: her türlü dosyayı da destekliyorlar asp, php falan. tek tuşla forum kurabiliyorsun, portal yaratabiliyorsun..

daha bi sürü ayrıntısı var yukarıdaki linkte de ben bu kadarından anlayıp bunlara bakıyorum açıkçası sadece :P

aynı hesap.

yabancı, güvenilir, uygun yüksek hizmet kalitesi de sunuyor..

bunların yan şirketi, http://www.hostdimedomains.com/
de domain alıcaksan uygun bence, 15dolar yıllık.[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com

[Bu mesaj montezaus tarafından 13 Temmuz 2005 20:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence oversell yapıyorlar. Vaadettikleri özelliklerle fiyatları pek uymuyor. Arkadaşın süper dediği 5. paket için 3milyon (hadi olsun 5 milyon) gibi bir kâr kalıyor olsa gerek ellerinde. 3 milyonluk kâr ile firma falan yürümez gibi geliyor bana ...

edit: tekrar baktımda.
Windows 2003 Server Özellikleri :
3.2 Ghz Dual Xeon 64 bit Extreme Edition İşlemci
2 Gb DDR2 Ram
S - ATA Disk
100 mbit Hat çıkışına sahipmiş serverları. Bu verieler gerçekse bu adamların 3 milyon kar etmeleride pek mümkün değil. Kesin oversell yapıyorlar. Başka türkü akıl erdirmek güç.[signature][hline]Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...

[Bu mesaj Zopik tarafından 14 Temmuz 2005 01:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bende şaşırdım ama aklıma acaba tanınmak amaçlı kampanya fln gibi bişimi yapıyorlar gibi şeyler geldi,
sonuçta yeni açılmışsa server boş bağlantı boş duruyor :P
boş koyucaklarına ucuz satıp reklam fln mı yapıyorlar bilemiyorum... çözemedim :lol:[signature][hline]Tabi tabi aynen anlattığım gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

Unlimited POP Email Accounts
Unlimited FTP Accounts 24x7
Unlimited Mailing Lists
Unlimited Auto Responders
Unlimited E-mail Aliases
Unlimited E-mail Forwards
Unlimited Subdomains
cPanel Web-based Control Panel
Pass Protect Directories
Web Based Support
Neo / Horde Web Mail
SMTP Server
SSI / GD / ImageMagick
Mailman Mailing List
CGI-BIN
PHP 4.3.8
Unlimited MySQL Databases 4.0.20
Shared SSL
Flash Support
Scripta Script Autoinstaller
SSI
Search Engine Submission
Web Stats
Frontpage Extensions
Shopping Carts

hemen tabelanın altında yazıyor.

kdv ile 30 dolara yakın bir şey oluyor o da, pek bi fark yok bence.

ki senelerdir bu işi yapıyor adamlar, güvenememe durumu da yok.[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com

[Bu mesaj montezaus tarafından 14 Temmuz 2005 12:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...