Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şu konuyu açıklığa kavuşturma vaktidir vakit

Fiercewind

Öne çıkan mesajlar

şimdi gece gece yatıyodum afakanlar bastı yaw niye herkez S.O.A.D dan nefret ediyo?
görüyorum topiclerde çoğu zmn müzik muhabbeti olduğunda ya dalga geçiliyor yada laf sokuluyor
tahminim şuki bazıları ya çok ön yargılı yada gerçekten dinlememiş sadece başkaları sövdüğü için sövüyolar
bide şöyle bi genel kanı var anladıım kadarıyla
s.o.a.d dinleyen insan müzikten anlamazmış.....gibi sanki
yani başkalarını bilmem ama ben bi Spiders dinledikten sonra Sentient&Angelica ikilisini dinleyerek mest olabiliyorum...Bi Innervision dinledikten sonra Battlefield ile galeyana gelebiliyorum....
herkes nefretinin yada (eğer varsa) sevgisinin nedenini şöyle bi açıklarsa rahat rahat uykuma dönebilirim :)[hline]KoC
Şiimdi Haberler:
Deliren Tavuskuşu 5 kişi yedi.........
Dellenenrüzgar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DarQeR, 23 June 2003 17:19 tarihinde demiş ki:
forumda cogunluk metal dinlio ve metalci adamın hardcorela isi olmaz olmamali....[hline]-l- It's Darker Than You Think -l-

[Bu mesaj DarQeR tarafından 23 June 2003 17:19 tarihinde değiştirilmiştir]

aslansın ehhe[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

hatırlarım soad ilk çıktığında böyle daha kimse dinlemiyoken toxicity'yi demo olarak indirmiştim internetten. Herkes vaay süper güzelmiş filan demeye başladı. Sonradan sonradan nefret etmeye başladılar artık.

Bunun bikaç sebebi var.
1-SOAD dinleyen kesimi görüp o kesime kesinlikle dahil olmama isteği
2-SOAD dan nefret eden kesimi görüp kesinlikle o grup içine dahil olma isteği
3-Zamanla müzik zevkinin değişmesi (pek ihtimal vermiyorum buna açıkçası)
4-Grubun kendini tekrar ediyor olması(buna da çok ihtimal vermiyorum, böyle düşünmüyorum)

Türklere karşı aldıkları tavırdan dolayı olması normal fakat adamları o bağlamda da anlayışla karşılayabiliyorum şahsen. Tek gereken empathy perk'ü.

Şahsen ben ortamların en iyi hardcore müziini yaptıklarını düşünüyorum sadece o kadar. Ve herifin sesi çok iyi.[hline]I'm here to kick some ass, and chew bubblegum. And I'm all out of bubblegum.
Sosyal ağlarda paylaş

Yaptıkları müzik gerçekten güzel, adam sesi de süper o da doru..
AMa öle ki anti-Türk eylemleri nedeyile Türkiye'de sevilmemeleri de normal...
Şöle bi olay da var adamların kendi ülkelerrinde beyinleri yıkanıo "soykırım da soykırım" diye..[hline]a.k.a LaResistance!

Let me ask you one question
Is your money that good
Will it buy you forgivness
Do you think that it could
I think you will find
When your death takes its toll
All the money you made
Will never buy back your soul
Sosyal ağlarda paylaş

System of a Down'ın şarkılarından güsel olanlar vardır allah için şimdi.Toxicity albümünü severek dinlemiştim zamanında.İşin ilginç yanı şu ki adamlara Türk Düşmanı diyolar.Gerçekten kanıtı olan var mı acaba? Hayır herkes başkasından duyup konuşuyo da o yüzden.Eğer somut bir kanıt varsa eyvallah ama -mış'lı -miş'li cümleleri pek de sallamıyorum doğrusu.

Dip Not :Grubun 2 üyesi yakın tarihte Türkiye'ye gelecekler.[hline]What the hell are you looking down here for?
Sosyal ağlarda paylaş

Çok tür dinlerim, ama SOAD'u sevmem. Türk'lere karşı yaptıklarını fln hep duymazlıktan geldim, vs... onları bi kenara bırakırsak, bana göre adamların "müzik" anlayışı sözlerde yoğunlaşmış. Müzik, melodi adına pek de bir şey yok. (Hardcore'un bana göre tipik özelliği diyemeyeceğim çünkü güzel olan hardcore şarkılar da vardır. SOAD'un da güzel şarkıları var, ama genel olarak rezil ötesiler)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sly-One, 23 June 2003 17:30 tarihinde demiş ki:
said:
forumda cogunluk metal dinlio ve metalci adamın hardcorela isi olmaz olmamali....[hline]-l- It's Darker Than You Think -l-

aslansın ehhe[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar

tam gaz dewam:D[hline]-l- It's Darker Than You Think -l-
Sosyal ağlarda paylaş

darqer dogru soylemis
Soad metal degildir
metal dediginde bir harmoni bir melodi olur, ben soad da onu bulamadim
SOAD da sirf MTV ye cikalim, amerikan gencligine head bang yaptirip onlara cool olduklarini soyleyelim mantigi var, gecen sene yasadim.[hline]And the moon sometimes looks like a C
But you cannot eat that
C IS FOR COOKIE AND THATS GOOD ENOUGH FOR ME!
YEAH!
C IS FOR COOKIE AND THATS GOOD ENOUGH FOR ME!
Sosyal ağlarda paylaş

onun bunu çocukları hiç sevmem peechleri, onlarda vbeni sevmez bak ne dakar uyumsuz ve bu uyumsuzluğa dayanan bir uyum var onlarla aramda
onlar beni konsere almazlar bende onları yurduma sokmam
onlar yalan dolan üzerine propaganda yapabr bende onların mezarına işerim tükürürüm
hatta şarkı bile hediye ederim

kısacası soad iblisleri kakadır elleşmeyin dinlemeyin dinlettirtmeyin
Sinergy - I spit on your graveviva finnish metal!
*!Biz cihanın koynundan gelenleriz... iftiraları yemeyiz*[hline]Wasn't it fun? Let's try something else...

Sosyal ağlarda paylaş

benden de bir +1...

said:

[hline]Remember, the death is not the end, only a transition.
Sosyal ağlarda paylaş

müzik türlerine takılıp kalmışınız "bunu dinlersem acaba metalci abilerim kızar mı?" edasında müziğin bi çok nimetinden kaçan kardeşlerimiz var aramızda.. tabi işinn ucunda "cool" olma var..
bi de bi gazla metali övüp dinlemediği müziğe ya da gruba laf atmaya kalkarken öyle saçma sapan laflar eden arkadaşlarımız var ki onlara da bir sonraki yazı dizimizde değineceğim..
hürmetler..[hline][b][i]-->Four String Magic<--
737 757 787 727 70707 727 787 757 737
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel parçayı dinliyiceksin. Metalciyim diye kasıntılık yapmak çok saçma. SOAD güzel dinleyin demiyorum da, güzel parçaya da hardcore bu öeagh yapılmamalı bence. Genelde hardcore ben de sevmem, genelde metal severim, ama arada 1-2 tane çıktı mı güzel hardcore niye kendimi kısıtlıyıp "NAYIR DİNNEMEM HARTKOR DİNNEMEEEM" diyeyim ki yani.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jankis, 23 June 2003 03:52 tarihinde demiş ki:
soad'ın müziğini dinlerim ve severim, utanmasam hastası olacam

adamlar ermeni ve türk düşmanı. konserlerinde türk bayrağına yapmadıklarını bırakmıyolar(mış) .. dolayısıyla tarafımızca sevilmiyolar
gayet normal[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)

utanmana gerek yok bizbizeyiz :)[hline]Get Down On Your Knees....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Antimodes52, 24 June 2003 23:49 tarihinde demiş ki:
Güzel parçayı dinliyiceksin. Metalciyim diye kasıntılık yapmak çok saçma. SOAD güzel dinleyin demiyorum da, güzel parçaya da hardcore bu öeagh yapılmamalı bence. Genelde hardcore ben de sevmem, genelde metal severim, ama arada 1-2 tane çıktı mı güzel hardcore niye kendimi kısıtlıyıp "NAYIR DİNNEMEM HARTKOR DİNNEMEEEM" diyeyim ki yani.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555

kimse metal dinliorum die kasıntı yapmio kardesim.metal dinliosan hardcore ters gelir.metalle hardcore bi arada hicbizaman.bu black metal dinliorum ama muslumden wazgecemem gibi bisey.hardcoreun gorusleri dusunceleri farklı metalin felsefesi farkli.karıstırmamak gerekir bunlari[hline]-l- It's Darker Than You Think -l-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...