Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ILK Ben Buldum (okuyun)

Maximil_King

Öne çıkan mesajlar

En tepede Root
Sonra Sysad, Sysop Techad, Techop, Admin var
Sonra GM
Sonra helper

Dip : Op'ları kaldıracaklar diye duymuştum. Kaldırmış olabilirler. Bide 1-2 seviye daha vardı hatırlayamıyorum bi türlü...[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 09 Temmuz 2005 23:52 tarihinde demiş ki:
En tepede Root
Sonra Sysad, Sysop Techad, Techop, Admin var
Sonra GM
Sonra helper

Dip : Op'ları kaldıracaklar diye duymuştum. Kaldırmış olabilirler. Bide 1-2 seviye daha vardı hatırlayamıyorum bi türlü...

Tepde boss var boss :D:D:D(Yatırımcı şirket, sahibi)[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

"GM olmak" tan önce "Helper olmak için ne istiyorlar" diye sormanız lazım...
İlk şart olarak üst katlardan tanıdık birini istiyorlar..[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Bende rüyamda glacier novasını atıyodum bi kere. Ama böle skill fail veriyodu. Arada sırada atabiliyodum. Fail verincede böle ufak bi glacier parçacığı düşüyodu. Millet izleyip benle dalga geçiyodu. AHuah eziiik atamıyo diye.[signature][hline]Nation: Elmorad
Server: Diez
Nick: Armas2
Clan: Domates
LvL: 58 Assassin
Sosyal ağlarda paylaş

peki ben anlamadim fatihcim yada muntazar ve benzer kisiler siz hangi server de siniz ben beramusta goremiyorum sizi eger ordaysaniz neden pati kardesinizi araniza almiyosunuz ibneden item aldim dupe cikti cm tum herseyimi sildi yardim edin ne clanim ne param elimdekini soylesem gulersiniz wizart +2 pouzun demecli yaratiktan cikti ustumde dandik itemler biraz el atin sefil kaldim...
Sosyal ağlarda paylaş

Banda aynısı oldu benimki bide tüm itemleri alıyor bide +2 lvl düşüyor
dedim ben böle oyunun tam bırakıyordum ark eski itemlerden aldı biraz kastım sıkıldım mykoda warrior açıcam :D
Kaybettiğim itemler wizard +7/56 +6/10,+5/8 set gitti :)
ama takma kafana alış veriş yaparken sakın trade kullanma :hmm:[signature][hline]Krwlng in my skiN
Sosyal ağlarda paylaş

sorunun en buyugu adamlar asmis hangi partiye gitsem 55+ ne var 55+ anlamiyorum ebise gissem humanlar tum kati ele gecirmis kastirmiyolar maradonda adami kastirim dedim adam bana ne desin 55+ sen kastir yoksa kendim kasarim parti bulamiyom nerde kasim 4 gunde 45 yaptim 1 hafta ugrastim 46 yapamadiM partiye almiyolar...:( itemde yok olduremiyom yaratiklari yardim edin kafayi yiyecem uhuhu:(
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen bi ark dts partysindeymişböle kser bi party içinde nova atan adam var bunlara ks yapmaya başlamışlar süper nova olmasına rağmen kutular arkadaşların partyde çıkıyormuş.Arkadaş buna bi laf sokmuş N00b elemental lord we have all boxes falan baya bi sokmuş sonunda kaçmışlar :D
Sende dene laf sok Nova atan bi eleman olunca[signature][hline]CrawLnig in my skiN
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...