Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İndirdigim altyazilari nasil filmle birleştirebilirm?

Ancalagan

Öne çıkan mesajlar

? lütfen anlatin plz bide bu fps si yazmiyo iflmin elimdeki avi lerin fps sini nereden ögrenebilirm cünkü sanırsam alt yazilar ona göre seyettiriliyo.. :)Teşşekürler ..[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

Classic playerda ctrl l olmuyo hata veriyo bilmemne render lazim ... fln diyo gspot codec information programında ise subtitle ile birlestirme lafina ait hiçbisye bulamadim hatta programı annayamadim bile tam olark :) brz detay lütfen[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
Tam bu sıralarda bi ses
Sosyal ağlarda paylaş

her seferinde böylemi yapmam gerekicek yani .. alt yaziyi bi kere atinca onalr tek dosya halinimi alicak ki sanırsam öle .. genede cok teşşekürler heheh x files in bölümlerini indiriyorum bide altyazi cekiorum :) onlari bi güzel vcd lere basip tv de izlicem bölece her pazari bekliceme bi pazara kadar 5 bölüm fln ilzmeis olacam heheh[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
Tam bu sıralarda bi ses
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...