Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nedir bu ya!

BuRiAL_TR

Öne çıkan mesajlar

diyoki kırmızı ışığını yaktım ownladım seni ama sen dandirik 50np'n için bug sömürdün :p bu tarz bişe diyo ha bide evine gidince ssleri koycakmış[signature][hline]Id: Archy_Firestorm
Class: Rogue-Assassin
Level: 55
Server: Ares

[Bu mesaj rockncoke tarafından 11 Temmuz 2005 21:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rockncoke, 11 Temmuz 2005 21:04 tarihinde demiş ki:
diyoki kırmızı ışığını yaktım ownladım seni ama sen dandirik 50np'n için bug sömürdün :p bu tarz bişe diyo ha bide evine gidince ssleri koycakmış

Abi tam çevirin ne buguymuş ne yapmışım merak ettim.[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

In Saturday's afternoon war, I found him up at zombie village and engaged him. It was a good and legit 1v1 until I screamed/legcut him, at which point he proceeded to combo the hell out of me, forcing me to pot and retreat temporarily, allowing him to pot himself back to life.

cumartesi günü olan savaşta buriali zombi tepesinde buldum ve saldırdım.ben ona legcut ve scream atana kadar güzel bi pvp idi ama o bu noktada combo yapmaya devam etti. buraya kadar anladımda sonrasını çözemedim :p[signature][hline]Id: Archy_Firestorm
Class: Rogue-Assassin
Level: 55
Server: Ares

Sosyal ağlarda paylaş

puahuauhauhahua :D Sizlere yaptığımı söyleyim:
patide ki konştuğumz o sd+binding+sd yi ,hem areneda hem cz de 85765867 kere denedim ama beceremedim.Bu güne kadar üst üste 2 sd vurabilmiş değilim.Üst üste sadece sd+r vurabildim ya da benim gördüğüm o ,kızardığım doğru ama yaptığım şey kızardıktan sonra mousumu bıraktım bir elimle pot içtim ,bir elimle r+sd ,leg cut ,cleave denedim ve ben ordada göremedim üst üste 3 vuruş yaptığımı.Eğer becerdiysem ne mutlu bana :D Ha birde savaşa girdiğimde o binding olayından haberdar bile değildim.[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

beyler 2 tane bug oyunda bu konuyla ilgili birincisi jingling dediğimiz olay cz de adamı gördünya adama blinding yapıp basılı tutarsan 2 kat hızlı üstüne gidiyorsun diğeride sd bugu genelde öle yapıyolar blindi sağ tuşa alıyor mousenin sonra basılı tutuyolr blindi ve z+sd yapıyolar bunlara bir çare bulunamadı KESIN BAN SEBEBI benden sölemesi[signature][hline]Diez
hoodstar__
Blade Master
61
Sosyal ağlarda paylaş

red balda combo yapmanın mantığı yokki orda basıcaksın sd yi adam oraya yatar ama red bal çıkacak çıkmadan combo yu durdurursan adam pot içer town atar bu arada anlatıyorum combo yuda bende alışamadım daha monitör yandı notebookda ağır lag var oynayamıyorum her pk da savaşta cafeye gidiyorum :D[signature][hline]Diez
hoodstar__
Blade Master
61
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...