Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rock Istanbul 2005

Tarist

Öne çıkan mesajlar

her köprünün trafiği misali her tuvaletin kendi pisliği tıkanıklığı olucak bişi deişçeini sanmıorum..doğa en iyi çözüm bir de köye gidip medeni cafeler bulmak biz bi tane bulduk hatıra fotosu çektik hatta kendisiyle.(klozetlen.bahsedilen %90ın içinde diildik evet.)[signature][hline]so smile for the king of loss
feed from the juices bleeding from this cross.then tell me our lives mean more than this vain thirst.
Sosyal ağlarda paylaş

megadeth de çıktı cımbır cımbır çaldı kafamı ütüledi amaaaan aman ne buluyorsanız bu adamlarda peeeh(imzaya bakmıyoruz tabii)
ama megadethden sonra garbage çıkaran zihniyette pek bir iq bulamadım, heavy metalden sonra garbage bir hoş oldu valla(tabii o shirleyden de kaynaklanıyor olabilir ya neyse)
en güzeli de megadethi hawai gömleğimle dinleyip sonra eve dönüşte The Doors dinlememdi. nasıl bir adamsam ben artık....
şizofreni belki..
di mi borbag?
"hı hı"[signature][hline]Borbag=kaleidoscopic
kaleidoscop: çiçek dürbünü. hani bööle bakarsınız rengarenktir falan. hoş alet
For those About to ROCK..
we SALUTE you

bedava D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın.tık, indir
Sosyal ağlarda paylaş

garbageın performansı şahaneydi de her rüzgar esişinde (ablamızın eteği hafiften hafalanınca) tezahürat edenleri görünce insanlığımdan utandım yahu neydi öyle

yalnız o kadar da festival havasında geçmedi bence organizasyon..[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Siamon, 24 Haziran 2005 16:38 tarihinde demiş ki:
Eet. Demin rockrepublic in krokisine falan baktım baya güzel ormana kurulu kamp alanı falan. Daha festival gibi alanlar var. Rockistanbulda sadece çıkan gruplar iyiydi ve solarbeach de yapılması k..ını kurtarıodu.

bence rock istanbul yapılan en gsel festival yerlerinden birinde yapılıo.. hem denizine grebiliosn hemde konserleri seyredebliosn.. bnce gayet gseldide.. bir iki hata dsında festival gseldi..[signature][hline]ilex globus... gustus abs æther.. amen
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Siamon, 24 Haziran 2005 16:38 tarihinde demiş ki:
Eet. Demin rockrepublic in krokisine falan baktım baya güzel ormana kurulu kamp alanı falan. Daha festival gibi alanlar var.

Belki festival gibi ama rock festivali değil kesinlikle orası gayet acık.[signature][hline]kaleidoscopic(borbag) , 20 Haziran 2005 tarihinde Rockistanbulda demiş ki:
zaten tekerleklere karşı ilgim var

Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

komikti festival bol bol popo gördük..baska numara yoktu..ha bi de saolsun görevli abiler karsımıza kurdukları cadırda ayagında kunduradan life is life a uzanan geniş bir yelpazede gecelerimizi senlendirdiler..ama yine de yasasın deniz-kum-bikini-bülent ortacgil..seneye görüşürük kilyos..[signature][hline]* veruca¹º*
..she shuts the doors and lights and lays her body on the bed...where images and words are running deep..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
green_martian sağolsun ucuza kombine bilet alıp 3. gün gittim festivale. mustaine i canlı dinlemek mükemmeldi, /worship yaptım adama. istediğim biçok şarkıyı da çaldılar. bu arada yeni grup elemanları baya iyi ya, drover kardeşler ve macdonough hem karizma adamlar hem de megadeth gibi bi grubun ağırlığını kaldırabiliyolar. mustaine in dominantlığı altında ezilmiyolar, kendilerini gösteriyolar. ayrıca sahneye çok yakışıyolar, hele glen süper adam çok iyi şov yapıyo.
kısacası unutulmaz bi konserdi. orda olmayanlar başlarını bilumum sert cisimlere vursunlar. uzun süre unutamicam bu konseri...[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG:
Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Otkoo Jeliyeer of Bria Galaxy

[Bu mesaj MrBomb tarafından 08 Temmuz 2005 15:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...