Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mp3 Player

Asteroth

Öne çıkan mesajlar

Biliyorum bıkkınlık getirdi bu konu arkadaşlar ama acilen halletmem gerekiyo bu işi...

Çok komplike bi alet aramıyorum 40-50 şarkı yükleyebileceğim 100 milyona kadar masrafı olan, en azından 1 sene kullanabileceğim, küçük bi mp3 player'ı nerden alabilirim İstanbul içinde?[signature][hline]Diablesse 18 Ekim 2004 tarihinde MSN'de demiş ki:
mama yiyiom ben
Gunn, 18 Mayıs 2002 16:07 tarihinde demiş ki:
ağlama değmez minoooooc, bu göz yaşlarınaaa
Sosyal ağlarda paylaş

premier al bende var 128 mb lisi her halt var içinde ses kaydından radyo kaydına kadar ayrıca sd-mmc kart ta takabiliyorsun arkasına görünüşü biraz adi gibi ama sağlam yapmışlar pilde idare ediyor (özellikle şarj edilebilir nimh ler ile)
ben aldığımda 110 ytl idi şimdi daha da düşümüştür.[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

ist ten nereden alabilrim demişssin...
ben netten sipariş vermiştim galiba hızlısistem den istte hızlı sistemde olabilir hala bu aletten[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...