Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kablo bağlantı ile ilgili ?

jankis

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar şimdi durumu açıkliyim ben

cezayir depremi öncesi benim bilg kitlenip (ortalama 2 kitlenmenin birinde) reset attığımda bağlantı takılırdı. ultrayı falan arardım yok ip'yi resetlerlerdi, modemin kablosunu çıkarıp takardım bilmemne biraz kasardım ama sonunda eskisi gibi olurdu.
bilmiyorum size kitlenmeler sorası böle bişiy oluyo mu ?!

deprem sorası ilk defa biraz önce yaşadım aynı sorunu .. bu sefer ultrayı aradım doal olarak cwp yok bu saatte .)
modemin kablosunu çıkarıp taktım falan net çalışıyo ama kesinlikle eskisi gibi değil bi gidip geliyo icq gidip gidip geliyo falan
sizin bildiğiniz yapılması gereken bişiy var mı !?
ne bilim run dan winipcfg yazıp giriyorum yenile diyorum hata veriyo falan

off kıl bi durum ..[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bana oluyodu 10 dakkada bi veri transferi duruyodu arasıra status ışığı yanıp sönmeye başlıyodu falan. Ethernet kartı driverından kaynaklanan birşeymiş. Benim ethernet kartını surecom diye aldım kutusu falan surecom içinden çıkan diskette myson ethernet kartı driverı var. Ama ilk yüklerken disketi okumamıştı netten surecom driverını indirmiştim hep böyle takılmalar olmuştu. Sonra tekrar denedi mdisketteki driverı yüklemeyi geçti. Artık hiç takılmıyor.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...