Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Your account has been bloced

dexter

Öne çıkan mesajlar

Arkadslar hıc bır sey anlamadım ben.Yenı serverda kasarken daha yenı 30 oldum sonra dc yedım gırmeye calısınca bu yazı yazıyor.Ban yıyecek hıc bır sey yapmadımkı.Sebebı ne olabılır sızce ve daha 1 gun once premuım aldım ya offf

Yardım edebılcek kımse varmı???
Sosyal ağlarda paylaş

ya sebebini buldum kredi kartından ban yemısım.

AMa hıc bır sucum gunahım yok banka benden habersız paramı kesmıs.Fe kartın lımıtı dolmus o yuzden bu adamalr parayı cekememısler. ve banlamıslar BIrısı bana banımın acılma sansı oldugunu soylesın LUTFEn.2-3 kere ust uste premuım alabılır yenıden.Lutfen bırısı yardım etsın bana :((((((((((((((((((

ya 61 e kasana kadar zaten anam agladı oturur aglarım vallaha
Sosyal ağlarda paylaş

Premium sahibiysen siteden log in ol ve costumer sportdan şikayetini bildir derim ben.Muhakkak yardım gelicektir.Ama bir ara olduğu gibi premium alan herkesin c.card ını fake olarak görmüşlerse bilemem.Eğer öyleyse açıyorlar bir kaç güne.Bir de gm msn i ;
Odin:[email protected][signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi ben Xigde ve beramusdayım...

Sıteden logın olup sıkayetımı bıldırdım aynen sunu gonderdım

yesterday night I tried to aply my premium membership with my own credit card...
there was some money I'm sure anyways, I think there was probably a mistake about my account.
now I need your help about unblock my account and after I'll buy premium with my another credit card.
I need your help & interest. thank you!

Ya kafayı yemek uzereyim :((((((((((888
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dexter, 11 Temmuz 2005 15:20 tarihinde demiş ki:
Yok abi ben Xigde ve beramusdayım...

Sıteden logın olup sıkayetımı bıldırdım aynen sunu gonderdım

yesterday night I tried to aply my premium membership with my own credit card...
there was some money I'm sure anyways, I think there was probably a mistake about my account.
now I need your help about unblock my account and after I'll buy premium with my another credit card.
I need your help & interest. thank you!

Ya kafayı yemek uzereyim :((((((((((888

Cevap er geç gelicektir gm mailide o ordanda ulaşmayı denyebilirsin.[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunu biz halen neden oynuyoruzki?

DIEZ|lazcan_bo|lvl 64 in 5 days, 20KC - No payment History. 9999 days 7/10/2005 2:40:00 PM Atlantis

DIEZ|lazcan_wo|Illegal character. Sean is investigating. 9999 days 7/10/2005 2:32:00 PM Atlantis

adamlar sanırım databaselere girmiş.5 günde lvl 64 olmuş.[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: My name is
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

Eminim ki bu ve bune benzer illegal yollara başvuran oyuncular her serverda mevcut.Kulağımıza geliyor çeşitli şeyler.Xig deki sultansın bir gecede 62 olması,aresde bir elemanın 15 kere ban yiyip sitede 9999 banlı yazdığı halde oyunda olması,dual glow shardları silinen arkadaşların ertesi gün elinde +8 lerle yeniden gezmesi,istediğin itemi makul real parayla temin edebilirm diyen arkadaşlar daha neler neler oyununun amacı ;iyi zaman geçirmek ,eğlenmek bunu yapabiliyorsak ne mutlu bizlere...[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

wallahi kaç ay oldu bende unuttum artık
ama ben bu kadar uğraşmışken
bütün gün obo saatlerini kovalamışken
boss tan boss a koşmuşken
saatlerce xp kasmışken(artı ben hiç provoker olmadım,neler çektiğimi siz düşünün)
bir iki tane itin çıkıpta deli gibi itemlara sahip olması bana pekte keyif vermiyor.[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: My name is
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben gecemı gunduzume kattım 6-7 aydır bu oyunu oynuyorum her ay premıuım aldım.Mallıgıma yanıyorum o kadar para ve zaman kaybettıgıme ama sımdı goz gore gore bı bankanın mallıgına Bu kadar emeğimi çöpe atamam.VE bu yüzden bana elinizden gelen yardımı yapmanızı istiyorum ...

3-4 gün sonra temelli bırakcam bu oyunu insallah ama yinede Ban yemeden bırakmak ıstıyorum bu benım ıcın Cok uzucu bırsey.

Ya senelerce uo oynadım Bır kez bıle ban yemedım.Tek hıle hurda yapmadım Bu Cok kotu koydu bana yaaaaaaaaaa
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 11 Temmuz 2005 15:18 tarihinde demiş ki:
Bu dexter ares de bir orc sin var o dexter mı?

yok o adam ekda ve gavur türkleri hiç sevmiyo:([signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:10xxx..........................Np:15xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...