Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

23 Haziran Paintball Turnuvasi [INFO]

THARKAS

Öne çıkan mesajlar

said:
THARKAS, 13 Haziran 2005 19:18 tarihinde demiş ki:
abi sacmalamayain tas mas
dyna milletin aklina kotu seyler sokma dengesizi var sakati var yapar yapar.

hele dota oynamis varsa o ustteki mesajindan sonra arkadan tasla ense kokune indirip bayiltir olay olur.

Sana da Storm Bolt atmak istiyorum tüfeğin içine koyup.[signature][hline]BoneC title'ını alanları protesto ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ehu oynamasam bile sırf mekanda bulunmak için gelmek isterdim ama sakaryada olmam lazım o gün :)
hatta dotadaki ownage! gibi baarmanın tıpkısını bile yaparım brutal vokal :)

ya zaten noob katılanları sen çatır çatır avlıcan adamlar eğlenemicek :P
şimdi toplanıcaksınız orda
hakem kuralları sölicek
nooblar kalem kaat cıkarıp not alıcak unutmamak için
kafası karışcak falan
tharkasda başla dediklerinde surlardan fln atlıcak bi mermi ile sektirip 3 kişi vurucak[signature][hline]G3NK
Sosyal ağlarda paylaş

sunu anlamak lazimmis yutmuyorlar cunku.
silahinda mermi yokken rehin almaya calismayacan kalenin icine gidip vurulmamaya calisacan.
adamin dibinde sin diyelim adam seni gormedi o zaman hakemin duduk calmasini bekleyeceksin ama admain seni gorme ihtimali varsa sirtina bir tane sikacaksinki fazla cani yanmasin.

ben baya bir vurmadim oyle hep bosa gitti cirkeflige yatanlar oldu vurmadin sayilmaz falan diye.

Bone oyun az kisis daha teknik oynaniyor 11 e 11 yapmis biri olarak soyluyorum.Kalabalikta kaza kursununa gitme ihtimalin cok yuksek bunun disinda kalabalikta herkesin yerini belirleyemediginden durup dururken vuruldugun oluyor.

az kiside ise ilk amacim rakip 5 linin yerlerini belirlemek takimca ona ugrasip birbirimize soyluyoruz su surda su surda diye ve az kisi oldugumuzdan taktik cok daha kolay uygulaniyor.

Bir dahaki organizasyona gelince bizim tarafimizdan yapilacak olan en erken 2 hafta sonra olur siksik yapmak istemiyorum ben isin zevki kacmasin diye.

http://forum.paticik.com/view.php?id=88534&page=4

gecen paticik macindan donuste yazdiklarimdan bir kesit:P[signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri
Sosyal ağlarda paylaş

takımlar belli oldu mu? ne zaman kesinleşecek? ben de gelmek istiyorum da bişiy daha sorayım bari; iki kere vurulunca komple oyundan mı çıkıyosun yoksa o set mi oyun dışı kalıyosun?[signature][hline]
Tekel rakısı bu be!
Tam kırkbeş derece.
İki tek attın mı
Doksan oldun demektir,
Yani dik açı,
Biz akşamları dostlarım
Böyle dönüyoruz işte köşeyi
Sosyal ağlarda paylaş

asil gitmeden once icecen sonra bir defa vuran takim kazanacak 45 dakika icinde heh.

alexi chemde 3.takimda onuda ekleyiver.

simdi herkesden bir sey rica edecem
ya 15milyon odeyecez tek oyun atacaz
yada 30milyon verecez iki oyun atacaz.

1 oyun 3set elli mermi

6milyonda yol parasi var.

iki oyun atarsak cok rahat olur turnuva oteki turlu maclar cok kisa olacak mermi sikintisi falan cekecez muhtemelen herkes baya yeni mermi alacak ve 25milyona falan cikacak masraf.

iki oyunda ise en fazla ekstra 1 mermi alirsiniz oda 35milyon olur.

eger iki oyun a para vermek istemeyen yada o zamana kadar nakit bulamiyacak varsa bana ozel mesaj atsin birden fazla kisi atarsa mesaj tek oyun yapariz
oteki turlu iki oyun yapacaz ama orda param yok demeyin bana mesaj atmadan:)
ha mermiyi usturuplu kullanirsaniz yedek almassiniz benim ihtiyacim olmuyor mesela...estelde almiyordu yedek.[signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri

[Bu mesaj THARKAS tarafından 14 Haziran 2005 10:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Harbiden lan kiteshield vardı bende getirsem oyuna soksam arkasına girip ateş açsam oluyormu?

Yannız şaka maka ben sırt kısmına karton armor düşünüyrum tshirte zımbalıcam:P olurmu?[signature][hline]Eski nickim Chemical idi. Şimdi ise Chemical. tamam yok bişi. bakma...
MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
bakmasana lan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...