Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evet kavga ettik ve ben kazandım(!)

Zopik

Öne çıkan mesajlar

Az önce bana günlerdir kafayı çizdiren canım cep telefonumu sinirlenip fırlattım ve parçalandı :/

Telefonum ericsson r530m'di ve çok memnundum. özellikleri oldukça hoşuma gidiyordu. eşdeğer özelliklerde fakat fazla pahalı olmayan öneriler yapmanızı isticem. zira telefondan hiç anlamam.[signature][hline]Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya aslında 400 milyona kadar çıkarım iyi bir telefon için ama normal olarak çıkmamam lazım :) Lakin 400 milyon vereceksem telefona olurda java2me kasacak olursam deneme yapabileyim çalışıyor mu diye. Bunun yanı sıra bluetooth lazım birşey veri aktarımı için. Ama olmasa da çok lazım değil. Olsa iyi olur diyelim. Ha birde ya mp3 çalsın ya da radyo ama ufacıkta hafızası olmasın :)

İncelediğim kadarıyla çok şey istiyorum bu fiyata ama olurda gözümden kaçmıştır. Fiyat konusunda biraz esnek davranabilirim. Yani bir 100 milyon yukarı çekilebilir ihtiyaca göre ama çok para benim için şu anda. O yüzden bu parayı vereceksem tatmin etmeli yani.

Bu tip birşey olmazsa 200 milyon civarında pek bir özelliği olmayan bir telefon seçeceğim sanırım.[signature][hline]Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Sosyal ağlarda paylaş

120 milyona falan tek olayı sadelik, ufaklık ve hafiflik olan bi telefon görmüştüm. Nokia değildi ve antenliydi. O boyuta küçük bile olsa anteni olmasa... Çok güzel olurdu da... Direk ucuz ve minik olmak için tasarlanmış bir telefon düşünmez misin?[signature][hline][b]If you shake my hand you better count your fingers[b]
Sosyal ağlarda paylaş

ben telefon atmadım geçn oda parfümü attım kırıldı kafası
deodarant kafası koydum onla çıkıyor tıss tıss[signature][hline][/b]Msn adresim
Ultra-Mega Blogger
karakedi demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.
BabacumMostors, 28 Haziran 2005 15:02 tarihinde demiş ki:
monitörün kulağı vardır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
uncla, 10 Temmuz 2005 19:37 tarihinde demiş ki:
insan sinirlenince telefonunu niye fırlatır anlamam başka bişey yap duvara fln tekme at bişi yap.
inşallah hayatın boyuncada anlamazsın. o duruma gelmezsin.[signature][hline]Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...