Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Abyss gem

Buzi

Öne çıkan mesajlar

Abisis Part 2 (Ritörn of dı abisis)
Basılan abisis sayısı 247

Aldığımız hedayeler:
32x Nus

2x cht priest pauldron
2x cht priest gloves
2x cht priest boots
1x cht priest pants

2x rogue gauntlets
1x rogue pants

1x chit warior helmet
1x chit warior pauldron
1x chit warior boots
1x chit warior gauntlets

1x crimson gloves
1x crimson pants
1x crimson robe

1x bone cleaver

1xton fp

1xkamyon unlu mamül

Nus ile uslanmayanı etmeli tektir,
tektir ile uslanmayanın hakkı kötektir.
Dövün beni oO[signature][hline]Buzkirpisi
Sat beni zindan gecelere,daha çok aydınlanayım.
Sosyal ağlarda paylaş

şans yok sende:([signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:10xxx..........................Np:15xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Bena Alan yetkilisi oylamasında vericek her oy size 1k np,maradonun ortasına havuz ve her şehre nooblar için çocuk parkı olarak geri dönecektir:D
Sosyal ağlarda paylaş

yanlız bir daha toplu kırdırcaksan şunu dene server reset yedikten hemen sonra kırdır şansın çok daha fazla olabilir dediler (tabi tahmin)çıkan itemler daha ii olmuş her zamankinden anlatan arkadaşın[signature][hline]LuciferTR
x de pandora diezde lasombra
lvl6x
master warrior-kasar hood
server:diez(human)-xgenon(karus)
Sosyal ağlarda paylaş

kırdığım 31 tane abyss sonucunda

2 tane bezoar
3 tane glutoinli kek
2 tane yeşil kek S
2 tane yeşil kek L
2 tane pembe kek L
1 tane Rogue Fp Gaunlet
1 tane Warrior FP gaunlet
3 tane NUS
1 tane 106 attacklık silah (galiba bone cleaver)
1 tane Slayer
1 tane Crimson Gaunlet
5 tane 720 lik hp pot
4 tane 960 mana pot
3 tane stone of life
Sosyal ağlarda paylaş

yazmiycaktim ama 2 farkli ornekte slayerlari gorunce aklima takildi yine. soyle ki:

dun ve bugun yaklasik 200 kadar gem kullandim. shard, raptor vs. dusmedi fakat sonlarda slayer bana da geldi.

zamaninda az bucuk param varken ve ares'te gem fiyatlari 150-200k civarinda iken tum parami geme yatiriyordum. 2-3 gunde bir 100-150 arasi gem basiyordum ve ya aldigim fiyati cikariyordu ya da kar ediyordum. (su siralar yine basladim bu ise ama hayirlisi).. slayer orneginden de aklima takildigi uzere belirli gunlerde bazi itemlarin dusme sansinin artmasi gibi bir olasilik olabilir. artik tamamen rastgele oldugundan sans midir yoksa bir olayi var mi siz dusunun, 100-150 gem icin benim gozlemlerim soyle:

bazi gunler dusen chitinler ve 1 adet glave, salamander staff, harpoon vb. gibi bir item ile oldukca karli bir is olabiliyorken bazen de cikan en iyi item sadece bir kac priest chitin veya crimson belki bir de warrior chitin oluyordu. 2. durumda dusen NUS sayisi oldukca fazla oluyor (eski ares fiyatlariyla bu zarari kapatiyordu zaten).

bu denemelerin arasinda gecerken ayak ustu ucuza bulup aldigim 3-5 gem denemesinde ise her ne hikmetse ya bir rogue chitin ya da salamander, elixir gibi itemlar dustu %60-70 ihtimalle. fakat bu genelde kotu giden 100+ gem kullanimindan sonraki gunlerde oluyor.

size tavsiyem ya 200 veya daha fazla gem kullanin ya da 3-5 gem alip her gun deneyin. 10 tane kullanip 6 chitin dusurmem, 30 tanede mirage dagger ve chitinlerin gelmesi gibi farkli durumlarla karsilassam da benim tavsiyem ya cok fazla gemi ard arda ya da az sayidaki gemleri her gun denemeniz. ayrica basta soyledigim belirli itemlarin belirli gun araliklarinda daha cok dusmesi olayini bi arastirin derim.[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

Bence gem tradinden gelenler konusunda oyunda hiç bir oyuncu yorum yapamaz.Çünkü sabit değil ;4 er 4 er oynayın yok server res yiyince,manner yada 100 lerce felan.Çok trade edilince sadece fazla item çıkıyor hepsi bu , gerisi fasa fiso...[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...