Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deimos için düşündüğünüz ırk

Reflective

Öne çıkan mesajlar

said:
Tribula_IV_, 09 Temmuz 2005 15:14 tarihinde demiş ki:
sız bence burda bırlık fln sağlayamözsınız bak gorucenız burıal haklı oncekıler gıbı fıyasko olur bu ya

bu insanların devam edip etmemesine baglı. kesin bişey söylemek güç. bende denicem bakalım olucak gibiyse bişeyler yaparız zevkli olabilir.[signature][hline]unholy ownz u

_all_eyez_on_me_ vs. kalgeldi
Sosyal ağlarda paylaş

Daha önce fiyasko oldu diye bi olay var ortada,acıklayayım.
Rockla ikimiz xig ork yakasında olusum yapmaya calıstık,bayada gelen oldu bi 10 kisiyi bulduk,biz rockla 2.günün aksamı 40ı gectik,digerleriyle beraber kastıgımız halde ara acıldı,hem aranın acılması,hemde bir kac kisinin bırakması yüzünden dagıldık.yoksa büyük bi fiyasko yok ortada.giden sadece 2 gün.Bundan ibaret.Ki ben o 2 gündede cok eglenmistim.
Sosyal ağlarda paylaş

murtazayla takılıcaz biz tahminen 3-4 günde 40 olmayı planlıyoruz inşallah hesapta bi yamukluk çıkmaz. ne kadar kalabalık olursak o kadar çabuk lvl atlarız. onun şimdiden bi plan yapalım. kim orc oluyor kim human kısmını geçelim class olayına girelim. ben %90 priest olucam buff/heal takılmak isteyen varsa haber versin. şimdi vermeyin aklımda tutamam sonra. yada buraya yazın burdan buluruz.[signature][hline]unholy ownz u

_all_eyez_on_me_ vs. kalgeldi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...