Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Gunz Online Hikayesi

MysterySpectre

Öne çıkan mesajlar

Gunz online ı indirdim yazıları okudum yükledim pc ye bi baktım pacth yapmıyo. Siteyi araştırdım manual den hallettim işi ama şimdide zone alarm internete açalımmı diye pencere açıyor fakat oyun takılıyordu. O zaman zone alarmın içinden manual hallettim ve en sonunda karakter yaratma imkanına ulaştım.Hemen 2 uzili amcadan açtım iyiki öyle yapmışın şimdi bu ilk günde şansa kadere adamlar kılıç savaşı yapıyodu biri öldü bende gelip dierine bi saldırınca öldü vede 20 exp aldım. ondan sonra katıldığım savaşlarda hep yenildim vede sinir oldum. e dedim yarın denerim yarın oldu bi adam öldür beni dedi onu öldürüp exp aldım ama 1 kez oldu tabi yine bi 20 exp kısacası :D ondan sonra bugün oldu bi savaşa girdim vede birini gördüm beni hep o yöntemle öldürüyodu. ben niye yapamıyayım diyince bi başladım oyun kolay geldi yavaş yavaş . prison 1 de 2 adam kılıç savaşı yaparken ortalarına bi bomba atınca lvl 2 oldum açıkcası :D sonra kastım kastım exp geldi vede en sonunda level 3 tüm daha demin bi savaş daha yaptım süper oynuyorum ginede ortalama level 3 üm mutluyum bu bir gunz online hikayesidir kesinlikle gerçektir :D

Yazan Mystery Spectre :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...