Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ben web host sağlayan bir firma arıyorum..

ony1

Öne çıkan mesajlar

Bana özel mesaj'dan ulaş yardımcı olmaya çalısayım.[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
[Bu mesaj Mayhem tarafından 12 Temmuz 2005 23:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

www.hasweb.com

yıllık 35dolar
500mb alan
sınırsız subdomain, sınırsız mail accountı.
çok sağlam ve geliştirilmiş bi cpanelı var.
teknik desteğe işim düşmedi açıkçası bilemiyorum ama sorun da yaşayacağını zannetmiyorum.
Fantastico da varmış artık neye yarıyosa bilemiyorum :P

bunların yan şirketi, http://www.hostdimedomains.com/
de domain alıcaksan uygun bence, 15dolar yıllık.[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zagg, 12 Temmuz 2005 23:31 tarihinde demiş ki:
www.turkticaret.net buradan almada..

Neden almasın, gidip baska kisisel hostlardan mı alsın? Parayı yollasın, sonra adamın reselleri kapansın, host most kalmasın, müsteri ortadamı kalsın. Türkiye piyasasında host işi güven ister, TurkTicaret'i güven konusunda tek geçerim.[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;

[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

neden türkiyeden alsın ki?

sırf dediğin nedenlerden dolayı host-domain sağlayan türk şirketleri tercih etmiyorum, hostcini 2002den beri bu işi yapıyormuş aslında o da kendini ıspatlamış bi yerde fakat yurtdışından host-domain sağlamak çok daha akıl kârı gibi geliyor bana, hem aldığın hizmetin nitelikleri, hem maddi anlamda uygunluk, hem de teknik hizmet bakımından. hem de bi anda kepenkleri kapayıp seni açıkta bırakma durumları da olmuyor.[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

Sosyal ağlarda paylaş

Tabiki öyle, yurtdısındaki özel sektör hosting sirketlerinide tek gecerim, ancak türk dedinmi iş degisiyor.[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;

[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

Birde burayı dene:
www.existhosting.com

wow guild sayfamda bu hosteri kullanıyorum , gerçek hızını görmek için www.heartless-guild.org.
Kanada firması , memnunum[signature][hline]Hellnari - Bloodscalp- lvl 60 UDWarlock
Odinn - Bloodscalp - lvl 60 UD rogue
Odinn - Frostwhisper - lvl 5x Human Warrior

[Bu mesaj Dalamar tarafından 12 Temmuz 2005 23:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mayhem, 12 Temmuz 2005 23:42 tarihinde demiş ki:
ancak türk dedinmi iş degisiyor.

hosting de degisen ne oluyo
3 gb alan 60 gb bandi yillik 100 milyona alirken burada bu bana 2 milyara patlarsa bende degisen ne olabilirki ;kıpırdama bile olmaz ....[signature][hline]filmliste revcon0674 riva tun
emulegokmod k.litecodec
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mayhem, 12 Temmuz 2005 23:35 tarihinde demiş ki:
said:
Zagg, 12 Temmuz 2005 23:31 tarihinde demiş ki:
www.turkticaret.net buradan almada..

Neden almasın, gidip baska kisisel hostlardan mı alsın? Parayı yollasın, sonra adamın reselleri kapansın, host most kalmasın, müsteri ortadamı kalsın. Türkiye piyasasında host işi güven ister, TurkTicaret'i güven konusunda tek geçerim.

Ha evet bizde öyle diyorduk Zagg ile bir domain almak için başvurduk adamlar 24 saat içinde aktif dediler 24 48 hatta 96 saat oldu telefon açıyoruz açılacak demekten başka birşey demiyorlar daha sonra başka bir yerden başvurduk 12 saatte açıldı.
Bize bu kadar güven fazla.
[signature][hline]Andolsunki onu yapan ve yaptıran için de Ahirette Cennetten bir nasip olmadığını biliyorlardı.

[Bu mesaj ultrAslan tarafından 13 Temmuz 2005 02:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

türk host akıl işi değil en başta.

hasweb gerçekten çok cazip, çok da kaliteli hizmet sunuyorlar.

turkticaret sanırım com.tr almakta felan aracılık yapıyor, türk şirket olmasının bir tek o yararı olabilir. onun dışında şirketler tercih edebilir resmi evrak temin edebileceklerinden. ama kişisel kullanım için tt falan yalan, hiç uğraşmayın.[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...