Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deimos Sevdası ?

Elraen

Öne çıkan mesajlar

bastan acmak ıstıyorsan deıomusu tavsıye ederım hem herkes 0 dan baslıyacak hem yardım gorecegın daha cok kısı bulabılırsın kalıte olarak ne farkı var dersen ks yok partye birisini almadınmı kufur zart zurt derdı yok item dropları daha ıyı cep haclıgın cıkar vs vs + sı cok eksısı az[signature][hline]Sunucu:Adonis
Class:Rogue/Archer
Lvl:6x
Weapons:İronbow

Ayrıca ultimanin eski pisliklerinden The Wicked Osiris Quidam Bloodyface :p

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Elraen, 14 Temmuz 2005 03:48 tarihinde demiş ki:
basit bir site..cok sayıda oyuncu olacgındn ve kalıcı olacagından emınmısınz ?_

merakımdan soruyorum :D

sana burdan bi kafa yollıyımmı? sadece soruorum... myko uskodan ocnede vardı sonrada olacak...[signature][hline][D]emokratik [P]ati [Ö]rgütü
Haksızlığın Karşisinda Huzurlu bir Paticik için Sonun Kadar Savaşacağız.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben bu mesajımı çok sevdim. Bunu imzam yapacam :P
-Drac baba bu mesajını imza yapabilir miyim kendime?
-Evet drac oğul yapabilirsin.
-Çok sağol baba ya.
-Ne demek oğul. Güle güle kullan.

asfsfafs sapıttım ben gene.
Biri beni durdursun :D[signature][hline]DraculaVigorous, 11 Temmuz 2005 00:25 tarihinde cyper açıldı forumunda demiş ki:
boşverin usko'yu bence de.
usko öldü.
devir orcların devri. devir myko devri - Biraz LoR den alıntı oldu ama olsun. :)
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

Dosya indirirken flashget/dap/getright vb. yardımcı programlar kullanmıyorsun di mi?
Kullanıyorsan sonun benim gibi olacak (Ben 4 kez yardımcı prog. kullanarak indirdim. 4'ü de çalışmadı.) ("Nuri bey bu karpus çürük çıktı." "N'apim abla sen gidip de o kadar kapusun içinden çürük olanı seçtiysen")

Diğer sorunun cevabı:
Normal chitinler 1-5m arası satılırken rog. chitinler 5-10m arası satılır. Umarım anlatabilmişimdir :)[signature][hline]DraculaVigorous, 11 Temmuz 2005 00:25 tarihinde cyper açıldı forumunda demiş ki:
boşverin usko'yu bence de.
usko öldü.
devir orcların devri. devir myko devri - Biraz LoR den alıntı oldu ama olsun. :)
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...