Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Death

Chiptech

Öne çıkan mesajlar

kız arkadaşımdan ayrıldığım gün yazmıştım biraz bunalım olmuş..

Death, because of love, because of pain.
Being in love means pain, means sufferin'..
How could a lover cure himself?
How could he forget the past
And keeps living without pain..
Is heroin a hero?
Does it prevent death?
Being on acid all the time
Won' t you be dead at the end..
"this is the end" said morrison
is this really the end?
Death is not the end
If you have to love something
Love death, dont stuck in the earth
A new beginning, a new life
It is not the end..[signature][hline]chiptech.
Seni unutmicaz Windshade...
"Ölüm dediğin budur perde arkasından haber,
hiç güzel olmasa ölürmüydü peygamber..."

06.13.2002 - 05.06.2005
*Kim bilir kaç ilke söylemiş, kaç ban yemiş...
Sosyal ağlarda paylaş

neden ingilizce yazdığımı cidden bilmiyorum türkçe dinlemem pek o yüzden herşey aklıma ingilizce geliyo son zamanlarda =)

baya bunalım ve ümitsiz abi çünkü o durumdayım onu yazdıımda nası intihar edeceğimi düşünüyodum. ama sanırım etmicem çünkü o' nu üzmek istemiyorum off aşk kötü ondan başka bişey düşünemiyosu, ölürken bile.. :/[signature][hline]chiptech.

06.13.2002 - 05.06.2005
Sosyal ağlarda paylaş

anladım,bende yaşamıştım benzer şeyleri zaten bi kaç yazıyı yazdım karalama defterine sölediklerine benzer şeyler..gerçekten intaar etmek kolay diil yani yapan nasıl yapiyo bilmiorm ama ben anladım ki okadar cesaretim yokmuş yemedi cidden!belkide bianlık öle bi artistlikti bilmiorm ama bildiğim tekşey yapamadığım![signature][hline]un ange passe-aLways depressive-
Sosyal ağlarda paylaş

aşk nedir ki?herkes aşık oldum diye gezinir ortalıkta.halbuki gercek aşkı tadan onun nasıl birşey olduğunu acısını,dertlerini,hüzünlerini,sevinçlerini bilen çok az insan vardır!sanırım çoğuda platoniktir insanları etkileyen büyük yaralar bırakan aşkların.belkide ulaşılması zor olduğu içindir,belkide acı çekmek istediğimizdendir,bu büyük aşkların doğuşu!karşıLık alamadığımızda birkere bile olsa BENDE SENİ SEVİYORUM sözünü duymak için neler vermezsiniz...içiniz burkulur,nefes alamaz hale gelirsiniz,ağlamak istersiniz ama ağlayamazsınız belki bir damla göz yaşı süzülür dudaklarınıza doğru onuda silip atarsınız.hemen sigaranıza weya içkinize sarılırsınız sanki onlar bir çözüm bulabileceklermiş gibi sanki sizin acınızı dindireceklermiş gibi!ard arda söndürülür sigaralar,düşünmemek istersiniz,silip atmak istersiniz onu o anda ama elinizden hiçbirşey gelmez yapamazsınız.onu düşünüp acı çekmesi bile bir yandan parçalarken sizi bir yandanda avutur paramparça olmuş kalbinizi.tamamen ona güvenip en derin köşelerini actınız o kalbiniz parçalanır o andan itibaren,belki hiç iyileşmiyecekmişcesine.ağrımaya başlar,gün geçtikçe burkulur içiniz.herseferinde onu düşündüğünüzde biraz daha küçük parçalara ayrılır.onunla beraber olmak istersiniz,yalnızlık çekilmez olur gitgide sessiz gecelerin içinde kendinizle başbaşa kaldığınızda.hayatın anlamı kaybolur onsuz gecen her günde...gecenin sessizliğinde gözleriniz dalar gider,eliniz onun elini arar ama o yanınızda değildir!hiçbir zaman olmamamış ve olmayacaktır.
bu aşk değilde nedir ki!!!

seninki kadar güzel diğil tabik iölesine bi yazı,direk aklıma gelenleri yazıp düzenlemiştim..kötü bi gündü baya anlarsın zaten..=/[signature][hline]un ange passe-aLways depressive-
Sosyal ağlarda paylaş

ya aslında nası anlatiim ben ölüme çok imreniyorum. yani düşününce ölüm o kadar umrumda diil eskiden korkardım ama şuan ölüm korkusu diye bişey kalmadı. ölürsem fatih sultan mehmet köprüsünden atlicam. nası yapacağıma kadar herşeyi düşündüm ama tek bi ayrıntıda takıldım onu düşünmemişim harvester hatırlattı onun yüzünden ölemiyorum :)
"öl sen kız bunalıma girsin hayatı boyunca bidaha hiçbi erkeğe yaklaşamasın..."
cidden böyle. ayrılığımız kavga yüzünden olmadı, birbirimizi çok seviyoduk ama o amerikada okuyacaktı 5 yıl veya daha fazla bir süre. ilişkiye başlarken benim bu kadar çok seveceğim aklına gelmiyodu (8 mart 2005 te çıkmaya başladık) ama ben ona geçen yazdan beri aşıktım zaten. birbirimizi hiç bırakmicaz diye verilen sözler o kadar bağlanmamı sağladı ki ona, zaten ona çok güveniyodum kendimden fazla. hiç ayrılmayacağımızı düşünüyodum çok bağlanmıştım hayatımı onun üzerine kurmuştum adeta. o amerikadayken (2,5 ay) evden dışarı çıkmadım elime geçen her parayla kontör aldım birazcık daha fazla onun sesini duyabilmek için, bütün gün bilgisayar başında durdum belki nete girer de birazcık daha konuşuruz diye.. 7/24 onu düşünüyo(dum)rum. elimden gelen herşeyi yaptım ama olmadı ben dayanamam görüşmeden dedi 5 yıl ordayım nası olucak dedi. bu ilişkiyi başlatanda hata yani bende dedi. şuan hala onla geçirdiğim zamanlar yakınken, aşıkken ölmeyi istiyorum. verdiğim her sözü tuttum tek bitane kaldı "sensiz yaşayamam". bunu da tutmak istiyorum. ama olmuyo onun üzülmesine dayanamam bencillik edemem.. kim bilir belki bir gün tekrar beraber oluruz diye düşünüyorum hep, yapabileceğim başka bişey yok.. :([signature][hline]chiptech.

06.13.2002 - 05.06.2005
Sosyal ağlarda paylaş

evet bende eskiden korkardım,şu son 4-5 yıldır korkmuyorum zaten baya olay oldu benimde,sorun sölediğin gibi güvenmekte bitiyo fazlasıyla hiç bitmiycekmişcesine,bütün hayatını ona bağlıyosun "su" gibi oluyo vazgeçilmez oluyo ve bi süre sonra çekip gittiginde (ki bence senin hala çok büyük bi şansın var çünkü oda seni seviyo sonuçta!!) öle kalıyosun ortada hiç bişey yapmak gelmio 2 hafta boyunca yatakta yatıp tavanıma bakıp ki orda onun resimleri vardı(güç bela ayrıldıktan sonra alabildiğim) depresif şarkılar dinliyodum.sonra bi gün babamla konusuyoduk(iş baya ciddiye binmişti anlarsın <=/ ) arabaya bindik madem ölmek istiyosun bizi düşünmüyosun birlikte ölelim demişti çok iyi hatırlıyorum yağmurlu bi gündü ve e-5 e çıkmıştık ben kadranda 220 yi gördüğümü hatırlıyorum ve babamın o gün boyunca sölediği tek laf istiyosan al direksiyonu kır duvara doğru! onuda yapamamıştım nasıl yapabilrimki ama hiç korkmadığımı adım gibi hatırlıyorum.zaten ondan sonra her böle saçma sapan salak denemelerimde babam gelmeye başladı aklıma!baya saptı konu kendimi anlatmaya başladım ama çok saol ya içimi dökmem lazımdı bu aralar! <=)[signature][hline]un ange passe-aLways depressive-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chiptech, 06 Temmuz 2005 23:06 tarihinde demiş ki:
@lithium: bence çok güzel olmuş, duyguları çok güzel ifade etmişsin tebrikler :)

teşekkür ederim nadir beyenen insanlardansın! genellikle olmaz öleşey platonik saçmadır unutulur hiçbişey yaşanmamıştır diyolar,ama bilmiyorlar ki ayrıldıktan sonra olan aşk ne platonik değilmidir?!![signature][hline]un ange passe-aLways depressive-
Sosyal ağlarda paylaş

tv izleyemiyorum, beraber dinlediğimiz şeyleri dinleyemiyorum, odamda nereye baksam zaten onu hatırlatıyo, dışarı çıkmak içimden gelmiyo (ama şimdi çıkıcam :)) yani nası anlatiim ki o şiiri yazarken baya kötüydüm şimdi o zamanki kadar değilim ama yine baya kötüyüm. o zaman ölücem kurtulucam diye düşünüyorum hiç umut yok içimde diye ama şuan azıcık da olsa bi "belki..." var aklımda. ölürsem bir daha onu göremem diye düşünüyorum o çok kötü yapıyo:/ ben hayatımda hiçbir kız için ağladığımı hatırlamıyorum, her yatağa yattığımda aldığı ayıcığı görüyorum ve gözyaşlarımı tutamıyorum. neyse öle işte off :([signature][hline]chiptech.

06.13.2002 - 05.06.2005
Sosyal ağlarda paylaş

evet elini bile kıpıdatmak gelmez içinden.bende okadar kötü diğilim artık ama biyerden sonra bağısıklık yapıyo cidden hep böle çökük depresif kalıyosun!napsan kurtulamıyosun,ilk defa bu senem baya iyi geçti (iyi derken diyerlerine nazaran!) zaten onunla okadar çok şey yapıyosunki nerdeyse herşeyi bi insanın hayatta yaptığı herşeyi ve oda çekip gidince hiç bişey yapmak gelmiyo içinden!yine başladım ben radiohead dinlemeye yaa :,([signature][hline]un ange passe-aLways depressive-
Sosyal ağlarda paylaş

aslında ölüm kurtuluş yani film şeridi kopuyo!bitiyo herşey o andan sonra yok oluyosun acıların yok dertlerin yok hüzün yok..(bazen da böle konuşurken kendi kendime ulan ne derdin varbe millet aç susus,annesi vefaat etmiş yaşıyo sen alttarafı bi kız için bıktım hayattan diyosun diyorum ama..işte sonucta olmuyo bitsin kurtuliyim artık diyosun!) [bende senin aklına giriyorum ya yaptığım işe bak!! ama iyisin dimi? sonaçekip gitme buralardan da benim üstüme kalmasın,aslında iyi olur bende gelmek zorunda kalırım! off iyice saçmaladım <=) ) neyse hadi dışarı sen eğlenmeyeee ;)[signature][hline]un ange passe-aLways depressive-
Sosyal ağlarda paylaş

radiohead - creep
...

orda death is not the end derken son diil ölümden sonrası da var ölün demeye çalışıyorum =P kötü örnek oluyorum insanlara yaa =)[signature][hline]chiptech.

06.13.2002 - 05.06.2005
Sosyal ağlarda paylaş

evet creep,lucky,2+2=5,pyramid song,street spriit,i might be wrong,karma police,how do you valla sırayla gidio yaklaşık 120 şarkısı var hepsini dinlemeye başaldım yine! zaten yapcak bi işim yok bari oturup düşünmüş olurum..boşverr kim iyi örnek oluyo ki? :)[signature][hline]un ange passe-aLways depressive-
Sosyal ağlarda paylaş

bak emmi siz ölün biz sizi buluruz . gibi :D[signature][hline]Ardhath

"Türkler öldürülebilir, lakın mağlup edilemezler. Türk askerlerini dal kılıç olmaya mecbur edecek kadar üstlerine varmamalıdır. Bir defa dal kılıç olmayı göze almış bir kaç yüz Türk meydana çıkarsa önelerinde mağlup olmamak mümkün değildir."

Napeleon BONAPART
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe merak etme bugün üzülmek gerekmediğini anladım zaten :) yemişim lan ben kendim için ölmek istemiyorum (bkz: i' m in a world of shit)[signature][hline]chiptech.

06.13.2002 - 05.06.2005
Sosyal ağlarda paylaş

çok beğendim hoca.. devamını bekleriz.. yazardım buraya anlamlı bişeyler, yazamıyorum şimdi[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk - Türkiye'nin yürüyen, koşan, zıplayan en büyük ve kapsamlı Star Trek ansiklopedisi
KoÇ '04 | CMU '09 | c4A | ST:O | Star Trek TR | MSN: [email protected] |
Jean-Luc Picard: "..Let's make sure history never forgets.. the name.. Enterprise"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...