Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 1 de Sorun var (TCP IP)

Sorj

Öne çıkan mesajlar

1. modem veya donanımının firewall ununda sorun olabilir,
2. yanlışlıkla bilgisayardan tcp/ip protocollerini kaldırmış olabilirsin (ama sanırım bu durumda internete hiç girememmen gerekir)
3. diablo yu yuklerken dosyalarda vb hata olmuştur reinstal dene

(diablo 1 de multi hiç denemedim hatalarım olabilir affola)[signature][hline][D]emokratik [P]ati [Ö]rgütü
Haksızlığın Karşisinda Huzurlu bir Paticik için Sonun Kadar Savaşacağız.
Sosyal ağlarda paylaş

erutan, beniki türkçe pro anlatıyorum bana gore:

denetim masası>ag ve internet baglantilari>ag baglantilari>hangi baglantiyi kullanıyorsan sag tik properties> ag iletisimi> tcp/ip li hede-hödünün yanındaki kutucuga tick at... oldu bitti ...[signature][hline][D]emokratik [P]ati [Ö]rgütü
Sosyal ağlarda paylaş

ipx e dokunmyacaksın bak benim türkçe windows xp prodaki yazılışını koyuyorum sana... internet iletişim kuralları(tcp/ip) bunu aktive edeceksin (ingilizcesi internet communication rules veya protocol(tcp/ip) olması lazım[signature][hline][D]emokratik [P]ati [Ö]rgütü
Sosyal ağlarda paylaş

buzkirpisi sende mallık var oza aman :p sc cok guzel babalar gibi çalışıo xp de... huun a danışırsan yardımcı... olur erutan dedigim gibi reinstall u dene[signature][hline][D]emokratik [P]ati [Ö]rgütü
Sosyal ağlarda paylaş

erutan nerde oturuosun...ben istanbuldayım ve diablo 1 i uzun süredir arıorm bende vardı ama kayboldu..ve 1yıldır arıorm ama bulamıorm sinir oldum.eger yakınsak valla gelir satın alırım.yani baska bi cd ye cekeriz.yada satılan bildiiin bi yer varsa seni yormam direk gidip kendim ordan alırım.nolur yardımcı ol..[signature][hline]Öyle Değerliymişki Zaman,
Hep Acele Etmem Bundan!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...