Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Duygu dolu mektup...

Shikamaru

Öne çıkan mesajlar

Ben seni müziğim kadar sevdim
Çünkü hayatımda ondan başka birşeye değer vermedim
Sen benim kendimi dinlediğim şarkımsın
Seni her gördüğümde kulaklarımda çalmaya başlar
Seni göremeyince sağır olurum
Benim için sen aşkın hiç bitmeyen bestesisin
bende onu çalmaktan hiç bıkmayan bir aşık
Hemde okadar ki...
Aşkını şarkılara şiirlere gözü kapalı dökebilecek kadar...
Ve o yazdıklarını kalbine kazıyabilecek kadar
Sen öyle bir ezgisin ki bütün şarkılardan , müziklerden güzel
Ama güzel olmana karşın bir okadarda uzaksın
Sana ulaşmak için ne yapmam gerek bilmiyorum ama
sana benim sevgimden daha büyük bir sevgi olmadığına

YEMİN EDEBİLİRİM[signature][hline]"siz mektubunuzda, bana onun "imkansiz" oldugunu soyluyorsunuz. bu sozcuk fransizca degildir..." Napoleon
--------------------------------------
hired_gun, 21 Haziran 2005 22:48 tarihinde demiş ki:
...sonra ben candi'nin bi erkek ile çıplak yatağa girdiğini izlediğimi çok iyi hatirliyorum ( hayir fantazi değildir , erkek hipotermi geçirir , kızın çocuğu ısıtmasi için başka çaresi yoktur da neden 2side çırılçıplak ??
Sosyal ağlarda paylaş

Konsept müzik olarak seçilmiş ve araya onunla ilgili güzel şeyler sıkıştırılmış; buraya kadar başarılı. Araya çok klişe söylemler katılmış onun dışında özgün giden bir konseptle zıtlık yaratmış. Ama özellikle sonu pek çok yerde karşımıza çıkan bir kelimeler topluluğu ve artık çok anlamsız geliyor. Yine de gelişmeye açıksın bence; deneyerek daha iyileri gelecektir.[signature][hline]Follower Of Cyric,Prince Of Lies; Blog
Sosyal ağlarda paylaş

yorumlarınız için saolun :)[signature][hline]"siz mektubunuzda, bana onun "imkansiz" oldugunu soyluyorsunuz. bu sozcuk fransizca degildir..." Napoleon
--------------------------------------
hired_gun, 21 Haziran 2005 22:48 tarihinde demiş ki:
...sonra ben candi'nin bi erkek ile çıplak yatağa girdiğini izlediğimi çok iyi hatirliyorum ( hayir fantazi değildir , erkek hipotermi geçirir , kızın çocuğu ısıtmasi için başka çaresi yoktur da neden 2side çırılçıplak ??
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...