Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rock Istanbul 2005

Tarist

Öne çıkan mesajlar

sözlüğe döndük...

bu arada iron maiden söylentileri de vardı

işin aslı şöyleymiş
bunlar maiden la konuşmuşlar, maiden 2 temmuz tarihini istemiş, o tarihte hem rock republic hem de dream theater olduğu için, bir yandan da maiden ı fastivale getirtmek istedikleri için vazgeçmişler, yoksa gelecekmişler[signature][hline]Bugün açiliyoruz! Veritabani senkronizasyonumuzu yaptiktan sonra gorusmek uzere..
Sosyal ağlarda paylaş

şu an için açıklanan program şudur:

ROCKISTANBUL'o5

19 Haziran 2005 Pazar - 1.gün

* Duman

20 Haziran 2005 Pazartesi - 2.gün

* Kraftwerk
* Mogwai
* Andy Smith
* Bülent Ortaçgil
* Bulutsuzluk Özlemi
* Ceza
* Nev
* İhtiyaç Molası

21 Haziran 2005 Salı - 3.gün

* Garbage
* Megadeth
* Kurban
* Gürol Ağırbaş
* Demirhan Baylan
* Çilekeş
* Suitcase

22 Haziran 2005 Çarşamba - 4.gün

* The Kills
* Mor ve Ötesi
* Andromeda
* Telvin Trio
* Kesmeşeker
* Direc-t
* 110
* Dorian

cidden inancımı yitirmeye başladım desem yeridir artık
kaç gün kaldı ki sonuçta festivale...[signature][hline]Bugün açiliyoruz! Veritabani senkronizasyonumuzu yaptiktan sonra gorusmek uzere..
Sosyal ağlarda paylaş

bathory ben de beklirorum, savundum her yerde de festivali sonuna dek, bu kadarla kalmayacaklarına da inanıyorum da o saglam gruplar festivale 10-15 gün kalmışken hala yoklar piyasada, ha çıkartırlar süper bir grup, susar kalırım olabilir ama şu ana dek öyle bir şey olmadı(megadethin de garbage ınd ahastası deiglim walla)[signature][hline]Bugün açiliyoruz! Veritabani senkronizasyonumuzu yaptiktan sonra gorusmek uzere..
Sosyal ağlarda paylaş

Bi defa 19 hazirana tek grup olamayacagı icin kesin baska acıklanıcak gruplar vardır ama umarım bir fiyasko olmaz.[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

rock istanbul'un yaptigi konser fakiri (ki aslinda diil son 2 senede gayet fazla konser vuku buldu ulkede) turk rock (ve turleri) seyiricisinin elinde secenegi olmamasindan yararlanmak... eli yuzu duzgun bir organizasyonda 4 gunluk bir festivale 3 hafta kala hala "valla daha fazla gruplar var hepsini aciklayacaz" denemez[signature][hline]RKÜTMEYIN ULAN VAKVAKLARI!"
Sosyal ağlarda paylaş

listede dikkatinizi cekmemiş(birinin çekmemsi normal anlaşılamayaiblir) 2 şey var

biri garbage ile megadeth in aynı gün olması

tamam mogwai, kraftwerk falan iyi gruplardır da bu kadar büyük headliner potansiyelleri olduklarını düşünmüorum açıkçası

digeri de (bunu tam sıralama gibi gözükmediği için[aslında öyle ama] fark edemeyebilirdiniz) garbage ın megadeth ten sonra cıkacak olması

ilginç...[signature][hline]Bugün açiliyoruz! Veritabani senkronizasyonumuzu yaptiktan sonra gorusmek uzere..
Sosyal ağlarda paylaş

Haklısın da napalım gecen seneye guvenip kombineleri aldık iste elimizde patlamasındansa en azından bekliyoruz yapıcak bisey yok simdilik, en azından bu sene icin.[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

obacan ama şu da var, bülent ortaçgil, su,tcase cart curt türk grupları her zaman seyretme imkanı bulabileceklerin istedikten sonra( ha tek festivalde görücen belki ama degmez yine de)
o açıdan festivale bi özxgünlük katan kesinlikle yabancı gruplardır bence

bi de geçen seneyi düşünün ama

faithless(sevmeseniz de büyük ve kaliteli bir gruptur)
queensryche
starsailor
anathema
(daha ne vardı unuttum)

ilk senesinde bunları getiren bir organizasyonun 2. senesinde hala bir şey cıkartamamaış olması gerçekten sinir bozucu

dilerim diyorum öyle bir grup cıkartsınlar ki g.t olup kalayım ama inancım azaldı cidden, hala sataiblecekken birilerine kakalasam mı bileti diye düşünüyorum artık[signature][hline]Bugün açiliyoruz! Veritabani senkronizasyonumuzu yaptiktan sonra gorusmek uzere..
Sosyal ağlarda paylaş

Milleti uyuttular, uyuttular, çok daha fazlası dediler, uyuttular...Birçok baba grubun söylentisini yayarak ilgi çekmeye çalıştılar, ne zaman eklenecek yeni bombalar diye sorulduğunda hep bir tarih verdiler, o tarihlerin üzerinden haftalar geçti.. Hangi birini açıklayalım, çok heyecanlıyız yeni bombaları açıklama konusunda dediler..Uyuttular,uyuttular ve festivale 3 hafta kaldı.Hayatımın grubu Megadeth olmasaydı kesinlikle adımımı atmazdım.Sabırları taşırdılar resmen ve benim artık bu orga hiç güvenim kalmadı. Hadi eklensin artık diğer headlinerlar diye beklerken de Bls olayının olması pek hoş oldu..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...