Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rock Istanbul 2005

Tarist

Öne çıkan mesajlar

Bu arada unutmusum Andromeda ve benim türk gruplarından favorim Rebel Movesda çok güzeldi :) Yanlız Megadeth hayatımda gördüm en boş beleş gruplarda biriymiş.. Solo gitaristi metal gruplarına bakcak olursak herhangi bi gitarist bateristi twinb giden normal bi baterist adamın sesi pek güzel diğil hatta şarkıların sözleri doru durust anlasılmıyodu. Ama garbage... ona sölicek söz bulamıyorum :) Bu kadar mukemmel olmaması gerekiyodu :)[signature][hline]Blind Guardian
Eğer organize olabilseydim çok tehlikeli olurdum...
Bi konuda chiptechin attığı msgın altında şu yazıyordu;
[Bu mesaj Alexi_Septimus tarafından ayar verme sebebiyle değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
obacan, 23 Haziran 2005 13:41 tarihinde demiş ki:
Yanlız Megadeth hayatımda gördüm en boş beleş gruplarda biriymiş.. Solo gitaristi metal gruplarına bakcak olursak herhangi bi gitarist bateristi twinb giden normal bi baterist adamın sesi pek güzel diğil hatta şarkıların sözleri doru durust anlasılmıyodu.

Amuahahahahahahahahhahahaha. Daha da bişey denmez hani

[Bu mesaj deathblow tarafından 23 Haziran 2005 14:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bu arada unutmusum Andromeda ve benim türk gruplarından favorim Rebel Movesda çok güzeldi :) Yanlız Megadeth hayatımda gördüm en boş beleş gruplarda biriymiş.. Solo gitaristi metal gruplarına bakcak olursak herhangi bi gitarist bateristi twinb giden normal bi baterist adamın sesi pek güzel diğil hatta şarkıların sözleri doru durust anlasılmıyodu. Ama garbage... ona sölicek söz bulamıyorum :) Bu kadar mukemmel olmaması gerekiyodu :)

Obacan O_o o_o o_O
obacan
obacan
obacan

MUSTAINE IS GOD![signature][hline]Peace Sells...But Who's Buying?
I WANNA GET FREE!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bu arada unutmusum Andromeda ve benim türk gruplarından favorim Rebel Movesda çok güzeldi :) Yanlız Megadeth hayatımda gördüm en boş beleş gruplarda biriymiş.. Solo gitaristi metal gruplarına bakcak olursak herhangi bi gitarist bateristi twinb giden normal bi baterist adamın sesi pek güzel diğil hatta şarkıların sözleri doru durust anlasılmıyodu. Ama garbage... ona sölicek söz bulamıyorum :) Bu kadar mukemmel olmaması gerekiyodu :)

hadi tamam konser performansını görmedim kötü olabilir de, megadeth boş beleş grup diyene öeeeeh derim yani. (ha megadeth dinlemem ben de, ama bu boş beleş olduğu için değil tarzını sevmediğim içindir)[signature][hline]"Vanities in extreme formations ride into tomorrow's rigid great face
The Machinery outlives the futile scripts of our dying jester race..."
In Flames - The Jester Race
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Adam cidden şaka yapıyor herhalde...
[signature][hline]

[Bu mesaj Dregoth tarafından 23 Haziran 2005 14:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Megadeath bencede oldukca kolpa ve yavşak bi grup, kiss'e "show" diyip megadeath konu olunca "MEGADEATH Uß3R R0XX00R ßIG TiIvI3 !!!111birbirbironbir" diyin kesmide anlamıyorum (tamama abartıya gerek yok tu ama canımk cekti)

Sadece Show yaptılar oda bi boka benzemiyodu. Ha seven vardır ama ben sevmedim, zaten sevmezdim, bunların babasınıda sevmem ben zaten ama dedelerine saygım sevgim sonsuzdur.[signature][hline]
Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

megadeth 15 $arkı söylemi$.$u an dave'in hazırladıgı setlist elimde.
adamlardan nefret ederdim resmen,ama cidden süper elemanlar,özellikle crew'daki shaggy ve T.J'le süper eglendik.Dave efendi bitmi$ resmen,ha gerçi sen anlamazsın derseniz evet anlamam heh.

ayrıca megadeth'in official merchandise'ları ve dave efendinin sahnede çaldıgı penalar satılıktır.
heh.[signature][hline]just g3nk
Sosyal ağlarda paylaş

Rockistanbul 2005 hakkında şunları söylücem:

Kamp alanı rezildi.
3-5 bin kişinin kaldığı yerde sadece 1 tane tuvalet vardı.
Onun dışında geceleri genel aydınlatma bile yoktu fenerle yolumuzu buluyoduk.

Konserlere gelince çoğu konser güzeldi zaten Garbage ı severim ve süper ötesiydi Shirley'nin seyirciyle olan diyaloğu falan [bilenler bilir: JLo olayı =)][signature][hline]Siamon @ DeviantArt

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bathory, 23 Haziran 2005 18:33 tarihinde demiş ki:
ha ayrıca burdan çakma metalcilere bi lafım var.
ARKDŞM ÖYLE EVDE CİUV CİUV DJ PROGRAMIYLA OYNAYIP SONRA KONSERE GELİP "DAVE BABA ALLAHINA KURBAN!" DİYE BAGIRMAK ÇOK AYIPTIR PLS!!!1111
evet.
artı.
alterno adam janjanlı gözlükler takmaz.

dela kokuyo bu mesaj =)[signature][hline]save a cow, eat a rapper

[Bu mesaj Akerfeldt tarafından 23 Haziran 2005 18:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yanlış şeyi eleştiriosun yanlz.tuvaletler 1 tane kamp alanının başı 1 tane sonu 1 tane de festival alanında olmak üzre 3 adetti, sayıdan öte pis olmaları sorundu bnce. ama o da allahın aptal saptal insanından dolayıydı. organizasyonun tuvalet için yapabilicei pek bişi yoktu h2000 zamanında ayarlanan kamp alanı çok daha rezildi, sadece 1 tuvalet vardı her yeri bok götürüodu.[signature][hline]so smile for the king of loss
feed from the juices bleeding from this cross.then tell me our lives mean more than this vain thirst.
Sosyal ağlarda paylaş

bu sene kamp alanına 1-2 defa girdim ama tuvaletleri bilmiyorum..
ayrıca gecen sene 1den fazlaydı tuvalet sayısı,bu sene 1'e dü$ürülmesi imkansız.
ha pis olmaları konusuna gelince.
3-5bin ki$inin yüzde doksanının gece sarho$ oldugunu dü$ünürsek o tuvaletlerin temiz kalması pek bi zor sanki dimi?[signature][hline]just g3nk
Sosyal ağlarda paylaş

pazartesi gece 1.30da gitmeye karar verip sali sabahi yola ciktim efendim. davetiyemle sallana sallana girdim, cokta eglendim. Andromeda'da kesinlikle megadeth'ten daha cok eglendim. Garbage i da canli izledim mutluyum. halbuki normalde tipis tipis staja gidecektim ben =)

kills'e kalamadim o kotu oldu sadece. tuvalet beyinsiz insanlarin klozete tuvalet kagidi atilmamasi gerektigini bilmemesi yuzunden tasmis. bir de sular kesilince hafif bir hijyen krizi yasandi. yinede bundan fazlasi olmayacagini bilmesi lazim daha once herhangi bir festivale katilmis insanin.

denize girdim bir de firsattan istifade, ogh.[signature][hline]Piiys
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chuck, 22 Haziran 2005 18:39 tarihinde demiş ki:
said:
Quivalen-soth, 22 Haziran 2005 17:26 tarihinde demiş ki:
said:
Dela, 22 Haziran 2005 16:22 tarihinde demiş ki:
evet direk onunla girmeleri lazimdi, ilk 3-5 sarkiyi anlamadim neydi bile.

hatta bildigim sarkilar sunlardi;

skin 'o my teeth
hangar 18
a toute le monde
trust
peace sells
symphony of destruction
holy wars
she-wolf
darkest hour

artı sarkılar bunlara
Blackmail the Universe
Wake up Dead
System Has Failed (aklıma geldikçe yazarım)

Tornado Of Souls çaldılar bide

edit: haehaehae olmadı varmış a tout le monde 1 parca eksik ya[signature][hline]Peace Sells...But Who's Buying?
I WANNA GET FREE!!!!

[Bu mesaj Quivalen-soth tarafından 23 Haziran 2005 20:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...