Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MSN Messenger 6.0 Preview

Volfied

Öne çıkan mesajlar

Microsoft u tekel oldugu icin sevmesek de adamlarin hakkini vermek lazim. Bir arkadasin onerisiyle hemen 5.0 imi silip 6.0 Preview verisoynu indirdm buradan
Cok guzel yapmislar, bi kere icq ya benzemis, ama icq dan cok daha rahat bir arayuzu var, goruntulu ve sesl konusmak cok kolay (doggy dahil olmak iuzere 3 arkadasla goruntulu konusma yapabildim, kamerayi takmaniz ve direverlarinin yuklu olmasi yetiyor)

Kendinize bir avatar yapabiliyorsunuz, kendi bilg inizden bir resim de olabiliyor. Ya da biriyle konusurken arka plan resmini ayasrlyabiliyorsunuz, ve isin guzel yani bunlarin hepsi usera gore degisiyor, yani doggy de bisii koyarken ben baska bir arkadasimda baska bir background koyabiliyorum (ve istediginizi koyun, messenger alip bunu saydamlastirip rahatsiz etmicek gorusnuzu engellemicek bicmde arka plana koyuyor. Kendi smileylerinizi yapip (resimi direk smile yyapiyor kucultup) omnlara istediginiz tuslari atamaniz (:coo: ben de kurabiye cikartiyo :)

Oyunlar cok guzel, Minessweeper Flag Race, Soliteria Showdown, Tic Tac Toe gibi oyunlar var, cok rahat oynanabilen ve Zone araciligiyla geldigi icin rating sistemi yapmislar, yani oynarkenlistenizdeki herkesin skorlarina bakabiliyorsunuz onlar offline olsa bile.

Neyse, biraz da teknik destek konusunda durayim, admalara feedback mail attim iste sunu soole yapin sunu sole ypain diye
inanirmisiniz, beklemedigim oldu ve yarim saatte cevap geldi, ve cevap atan bi bot degil insandi.

Herkese oneririm kisacasi, MSN iniz zaten varsa hemen upgrade edin
yoksa da edinin bir tane, cunku icq yu rahatca yolda birakabilir MSN Messenger, kullaniciyi tavlamayi biliyo adamlar :)[hline]And the moon sometimes looks like a C
But you cannot eat that
C IS FOR COOKIE AND THATS GOOD ENOUGH FOR ME!
YEAH!
Sosyal ağlarda paylaş

güzel gerçekten
ya msn sadeydi, icq ööle komplex bi yığın iş çıkarırken msn sadece konuşmaya yarıyodu ve hoş olan kısmı buydu... şimdi onu da icq ya benzetmeye kasıyolar, üzerinde her şey olsun diye uuraşıyolar ki bu bence kötü. ilk duyduğumda iğrenmiştim 6.0'dan ama volfi saolsun kullandıkça baalıyo insanı. icq kadar geniş kesime hitap etse bence çok daha fazla tutulur; icq ya oranla çok gelişmiş...
Sosyal ağlarda paylaş

yaa anlatamadim adama
arkadaslar programda (hayir reklam parasi almiyorum :P, maksat herkes MSN e gecsin, Microsoft dunyanin tek ldieri olsun mwhahaha) eski versiyonlarinda da vardi bunlarin hepsi
ama menulerde falan ramaniz gerekiyordu, cuk kadar bir ok ile ulasabiliyordunuz. SImdi kcoa koa ikonlara koymuslar, guzel olmus.

Diger pek cok yeniligi de var, uye sayisi artsa icq ya kor MSN :)[hline]And the moon sometimes looks like a C
But you cannot eat that
YEAH!
Sosyal ağlarda paylaş

MSN den account almak bi kac dakikanizi alan bi is, mail a da bakmaniz gerekmiyor zatne, bir secenek ile mail geldiginde beni uyar i kapatabiliyorsunuz[hline]And the moon sometimes looks like a C
But you cannot eat that
YEAH!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Qui, 23 June 2003 11:01 tarihinde demiş ki:
Aaah ahh vaktinde cok soledikte inanmadınız :PP msn messenger rulz!

aa. ciktigindan beri msn kullaniyorum ben burada ;)
btw. msn plus! pek yararli bir tool'dur, dilerim 6.0 preview'dan kurtulur da plus!'a tekrar kavu$urum her ne kadar miranda araciligi ile msn'imi acik tutuyor olsam dahi.[hline]things have never been so swell, i have never felt so well.
pain, you know you're right.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...