Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rock The Nations Countdown !

Odun

Öne çıkan mesajlar

Çekinmezseniz ben üş kişiye kadar insan ağırlayabilirim konser sonrasında evim Şişli'de[hline]RK1
"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
theKingpin, 17 June 2003 21:39 tarihinde demiş ki:
tentike ukugnauheaniahea tentike..
Alexi_Septimus, 19 June 2003 15:18 tarihinde demiş ki:
tekiniki dediğin get busy veya get chicky bölümü olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

Şahsi fikrim böyle bir konserin bir daha pek zor denk geleceği yönünde (Dio'nun 70 ine merdiven dayadığınıda göz önünde bulundurursak)

Türkiyedeki ilk konser etkinliklerinden beri, bunlar Jethro Tull ile başlamış olup bilimum Heavy Metal gruplarıyla devam etti, hemen her ilgimi çeken grubu izledim ama bu ayrı bi olay bence bu kadar farklı tür bu kadar büyük gruplar bilmem Ema hanım kaçırırsanız yaşınız itibarı ile pişman olabilirsiniz :)[hline]RK1
"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
theKingpin, 17 June 2003 21:39 tarihinde demiş ki:
tentike ukugnauheaniahea tentike..
Alexi_Septimus, 19 June 2003 15:18 tarihinde demiş ki:
tekiniki dediğin get busy veya get chicky bölümü olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

apla olarak şöyle bir konuya dikkatinizi çekebilir miyim acaba?

blackçi adamım, orda ne işim olur gibi aslında mantıklı olan sebeplerden dolayı gitmektenvazgeçmeden önce şunu bir düşünün:

metal müziğin hangi janrına ilgi duyduğunuz tabii ki kişisel bir seçiminizdir ve bu konuda size bikbik etmek kimseciklere düşmez. diğer yandan, unutmayın ki, metal hatta alternatif dinleyen bir avuç insanken kendi içimizde bölünmemiz pek doğru değil. unutmayın ki bir festival, diğer festivallerin yolunu açacak, bu işe para koyacaklar için işi cazip hale getirecek yegane şeydir.

bu bakımdan, tam olarak dinlediğiniz tür olmasa da, genel şemsiye olarak kendinize yakın hissettiğiniz bu tip organizasyonlar için para verip bilet almak, size yarın öbür gün daha çeşitli, daha çok organizasyon olarak geri dönecektir.

bu çok eski bir geyiktir, ara ara lafı gelir ama bir kere daha hatırlatmakta fayda görüyorum: birleşisek kuvvetliyiz, bölünürsek televole kültürü karşısında ezilmeye mahkumuz!
bu kadar seçici olursanız ilerde seçenekleriniz küçük emrah ve hande yener ile sınırlı kalabilir.

bence çok sıkışmayacaksanız gidin konsere, bir arada olun, eğlenin gülün... müziği hiç beğenmeseniz bile sizin gibi insanların arasında olacaksınız :)
Sosyal ağlarda paylaş

tabiki ole ama benim dinlediim gruplarin turkiee gelme ihtimalleri yok.yane ole bisey olamaz olamicakta zaten.cunku bu ulkede black dinleen insan sayısı belli.dark tranquillity black olmamasina ragmen 2sene once gitmistim konsere ve hazin olayı gordum.300den fazla insan yoktu.bu gercekten aci bisey...hemde o kadar underground olmamasina ragmen bu kadar izleyici olmasi...[hline]-l- It's Darker Than You Think -l-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Emaleth, 24 June 2003 16:38 tarihinde demiş ki:
big ema is watching you!

B-E-B-E-B-E

2+2=5

*!kendini saglama alir*[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
-Kings of Chaos-
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

ben gelmiyorum gelmiycem (banane :)[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek
Sosyal ağlarda paylaş

rotting christ 1 saat kalio Opeth'den once cikacaklar kendileri zaten Opeth'den sonra ciksalardi komik olurdu hehe... Kreator 1.5, Dio ise 1.5-2 saat arasi sahnede kalio. Turk gruplar 25-45 dakka arasi kalacak[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
-Kings of Chaos-
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

Ulaşım olayı:
said:
Venue, ulaşımı kolay merkezi bir noktada, Taksim'e araba ile 20, Kuruçeşme'ye 13 dakika uzaklıkta olan Maslak Atatürk Sanayi Sitesinin hemen yanında yer almakta. Venue'nün konumu şehir merkezinden kolay ulaşımın yanı sıra, iki köprü bağlantılarına olan yakınlığı ile Asya yakasından ve yine TEM bağlantılarına yakınlığı ile havaalanından da kısa süreli ve açık trafikli bir ulaşım imkanı sunmakta.

Ulaşım alternatifleri....

Metro:

Taksim'den metroyla 4.Levent'e gelip Maslak yönüne gitmekte olan Sarıyer otobüs ve dolmuşlarını kullanarak 5-6 dakika içerisinde Venue'ye ulaşabilirsiniz.

Dolmuş ve Otobüs

Beşiktaş'tan direkt olarak Sarıyer'e gitmekte olan dolmuşları ya da Taksim'den direkt olarak Sarıyer'e gitmekte olan otobüsleri kullanarak da Maslak Atatürk Sanayi çarşısı yanında yer alan Venue'ye ulaşmak mümkün(Uyarı: Tüm Taksim-Sarıyer dolmuşları ve otobüsleri Maslak'dan geçmemektedir. Lütfen aracın sürücüsüne Maslak üzerinden gidip gitmediğini sorunuz.)
[hline]"C" is for cookie / thats good enough for me
Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam.
Sosyal ağlarda paylaş

Kıskanıyorum sizi ya, dünyanın diğer ucunda, konserlerin beşiğinde olacağım siz burda eğlenirken. Ama orada hiçbir konsere gidemeyeceğim. "yaz okulu sucks" demekten başka bir düşünce olamaz herhalde...[hline]Remember, the death is not the end, only a transition.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...