Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sayfanın derlenme süresi

Seregwethrin

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar şimdi hostinglere bakyorum da özellikle referanslarından sitelere bakıyorum hızlı birşeyler olsun istiyorum ama mesela patide en altta sayfa xxx saniyede yaratıldı yazıyor tabi her yerde yazmıyor. Örneğin vbulletin kurulu forumlar filan buldum istediğim hostingin sitesinde. Yani onların derlenme süresine filan bakabileceğimiz bir program var mı? Hostingin hızını ölçebileceğimiz? (Ping olarak değil makina kalitesi olarak yani sayfanın derlenme süresi)

[signature][hline][ www.wow-turk.com | doruan.com | POP-TR | mail to me ]
Adamın biri demiş ki:
Ahmet topu at cümlesinde Ahmet insanmı¿ İsmi neden ahmet¿ bide neden topu atıyo¿ O_o

[Bu mesaj Seregwethrin tarafından 09 Temmuz 2005 14:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sayfanın en tepesine
$time_first=microtime(TRUE);?>

bi de te en sonuna
$time_last=microtime(TRUE);
echo $time_last-$time_first;
echo "sn de yaratıldı";
?>
ekliyorsun istediğin hostlarda deniyorsun ama birden fazla deneme yap. yoğun zamanına falan denk gelir aldatıcı olur bu sayı.[signature][hline]Adblock Image: http://forum.paticik.com/images/madalya/*

[Bu mesaj Rahan tarafından 09 Temmuz 2005 20:48 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Rahan tarafından 09 Temmuz 2005 20:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

İide benim host ile bağlantım yokki onu paket satın aldıktan sonra yapmam lazım almadan önce olmaz ki :).

Yani hani sayfa yüklenirken herhangi bir kod gelmiyor ya sunucudan. O aralık işte sayfa yüklenme süresi onu soruym ben ölçebilecek bi program var mı diye zor ama :-P[signature][hline][ www.wow-turk.com | doruan.com | POP-TR | mail to me ]
Adamın biri demiş ki:
Ahmet topu at cümlesinde Ahmet insanmı¿ İsmi neden ahmet¿ bide neden topu atıyo¿ O_o
Sosyal ağlarda paylaş

aaa hakkat doğru diyon.:D
gerçi deneme hesabı falan açılabilir ama o da zor. yakın kullanıcı sayısı olan hazır forumlara bak onlar belki bi fikir verebilir. daha başka bir yolu varsa da ben bilmiyorum :-)[signature][hline]Adblock Image: http://forum.paticik.com/images/madalya/*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...