Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ya bu oyunda en son kaç level olunuyor

adayeli_tr

Öne çıkan mesajlar

said:
adayeli_tr, 10 Temmuz 2005 13:46 tarihinde demiş ki:
Meraktan sordum bu oyun kaç levele ulaşınca bitiyor veya bittmiyor mu bu oyun gerçi bitmesi taraftarı değilim sıkılmadan 7 saat oynayurum :D

BU OYUN BİTMEZZZZ... ama en yüksek lvl 70 e kadar çıkılabilyor usko da ... onuda yapan çok az insan var zaten çeşitli serverlarda....[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Türk
Speciality:Shadow Vain
Job: Archer
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır 70 e kadar çıkabiliyor diye bişey yok.Omega şuan 71 e kasıyor %40 tı bi kaç gün önce.Sadece skiller yok benim bildiğim kadarıyla 70 ten sonra.BU arada neden kasıyor derseniz stat almak için.[signature][hline]Xig. lvl 63 Paper Mage / Karus

"Aga plzzzz agaaa partii plzzzz .. agaaa zorlamaa benıı agaa ks yapmak zorunda bırakmaaa agaaaa.."
Sosyal ağlarda paylaş

valla en son lvl 70 diyolar ama ke de 80 lvl sınırı var bildiğim kadarıyla 70 den sonra statlar 10 ar skiller 5 er geliyo tabi warrior assian için 70 yeterli ama mage 80 olursa süper olur 3 tane 70 skili 3 tane nova 3 tane 45 skili falan acayip dehşet olur bizim diezde vhail var adam 70 skili ile 1.2 vuruyo nova ile 900 inferno bile 600 vuruyo:S[signature][hline]Diez
hoodstar__
Blade Master
61
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 10 Temmuz 2005 13:54 tarihinde demiş ki:
Her sınıfın 3 grup skilli olduğu için 70 i geçince skillde açabilir,stat pointlerinin yanına.

Ben yeni skill açılmasından bahsettim.Hani lvl 70 de yeni skiller açılıyor ya,o bağlamda.Yeni skill pointlerle açtığın zaten varolan skiller biraz daha farklı oluyor.[signature][hline]Xig. lvl 63 Paper Mage / Karus

"Aga plzzzz agaaa partii plzzzz .. agaaa zorlamaa benıı agaa ks yapmak zorunda bırakmaaa agaaaa.."

[Bu mesaj DepReSSioN tarafından 10 Temmuz 2005 15:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DepReSSioN, 10 Temmuz 2005 14:59 tarihinde demiş ki:
said:
BuRiAL_TR, 10 Temmuz 2005 13:54 tarihinde demiş ki:
Her sınıfın 3 grup skilli olduğu için 70 i geçince skillde açabilir,stat pointlerinin yanına.

Ben yeni skill açılmasından bahsettim.Hani lvl 70 de yeni skiller açılıyor ya,o bağlamda.Yeni skill pointlerle açtığın zaten varolan skiller biraz daha farklı oluyor.

Sen bir önceki mesajında stat almak için yazmışsın ya bende o yüzden yazdım yeni skiller diye ;-)[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

Knight Online level sınırı : 70
Knight Empire (Orijinal, editlenmemiş) level sınırı : 90

Dip : Level sınırından kastım, yeni skillerin açılması...[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Warrior Level 90 büyüsü resminin olduğu bir link vardı bi zamanlar. Bir arkadaş koymuştu.
Arattırdım bulamadım... Bulabilen olursa o linki bi up ediversin...[signature][hline]Nik : Lively
Sosyal ağlarda paylaş

SD den farklı görünmüyordu...
Ama herhangi bir skilli resimle anlamak imkansız. Özelliklede warrior skillini.
Mage olsa haşmetli filan olur "oha baba" filan dersin. Ama özellikle warrior ve rogue skillini bence yaşamak lazım...[signature][hline]Nik : Lively
Sosyal ağlarda paylaş

resim var onu bulamadım bulursam koycam buraya ztn lvl 70 de%100 oluyo lvl puntosu...[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:10xxx..........................Np:15xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
adayeli_tr, 10 Temmuz 2005 19:47 tarihinde demiş ki:
Peki level 70 ise en son neden sayfasında şu yaratığı 15 levelde şu yaratığı 45 levelde bilmem ne yaratığı 170 levelde kesecendiye anlayamadığım nokta bu ,belki sizin dediğiniz doğru ama bazı yaratıklar kesilemez öyleyse

nie böyle bir fikre kapıldınki_?DTS lvl 70 am DTS yi lvl 55 adam çok rahat kesiyo...solo olarak....[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:10xxx..........................Np:15xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Sosyal ağlarda paylaş

Sitede yaratıkların açıklamasında yazan level ile charların levelleri aynı değil.
Yani o yaratıkların gücünü göstermek için yazılan leveller. Bir nevi sıralama yapabilmen için yani.
Charların levelleri ile karşılaştırma ..

Bu DVD-W'ı kıracam en sonunda. Yine yaktı dvdyi . :([signature][hline]Nik : Lively
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...