Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rock The Nations Countdown !

Odun

Öne çıkan mesajlar

benim ilgilendiğim bi festival değil ama bence kesinlikle pahalı değil..
sonuçta dio,opeth,rotting christ,kreator gibi (dinlemem ama demirbaş gruplar olduklarını biliorum) gruplar var ve 40 milyon çook pahalı sayılmaz. daha geçen günlerde tek bi moby konseri 45milyondu yanılmıyosam.

grup fazlalığını göz önüne alırsak çok pahalı bi fiyat değil bence..[hline] I'm a loner,
I'm a loser,
I'm a winner,
In my mind.

I'm a bad one,
I'm a good one,
I'm a sick one,
With a smile.

Sosyal ağlarda paylaş

hoca pahalı falan diosunuz ama dio kreator opeth rotting christ geliyo ki opeth türkiyeye ilk defa geliyo kaçmaz yani rotting christ zaten türkiyede en çok sevilen gruplardan biri 40 milyonda okadar pahalı gelmedi bana 4 gruba tek bir biletle ulaşıyosun daha ne tek bi grubun konseri olsa tamam pahalı bende derim ama.....OPETH! HIARGH!
Sosyal ağlarda paylaş

Off kine off!
opeth turkiyeye geliyor fakat benim konsere gelme olayim bazi sinir olaylardan dolayi zedelenebilir. 27 sinde cok onemli bir isim var ve o aksam ankaradan otobus bulup, istanbulda kalicak yer bulup konsere gelmem neredeyse hayal gibi... Bakalim duruma gore biseyler dusuncem artik...
Ayrica degil 35milyon opeth icin 50mil feda ederim, yanindaki gruplarda cabasi[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Demon_of_Hell, 21 June 2003 14:40 tarihinde demiş ki:
nerede bu olay ne zaman ne kadar kimler geliyo ayrıntılı bilgi alabileceğim bir adres var mı?[hline]

www.rockthenations.net

Maslak Venuede 29 haziranda ben geliyorum

Kharon 29unda konser 27sinde işini hallet cumartesi günü de öğleden sonra yada akşamdan binsen olur zaten kapılar 14 te açılcak diolar ama bi kaç saat geç açılır sende rahat rahat otelde uyur gelirsin yani
Sosyal ağlarda paylaş

yaw festivalde çıkıcak olan hiçbi grubu dinlemiyorum ama gene de gitmek istiyorum. istiyorum istemesine de şarkıların adlarını bile bilmeden hb yapmak ya da orda dikilmek de kroluk gibime geliyo :lol: venue'de konserler sırasında şöle arkalarda fln durup sadece dinlemek için bi yer war mı[hline]lllllllllllllllllllBLACKlllllllllllllllllllMETALlllllllllllllllllll
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...