Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pati'deki akvaristler

elma

Öne çıkan mesajlar

evet arkadaşlar...

patideki akvaristler kimlerdir. fistanı biliyorum bir tek bir de bende bir akvaryum var 90 litrelik

japon akvaryumum var yakında brichardiye geçeceğim..

akvaryumlarınızda beslediğiniz canlılar neler? hatta mümkünse resim koyalım paylaşalım hobiye bir canlılık olur =)[signature][hline]dogmit bi ara msn de demiş ki:
bunu yazan tosun güç seninle olsun
MSN: [email protected]
http://netbux.org/?r=169517
ayda 24$ kazanmak için..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 16 Haziran 2005 22:24 tarihinde demiş ki:
ben ben ben =P yeni bi akvaryum yapacam sehpası hazır.
resimlerli paylasabilirim kurunca.
simdi bi suru yavruları olan bi brichardi kolonisi beslemekteyim

fistan senin akvaryum sehbası biraz mutfak dolabına kaçıyor :D

brichardilerin çok tatlı webcam de görmüştüm sağlıklı büyüsünler =)[signature][hline]dogmit bi ara msn de demiş ki:
ayda 24$ kazanmak için..
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
koskoca paticikte bu kadar mı akvaryum severler ? toplasak bir elin beş parmağını geçmezler(miş)

ya köpek möpek besleneceğine bence balık beslenmeli. kedi ve köpek beslemek yasaklansın her eve bir akvaryum gelsin hehe =)[signature][hline]dogmit bi ara msn de demiş ki:
ayda 24$ kazanmak için..
Sosyal ağlarda paylaş

valla çikletlerim vardı...sarı prenses, ahli, yunus, ama değiştim...Pirna aldim bugün..hatta resmini post ettim yeni konu başlığı olrak.

Ben bide Botia hastasıyım..özellikle çizgili olanları var onların!!

Ya benim akvaryum çikletler için biraz küçüük aslında. bide iç filtre olduu için pek uzun ömürlü oluyordu[signature][hline]Sul of Eclipse -- MBH Mrflm --
Sul of Ragnaros --Dwarf Hunter--
----------------------------------
Donnie Darko aint MAD

"Buyeka Şa Wayasa liki liki yawan gagat" ALİ G

Sosyal ağlarda paylaş

Bizdede var hemde 600 lt (o_O) ama babam ilgileniyo daha dorusu akvaryumcu var her hafta gelip bakimini yapiyo bi ara üsenmessem foto cekip koyarim.

Icindede tropik baliklar var isimlerini bilmiyorum zaten akvaryumla cook fazla alakamda yok sadece arada bi izliyorum o kadar =)[signature][hline]Sigara iç dedeni gör , sigara içme torununu gör.

BabacumMostors, 29 Haziran 2005 22:20 tarihinde demiş ki:
aserehe ha hede hedelemune esemiyayay gayibaba gudubede budibibi.. asere e aha ehe ehenume vestiyerede bune bube gudubede dubibibi...

las ketchup dök dök yi
Sosyal ağlarda paylaş

valla billa doru. babam akvaryum meraklisi boyle yurt disindan baliklar getirtiyo falan ..[signature][hline]Sigara iç dedeni gör , sigara içme torununu gör.

BabacumMostors, 29 Haziran 2005 22:20 tarihinde demiş ki:
aserehe ha hede hedelemune esemiyayay gayibaba gudubede budibibi.. asere e aha ehe ehenume vestiyerede bune bube gudubede dubibibi...

las ketchup dök dök yi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...