Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Akira Yamaoka

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

Kim sever ? Kim dinler ?

merak ettim...[signature][hline]"http://www.paint.canavari.com" Anneni boya-babanı boya-arkadaşını boya kedini boya-köpeğini boya-kuşunu boya-balığını boya-mod'ları boya vs.

-Micheal Jordan mı ???
-Hayır cormadım

Genciz Güçlüyüz Atatürkçüyüz ...
Sosyal ağlarda paylaş

Silent Hill serisinin bütün müziklerini ayrıca castlevania ve speed king gibi oyunların müziklerini yapan insandır.Değişik, anlatamayacağım (türünü bilmiyorum) bir tarzı vardır.

silent hill olarak arattırın kazaa vs. den

[signature][hline]"http://www.paint.canavari.com" Anneni boya-babanı boya-arkadaşını boya kedini boya-köpeğini boya-kuşunu boya-balığını boya-mod'ları boya vs.

-Micheal Jordan mı ???
-Hayır cormadım

Genciz Güçlüyüz Atatürkçüyüz ...

[Bu mesaj John_Petrucci tarafından 06 Eylül 2004 01:30 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj John_Petrucci tarafından 06 Eylül 2004 01:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
Ben dinlerim. Çok severim hatta. Müzik türüne örnek olabilecek şarkılar Angel's Thanatos, Theme Of Laura, Promise olabilir. Kendisine özel açılmış bir klasörüm ve içinde Silent Hill müzikleri için ayrı bir yerim vardır. Deneyin derim. Adam cidden güzel müzik yapıyor. Tabi bazı SH parçaları tamamen tekdüze seslerden oluşmakta. Onları göze almadan dinelyin :)[signature][hline]Ecm
5x Priest
Clan ezik çıktı
Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lopeth, 08 Temmuz 2005 17:25 tarihinde demiş ki:
Akira Yamaoka - Promise

tavsiye...

senelerimi alan parçası, her dinledigimde tüylerimi diken diken eder. sarhoskende agladıgımı görmüslerdir.[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

Silent Hill 1 Müzikleri

Silent Hill 2 Müzikleri

Silent Hill 3 Müzikleri

Silent Hill 4 Müzikleri

Silent Hill 2 de Theme of Laura ,Overdose Delusion ,Promise (reprise) i özellikle tavsiye ederim
Silent Hill 4 de I waiting for you çok güzeldir.Aslında bütün müzikleri süperdir.Sırayla dinleyin işte =)[signature][hline]-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Elwein - Nightelf Hunter - Kor'gall
Haydi kafalar Telekoma[/b]

[Bu mesaj Lopeth tarafından 09 Temmuz 2005 10:00 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Lopeth tarafından 09 Temmuz 2005 10:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

silent hill 2 de maria yla james in unlu bir konuşma sahnesi var ya maria parmaklıkların arkasında bir koltukta oturuyor...yada buna benzer bi sahneydi...orda bir muzik çalıyor ne olduğunu biliyomusunuz??[signature][hline]Souls from the dark seduction

--www.moonfall.garaj.org--
!!Sakın Girmeyin!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...