Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassin NasıL 1 party i tek başına dagıtabilir CZ de

JrKoLpa

Öne çıkan mesajlar

gencLik level 53 assassinim FP goblin var ustumde elde +6/60 cleaver +5 kukry var. Cz ye gittimi nallıyorlar beni bu bi kac gune bi +6 mirage alıcam. Humanlara bakıorum 1 assasin levl 60 civarı tek basına 8kişilik partiyi alıor ben 53 um en fazla 250 dmg koyuyorum 7 levelde bu kadar fark olabilirmi? Ben artık sacmalamaya basladıklarını dusunuorum adam 2 mirage +6 la 1300 kusur dmg koyuyo ben adamınkine yakın bi attack power la 250 ye yakın dmg vuruorum. Bu kadar fark olması mantıksız degilmi ya? Benim asıl sorum simdi 2 tane mirage +6 olsa ben nası 1 party i alcam tek basıma herif girio alıo cıkıo ben 1 kişiyi zor alıorum biri şu DM e ihtar versin :D Yeter bıktım assassin e ölmekten warrior gorunce giidp önünde duruom sen öldür beni die artık :D Mageler zati tek basına olursa anca toz kaldırdıgımı gorebiliorlar :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JrKoLpa, 14 Şubat 2005 16:14 tarihinde demiş ki:
gencLik level 53 assassinim FP goblin var ustumde elde +6/60 cleaver +5 kukry var. Cz ye gittimi nallıyorlar beni bu bi kac gune bi +6 mirage alıcam. Humanlara bakıorum 1 assasin levl 60 civarı tek basına 8kişilik partiyi alıor ben 53 um en fazla 250 dmg koyuyorum 7 levelde bu kadar fark olabilirmi? Ben artık sacmalamaya basladıklarını dusunuorum adam 2 mirage +6 la 1300 kusur dmg koyuyo ben adamınkine yakın bi attack power la 250 ye yakın dmg vuruorum. Bu kadar fark olması mantıksız degilmi ya? Benim asıl sorum simdi 2 tane mirage +6 olsa ben nası 1 party i alcam tek basıma herif girio alıo cıkıo ben 1 kişiyi zor alıorum biri şu DM e ihtar versin :D Yeter bıktım assassin e ölmekten warrior gorunce giidp önünde duruom sen öldür beni die artık :D Mageler zati tek basına olursa anca toz kaldırdıgımı gorebiliorlar :D

valla jrkolpacım bu nallanma olayını senin kabızlıgına veriyorum adekste csde hep nallanırdın burdada nallanıyosun yani kader mi desem anti skill bir şahıssın mı desem ne desem bilemiyorum.[signature][hline]Don't throw rocks if u r living in a house glass

[Bu mesaj supersonicmemed tarafından 14 Şubat 2005 16:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

1 assasinin, 8 kişilik party yi dağıtması ile ilgili sadece şu yorumda bulunacağım.
yavaş dağıtsın :P[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: Lifestoned
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez

[Bu mesaj vktk tarafından 14 Şubat 2005 16:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

60 ına gelmish bir assasin in level 50 ye gelip de cz heveslenen bir partiyi alması:
Sinsice stealth li bir sekilde partiyi takip eder,tenha bir ortamda partinin en kalabalık yerine girip mageleri temizledikten sonra priesti de ortadan kaldırır ve azcık ugrashtıracak olan asssasin ve warriorlara gecer.cat's eyes ini da acar.O sırada spike dan mefum assasincikler kafalarına spike'ın vermish oldugu damage la shok a girer ölür.Tek basına kalan warrior herkesi olu gorunce town yapmaya kalkar,zamanı warsa az bir damage la kurtulur ama yapamadıysa ne oldugunu anlamadan damage yedigi damageların kac oldugunu sayarken press ok yazısını ekranının tam ortasında gorur.Diger karakterler de defeated yazılarında assasin in kac kisiyi temizledigini saymaktadır.
Senaryo boyle.Adı ustunde senaryo,boyle boyle yaptım diye kimseden dinlemedm simdi topic i gorunce ben yazdım :)[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

LvL 55 oll Eline 2 mirage al +6/60 Sonra bana gel :D bugun japkoda clan ile Apost yapiorduk CZ de Takunama ile brasha10001 die bi adam 2 si geldi arka arkaya geliolar sanki adamlar bizi tanior abi Benle Drakhul Cömezdik tek o partide adamlar oradan secti geldi bize caktılar takunama 1300 + 700 +500 caktı ben anca 400 caktım ona 35 lvl :D tabi adam 60 lvl
Adamlar işi manyak biliyor nese sonra bizim clan gaza geldi gittik human basede 7 kişi ile 3 partiyi dagıttık keyfimiz yerine geldi Drakthulun istedi üzerine Gittik breth apos lara ordada kastık falan.Maşallah güzeldi.
Eger Ole bi partiyi dagıtıcaksan partide en fazla 2 tane lvl 60 olması lzm eger 4 5 tane ise kesinlikle ölürsün lvl 55 e gel eline mirageleri al Git Cz de dolaş iyice tanı.Partiyi Dagitcaksan ilk hefin priest ve mage olmalı bunları aldıktan sonra partinin
%50 si gidiyor cünki Heallemeyecekler artık kendilerini.bice cok hareketli olmasın yerinde durmamalısın oyle oyle alısacaksın :D[signature][hline]
Server:JapKo 3
Nick:KuardoN
LvL:LvL Önemli Deil Japonlar Beni cok sevio bende onlari.
Clan:Epicurean
NP:Farketmez Clan Grade 2 :D
Not:I love Japan.
Japkoda Oynuyorsanız Sakın Türk oldugunuzu saklamayın eger i am from USA derseniz kimse sizle konusmaz Türküm derseniz Kral Ediolar :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 14 Şubat 2005 17:49 tarihinde demiş ki:
LvL 55 oll Eline 2 mirage al +6/60 Sonra bana gel :D bugun japkoda clan ile Apost yapiorduk CZ de Takunama ile brasha10001 die bi adam 2 si geldi arka arkaya geliolar sanki adamlar bizi tanior abi Benle Drakhul Cömezdik tek o partide adamlar oradan secti geldi bize caktılar takunama 1300 + 700 +500 caktı ben anca 400 caktım ona 35 lvl :D tabi adam 60 lvl
Adamlar işi manyak biliyor nese sonra bizim clan gaza geldi gittik human basede 7 kişi ile 3 partiyi dagıttık keyfimiz yerine geldi Drakthulun istedi üzerine Gittik breth apos lara ordada kastık falan.Maşallah güzeldi.
Eger Ole bi partiyi dagıtıcaksan partide en fazla 2 tane lvl 60 olması lzm eger 4 5 tane ise kesinlikle ölürsün lvl 55 e gel eline mirageleri al Git Cz de dolaş iyice tanı.Partiyi Dagitcaksan ilk hefin priest ve mage olmalı bunları aldıktan sonra partinin
%50 si gidiyor cünki Heallemeyecekler artık kendilerini.bice cok hareketli olmasın yerinde durmamalısın oyle oyle alısacaksın :D

eet doru soyluor bugun kapkoda yarıldık ama normaldir adamlar 65-70 :) bana cakılan dmg 1300 dü yanında 700 yedim ve ekranın ortasında press ok cıktı assasinler kopmus orda ama yakında bende kopucam clan sagolsun :]
Sosyal ağlarda paylaş

EpucureaN rulez demi Drak?[signature][hline]
Japkoda Oynuyorsanız Sakın Türk oldugunuzu saklamayın eger i am from USA derseniz kimse sizle konusmaz Türküm derseniz Kral Ediolar :D
Sosyal ağlarda paylaş

valla adamlar lvl 65 gende bize lvl kastırmak icin Cz yi birakip aposa geliolar Caponlari cok seviom allah bozmasın keyfimizi maşallah :D[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

inşallah hep bole olur :D ama bizim clandakilerde fena kapismio elindfe +8 raptor olan adam 4 kişiyi yatirdi peş pese[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

BEnce olabilir. Sen Fp goblin giyerek En baştan kaybediyorsun bi kere. Fp Goblnin sadece pauldron ve pad i makbuldur. Adam ın üstünde büyük ihtimal +6/10 dex veren chtinler vardı. Goblinlerin pauldron ve pad haricinde +6/10 ctihne eşit bir parçası yok. Ya adamda +7 chtin set varsa. senin ona 250 vurman bence normal çünkü adam chtin giyior ve + kaç belli değil. Sen Fp giyorsun oda sana o kadar vuruyor. Ya ben warriorım adam bana tam hp mi vurup öldürüyordu lvl 50 ken mi ne:D Assasşnlerden her bi bok beklenir. bide rogue earring falan takıyorsa bence çok normal.[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu..

[Bu mesaj SteelBB tarafından 14 Şubat 2005 18:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

DArk bunlar sadece hayal:) Senin eline 2 tane shard vericek sonra bide chtin shell vericek bi clan çok zordur. SEnin lvl kaç ki calnın sana böyle şeyler vaad etmiş? Yoksa arkının clanı falanmı[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu..

Sosyal ağlarda paylaş

Cok Hayal görüon Shard düşşse senden once alacak olan bir sürü LvL 65 Assian var Zaten Clan masterde +7 mirage +8 mirage var ama shardı alır Upgrade eder :D sana verse verse mirage verir +7 yane Shard zor .[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...