Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şu konuyu açıklığa kavuşturma vaktidir vakit

Fiercewind

Öne çıkan mesajlar

elemanlar itici geliyo..
ama müziklerini beğeniyorum genelde.
illa süper perküsyonlar harika sololar falan olması gerekmiyo beğenmek için..

'' hardcore metalciyi bozar ne o ööyle dötünden zincirler falan sarkıyo '' mantığı çok komik geliyo.

ermeni soykırımı olayı derin bi konu.buna müzik bölümünde girmek istemiyorum zaten çok çok da bilgili değilim ama biraz bilgim olduğunu söyleyebilirim.

reading festivalinden 40 dk full konser videoları var gayet de başarılılar tepiştiriolar coşturuolar milleti..

etrafta dolaşan rivayetlerin doğru olduğunu sanmıorum. türk bayrağını yakmışlar da..konsere türkler giremez yazmışlar da..hiç zannetmem. böyle yazışlar hep türer.
aha ben de şimdi diyorum vokalisti ''türklerin hepsine kafam girsin'' dedi. uydurdum.biri ciddiye alır arkadaşına söyler..böyle böyle gider..

protestoları var ermeni soykırımının reddedilişiyle ilgili..inandıkları bişeyin üstüne gidiyolar kim ne diyebilir? ama sen aynı fikirde değilsen orjinal albüm almazsın para kazandırmazsın adamlara işlerini beğensen bile.

88'li bebeler konusuna gelince..benim beğendiğim bi müziği kimin dinlediği umrumda olmaz.en fazla etrafta çok duymaktan gına gelir soğurum o olur.[hline] icq: 67083813
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeLi_CeVaT, 26 June 2003 17:11 tarihinde demiş ki:
'' hardcore metalciyi bozar ne o ööyle dötünden zincirler falan sarkıyo '' mantığı çok komik geliyo.
[hline] icq: 67083813

sana komik gelebilir.ama ikisi hicbisekilde benzemez ve dinlenemez.neyse konuu uzatmaa gerek yok.ne kadar konussam bos.essek ve hosaf mewzusu...[hline]-l- It's Darker Than You Think -l-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...