Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

diez.... shard +8/80.... nasıl oluyo da oluyo??

_catastrope_

Öne çıkan mesajlar

olmamalı böyle birşey...

linkde www.knigtonlineranking.com dan bir topic açılıcak...ilk posttaki resime bakın ve şok olun.... neden şok oldum biliyor musunuz?? evet +8 item bu yapılabilir ama bu adamı geçenlerde yine moradonda chitin bow +7 ib +7/70 we sheller satarken gördüm... ve şimdi de bu.... birden aklıma dieze gelen yeni gm aklım geldi.... Vedat.... ve bi anda etrafı bir karanlık sardı.... bir daha aydınlanamayacak bir karanlık...[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Türk
Speciality:Shadow Vain
Job: Archer
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ehem. Belirtmeden duramayacağım. Serverda var sanırım 3 tane gerçek Shard bu şekilde. Oyundan tanıdığım birisi bir süredir kullanıyordu bunlardan birini. Yaklaşık bir hafta önce Ange_De_La_Mort karakterine sattı bu Shard'ı iki +6 Shard ve Chitin Shell Pad karşılığında. (Bu adı geçen isim eski Che_Turkey. Bilen bilir. Biraz ezikçe bir insandır kendisi. Aynı kafeye gittiğimizden tanırım ve kesinlikle övünülmeyecek bir durum :)) Ama aynı karakter 2 gün sonra ks suçundan ban yedi 10 gün ve hala açılmadı karakteri. Yanan Shard kaçtı yani bir tarafına :P Serverda 2 tane daha var. (Kael sen iyi tanırsın Ange yi :)[signature][hline]Ecm
5x Priest
Clan:Nym yeni bir clan kurmuş tesadüf oraya girdim. Adını unuttum valla :P
Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_catastrope_, 10 Temmuz 2005 23:13 tarihinde demiş ki:
olmamalı böyle birşey...

linkde www.knigtonlineranking.com dan bir topic açılıcak...ilk posttaki resime bakın ve şok olun.... neden şok oldum biliyor musunuz?? evet +8 item bu yapılabilir ama bu adamı geçenlerde yine moradonda chitin bow +7 ib +7/70 we sheller satarken gördüm... ve şimdi de bu.... birden aklıma dieze gelen yeni gm aklım geldi.... Vedat.... ve bi anda etrafı bir karanlık sardı.... bir daha aydınlanamayacak bir karanlık...

Şaşılcak bişi yok aresde lvl 1 char aç ve maradonda biraz gezin derim çok fazla +8 görüceksin emin ol.[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...