Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ares'e ne oluyor ???

Necro

Öne çıkan mesajlar

Aresdeki Ins0mnIa clanı topdan orc olmuş hepsi ne oluyor.Yani artık hiç bi savas ı kazanamıyaz mı yaf bide baktım
AlmaLibre clanı kurulmuş geliyo hb ye ondan sonra biz heallerken milleti Psychosis clanı ise millete trade atmak ile meşguk idi.
2 CLAN arasında anlaşma mı var yaf :(
Sosyal ağlarda paylaş

insomnia nın hepsi orc olmadı.orc olanlar troublito,tralemai,elaki,marijuana,garoof,forrazzi,dereque,_soulslayer(bildiklerim bunlar ama clan duruyor hala)Soulslayer bahsettiğin clanda ve pscy dan f9devil le kankiler.Gerisini sen düşün :-)

[Bu mesaj BuRiAL_TR tarafından 11 Temmuz 2005 17:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hercul, 11 Temmuz 2005 17:30 tarihinde demiş ki:
eee peki bizim sonumuz nolcak ezikdi Human lar simdi dahada ezik olduk güc dengesi kalmadi artik bunu ilk savasda yasicaz
zaten cz de bu acikca belli olmaya basladi

Humanlar ezik değildi.Yine değiller sadece orclardan sayıları üstündü şimdide orclar sayıca üstünler.Bir kaç gün önce cz de 35-40 human varsa 150 orc vardı tam kıyımdı :D:D:D
Her gecede aynı olcak bundan sonra.[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 11 Temmuz 2005 17:11 tarihinde demiş ki:
insomnia nın hepsi orc olmadı.orc olanlar tribula,tralemai,garoof,forrazzi,dereque,_soulslayer(bildiklerim bunlar ama clan duruyor hala)Soulslayer bahsettiğin clanda ve pscy dan f9devil le kankiler.Gerisini sen düşün :-)

tribula_? alla alla ya ben oynamıorum kı oyund azaten tribula dıe bı cahr yok yanlıs yazdın herhalde[signature][hline]
========>NvM<===============
Sosyal ağlarda paylaş

belkıde oyle amam kendı nıck ıme yakın bı nıck ılk kez grdum ya vay be hll ossun adamalr bnm nıck ımı calmıs yoksa fake mı? :D:D:D[signature][hline]

hee ok o zmn kabul o charı bılıorum tmm sorry:)

[Bu mesaj Tribula_IV_ tarafından 11 Temmuz 2005 17:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

öle deme adamlar item olarakda ve simdi de clan olarakda bizden cok cok üstünler suanda..

1 TOWN 2495358
2 AlmaLibre 2409234
3 TOWN 2026853
4 Psychosis 2017958
5 Eternal_Knights 1860787

isde oyunun ve ırklarin kaderini genelde belirleyen ilk 5 clan
sirasidir burda da hersey acikca belli.ve bu adamlarda organizasyon bizden cok daha ii oldugunuda hesaplarsak
bundan sonra isimiz Allaha kaldi =)
Sosyal ağlarda paylaş

14 temmuzu bekleyiş ...

durum böyle olunca oyunun zevki artık -hiç- çıkmayacak gibi.[signature][hline] Deneme İmzası .

Char : Priest/Delikanlı
Clan : FiRe
Level : hakgetire
lagdan imanın gevremesi söz konusu
tam teşkilat knight empire beklenmekte.
temmuzun başı, cehennemi sıcak. çaktırmadan afrikadayız...
Sosyal ağlarda paylaş

soyle birsey yasamıstım sabhın 7 sı ıdı afyon patlamamıstı daha: aynen soylediğim: ef dokuz....

sorradan ban pmden yazı geldı slm dıe nerden anladın dedığımde de bunu soyledı cok gulmustum ya bende f9 nıe cvp vermıo dıodum:D[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

şu oluyor : aresin olayı bitiyor. ( sanırım )

dip : ares değilde uskonun olayı bitiyor. k.e için ağustosun sonunu beklemeniz lazım gibisinden bi alt yapı geçmişti.

altyapı ne ya. altyazı olacak.
[signature][hline] Deneme İmzası .

Char : Priest/Delikanlı
Clan : FiRe
Level : hakgetire
lagdan imanın gevremesi söz konusu
tam teşkilat knight empire beklenmekte.
temmuzun başı, cehennemi sıcak. çaktırmadan afrikadayız...

[Bu mesaj Destruction tarafından 11 Temmuz 2005 18:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...