Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Google reklamları (sitedekiler ve aratmada çıkanlar)

Seregwethrin

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bu reklamlar hakkında bi sorum var. Şimdi bi Google'da bişi aratınca sağ tarafta reklam çıkıyor bide normal olarak sitelerde çıkan reklamlar var.

İKisi için ayrı başvuru mu yapılıyor?

Bide google reklamları 0,4-1,5$ arasıymış doğru mu?

Aylık sizin sitenize ortalama ne kadar para gidiyor? Yada 100$ ne kadar zamanda tükeniyor?

Şöyle bi öğreniyim dedim :-P[signature][hline][ www.wow-turk.com | doruan.com | POP-TR | mail to me ]
Adamın biri demiş ki:
Ahmet topu at cümlesinde Ahmet insanmı¿ İsmi neden ahmet¿ bide neden topu atıyo¿ O_o
Sosyal ağlarda paylaş

Hımm, sağlam tıklama yaptırman gerekiyor. bunun için en iyi yere koymalı ve en iyi şekilde orda çıkacak reklemı ayarlamalısın. Sağlam bir reklamcılık çalışması yapman lazım bence tabi iyi bir kazanç istiyorsan.[signature][hline]www.MerlininKazani.com
Ayrıca Kadıköy Anadolu gençliğindeniz !!!
Sosyal ağlarda paylaş

Bak kendi tıklamların falan bile anlaşılabiliyo. Mümkün olduğunca kendin tıklama yoksa ödeme falan da yapmazlar..

Ayrıca 3 yerde google reklamı döndürüyorum. İnan hiç tahmin ettiğin gibi rakamlar getirmiyo..
Yani 1 k unique hitin varsa günde, herhalde 2 ayda falan 100 dolar toplarsın..[signature][hline]
King Kong gelsede dans etse..
Nostalji Mp3 : Status Quo - In The Army Now | arşiv*********

[Bu mesaj MartinLGore tarafından 07 Temmuz 2005 16:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aslında 50 kişilik felan bi tıklama grubu kursak herbirimiz diğerlerinkine girip tıklaşsak felan ayakta tutup devamlılığını sağlayacak kadar gelir elde edilir mi?[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sailor, 07 Temmuz 2005 19:59 tarihinde demiş ki:
oley nisandan bu yana 8$ım olmuş! onun da 5$ını ben yapmışımdır :) gerçi siteye giren yok kim tıklar zaten.

Bende tıklayıverdim :D

Ama arkadaşlar sanırım yanlış anladınız ben reklam almak değil vermekten bahsediyorum. Yani 100$ google'a versem sonra sitelerde benim sitemin reklamı gösterilecek ve tahminen kaç ayda 100$'lık reklam biter diye soruyorum :). Yani sizin dediklerinizin tam tersi.[signature][hline][ www.wow-turk.com | doruan.com | POP-TR | mail to me ]
Adamın biri demiş ki:
Ahmet topu at cümlesinde Ahmet insanmı¿ İsmi neden ahmet¿ bide neden topu atıyo¿ O_o
Sosyal ağlarda paylaş

Tabi yaparız abi, bak mesela las vegasta 3 mü 4 mü ne türk hemde başı kadın 2 milyon $ çarpmışlar geçen gün kumarda hile yaparak :D

Almanyada kutukola makinelerine bozuk para gibi buz yapıp atarmış bizimkiler sonra alırmış kutuk kolaları.

Biz yaratıcıyız abi :). Yok bizden zekisi her ne kadar diğer ülkelerle kategorimiz biraz farklı olsada :)[signature][hline][ www.wow-turk.com | doruan.com | POP-TR | mail to me ]
Adamın biri demiş ki:

[Bu mesaj Seregwethrin tarafından 07 Temmuz 2005 23:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız bu tür işloeri bi trde yapamıyolar ..:)[signature][hline][/b]Msn adresim
Artık bende bloggerım okuyun okutturun bende gaza gelip yazayım
karakedi demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.
BabacumMostors, 28 Haziran 2005 15:02 tarihinde demiş ki:
monitörün kulağı vardır
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
7000'in üzerinde hit ve sayfa izlenimi kayıt ettirmiştim google'ın reklam sistemlerine. o kadar reklam yayınlatmıştım eskiden bir sitemde. yanlız kazandığım para 0.90$ gibi birşeydi. sadece tıklama ile para kazanılmıyor. uyanık google tıkladıktan sonra siteden hemen çıkıp çıkmadığınızı, sitede yaptığınız işlemler ve gezintileri takip ederek ona göre bir para ödemesi yapıyor. aslında göründüğü kadar karlı birşey değil.[signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas! |
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...