Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archer ın kesebilecegi bosslar?

Jarlax3

Öne çıkan mesajlar

said:
Murtaza, 06 Temmuz 2005 18:28 tarihinde demiş ki:
hayır 2 vuruşta indiriyor.
4200 civarı HP vardı.
ilk vuruşta 2800 civarı falan vuruyor. ikinci vuruşta zaten pelt :D

o zmn katılıyorum kesersin... canını ne kadar sürede ne kadar dolduruyo bi fikrim yok ama canı inebiliyosa öldürürsün... biraz vakit alır belki(398296823698643326 saat kadar :D) ama kesersin:)
bu arada 2. boss eventde diezde orc kısmında başıma gelen olayıda ben anlatıyım..... bi arkadaş belliki düşük lvl aradan nasıl olduysa bi tane hyde kesmiş ve sevinmiş... drop da viper staff... bu gazla adam gördüğüne dalıyor, obl,centaurarcher,talos,tk,sq ne bulursa... tabii ultra gm ambiatenin son çıkardığı yaratık volcanic rock..diyalo şöyle gelişiyor... tabii bu diyalog o adam volcanic rocka çimdik attıktan sonra yerdeyken gelişiyor..

xxx:Abi ne oldu bana??
Ben: bişey olmaz exp kaybetmezsin...hadi kalk
bunu duyan arkadaşımız volcanic rock a 8937269837 kez yaklaşmaya çalışıyor... tabii hepsinde sonuç belli..
Bende dayanamayıp soruyorum...
Ben: Olm sıyırttınmı ne yapıyon ??
xxx: Abi şu karşıya bi geçemedim... hep bana vuruyo yaa...
Ben: Nereye geçemedin??
xxx: Arkasına yaa... ordan saldırıcam....

Bu andan sonra bişey anlattıysada görmedim... o sırada attığım ters taklanın etkisiyle kırılan koltuguma bakarken gözümden gelen yaşları siliyodum :D:D:D[signature][hline]Server: Diez
Nation: Karus
Char: Rogue
Lvl: 59(60 oluyorumm.. oluyorummm..)
Nick: Catastrope
Clan: Türk

[Bu mesaj _catastrope_ tarafından 06 Temmuz 2005 18:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NeveRminD, 06 Temmuz 2005 18:36 tarihinde demiş ki:
bu arada o TK yı kesebilmişler mi ilginç bi durum yani ben daha hiç roguenin shaula dt harici boslara tank olduğunu görmedim hele TK ya hiç!! çok ilginç (bence)

Commander vardı areste Tk yı 2 pristla kesmişti... Aam bi rogue için harbi imkansız Tk ya tank falan.[signature][hline] "Geçen gün rüyamda kelebek olduğumu gördüm.. Acaba şuan Rüyasında Kelebek olduğunu gören steel miyim yoksa rüyasında insan olduğunu gören kelebekmiyim?"

Sosyal ağlarda paylaş

Geçmiş zamanda Talos kesmemiz gerekiyodu. İyice kafaya koymuştuk ama Talos'a tank olucak itemlarım yoktu o zamanlar. Commander'ın itemlarını aldık arkadaştan. 4 kişi kestik...

Sonra bi de takviye yaptık, TK kestik desert'da. Ama Kutu düşmedi Desert'daki TK dan. :/ Büyük ihtimal bug lı Desert'da spawn olan TK...[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
murtaza has a combomacro and doesnt have to wait 2 sec to use a pots so im happy he got hacked with the program he was using. i know because i fought him in cz we got him away from his party and a lvl 63 warrior with raptor +8 started atking him lvl 60 rouge assasin with two shards +6 and me a lvl 61 fire/ice mage i iced him and rouge and warrior were just sliding him with me using nova and ice and ingnition well with all that he looked like a blue blob with all the pots he was using and his hp never went below 50% so we all towned since he was using some program to use pots over and over without cooldown time
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar wagyar emptyden çok çok sağlam sadece aç gibi ss almıyoruz biz 3 healerla wagyarı altına soktuk o hayvanın talosa 2 tane ile giriyo wagyar hatta sıcak sıcak bir olay 2 dk önce 7 tane melee sq kestik wagyar potla tanktı
diğerleri slide yaptı hayvan beni sevmediki ilk geldi bana çaktı seri çakınca güm oldum yerdeydin :( olsun ama genede zevkliydi :D[signature][hline]Diez
hoodstar__
Blade Master
61
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 06 Temmuz 2005 19:22 tarihinde demiş ki:
7 kişi sq O_O yazık sq yada acıyın 1 warior 1 sin 1 1920 healor yeterli sq ya. :)

62 war fulldefanslı +paperolmayan sağlam bir rogue+2healerla......1healer riskilidir...gömerse 2 kez adam healleyemez sonra nafiş olrusn bu kdr abartma+uzun sürer......[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:10xxx..........................Np:15xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Bena Alan yetkilisi oylamasında vericek her oy size 1k np,maradonun ortasına havuz ve her şehre nooblar için çocuk parkı olarak geri dönecektir:D
Sosyal ağlarda paylaş

+herkez sen deilki:)[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh

Bena Alan yetkilisi oylamasında vericek her oy size 1k np,maradonun ortasına havuz ve her şehre nooblar için çocuk parkı olarak geri dönecektir:D
Sosyal ağlarda paylaş

1 level 61+ warrior ve 62 holy priest,
5 kişilik partynin keseceği boss'u kesebilir.
62 holy priest full holy skill ine sahip olup aynı anda 1920 heal ile çok rahat boss keserler. Ha SQ için bi tane assassin lazım olabilir. Ama olmasa da olur. SAdece çok daha uzun sürer assassin olmazsa.[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
murtaza has a combomacro and doesnt have to wait 2 sec to use a pots so im happy he got hacked with the program he was using. i know because i fought him in cz we got him away from his party and a lvl 63 warrior with raptor +8 started atking him lvl 60 rouge assasin with two shards +6 and me a lvl 61 fire/ice mage i iced him and rouge and warrior were just sliding him with me using nova and ice and ingnition well with all that he looked like a blue blob with all the pots he was using and his hp never went below 50% so we all towned since he was using some program to use pots over and over without cooldown time
Sosyal ağlarda paylaş

öldün işte problem orda ölüm varsa ii kestik diemessin:D[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 06 Temmuz 2005 19:43 tarihinde demiş ki:
1 level 61+ warrior ve 62 holy priest,
5 kişilik partynin keseceği boss'u kesebilir.
62 holy priest full holy skill ine sahip olup aynı anda 1920 heal ile çok rahat boss keserler. Ha SQ için bi tane assassin lazım olabilir. Ama olmasa da olur. SAdece çok daha uzun sürer assassin olmazsa.

dediğim bu işte 2melee 1 priest sakat oluyo...[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh

Sosyal ağlarda paylaş

gerçi geç cevap vericem ama ben wagyar la empty i sidik yarışına sokmadım bu 1. , 2.si wagyar dediğin adam her zaman söylüyorum (clan liderleri hakkında) söylicemde clan lideri olduğu için clan bankı sonuna kadar sömürebilecek yetkiye sahiptir ve yapmıştırda.
Sosyal ağlarda paylaş

bende sq yu test ettım 2 960 healerle aldım hatta sonra df yı kestım oda sag olsun crytal rıng verdı banada saglam bırseylerın dusebılecegını gorerek mutlu oldum .p[signature][hline]Sunucu:Adonis
Class:Rogue/Archer
Lvl:6x
Weapons:İronbow

Ayrıca ultimanin eski pisliklerinden The Wicked Osiris Quidam Bloodyface :p

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...