Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rock The Nations Countdown !

Odun

Öne çıkan mesajlar

çok gitmek istiyordum ama yer sorun acaip uzak bana,
hadi yeri hallettin 45milyonu halledemiosun[hline]a.k.a LaResistance!

Let me ask you one question
Is your money that good
Will it buy you forgivness
Do you think that it could
I think you will find
When your death takes its toll
All the money you made
Will never buy back your soul

[Bu mesaj -Legendary- tarafından 25 June 2003 02:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 25 June 2003 01:51 tarihinde demiş ki:
otobüs ?[hline]Tıklayın ve Sam ile benim mesajım arasında 5 mesaj olduğu ve Sam in mesajının yüzde 90 ının kırpıldığını görün
Bu şekilde imza yapmak delikanlıyı(?) bozar

emin değilim
ama o saatte çalıştıklarına hiç rastlamadım[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

evet uyuruz:Pyada ben annemlerin başının etini yerim gelip alırlar o saatte hiç siklemem..yada abime aldırırım..bize yakın olanlarıda arabaya doluştururuz:)bu arada lütfen gelecekler listesi çıkaralımda herkes özel mesajdan cep tellerini birbirine yollasın..[hline][ quote ]SolidSnake, 14 June 2003 20:42 tarihinde demiş ki:
bissürü beleş kız istiyom nihaha [ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

Taksimden Bostancı dolmuşlarının son saati 3.00. Başlama saati 6.00. 3'e kadar gideriz oraya kadar be...

Dönüşü dert etmeyin derim ben. Konser çıkışında bi yığın taksi vs. dolmuş görevi görecek zaten. Taksim'e gideriz, ordan dolmuşla Bostancı yolunda herkesi bırakır işte...

Gidiş: saat kaçta beşiktaş iskelesinde? Saat 14 diye yazıyodu ama BG'den biliriz, 16 dan önce açmayacaklar, hoş Opeth için sabahın köründe de ben orda olmaya razıyım. Soruyu yineliyim, saat kaçta beşiktaş iskelesinde?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben geleceğimfdir büyük ihtimal geçri deavetiye ayarlaması gerekn insan unutmuş bu saatten sonra olamz desede ısrara dayanamayıp hallederis dedi.
ben kadıkyöden gelemem amam zaten beyoğlunda olucam sabahtan
ben mekana gelirin erkencene
dönüş olayı biraz karışık gibi bi şekilde hallederis estelle ben yakın oturuyoruz faerdun geliyo oda yakın bana
bi şekilde döneris
tasimden en son sabha kadar dolmuş vardı ben gece 3.30da bindiğim hatırlarım =)[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while
Berk's Playlist
Doyanakadar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...