Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

live8live.com

Private

Öne çıkan mesajlar

Merhaba,
Şu anda NTV'de yayınlanan konserler toplanacak g8 zirvesinde afrika ülkeleri lehine karar alınması için.

Peki biz ne yapabiliriz?
www.live8live.com 'da http://www.live8live.com/list/ adresine adınızı ve email'inizi yazıp sizde bu çabalara ve fakir afrika ülkelerine yardım edebilirsiniz.

Ayrıca sitede resim upload kısmı da var. http://www.live8live.com/live8/imageHome.do Buraya resminizi upload ederek aynı şekilde yardım edebilirsiniz.

"Sizden para istemiyoruz, sadece isminizi istiyoruz."
Açlık ve fakirlik bulunmayan bir dünya için...[signature][hline]"Success comes in cans ... not in can'ts"
Sosyal ağlarda paylaş

Konserleri izliyorum çok güzel, dido, greenday filan çıkıyor ayrıca afrika ülkeleri için böyle birşey yapılması ve bütün böyle sanatçıların bunu desteklemesi beni duygulandırdı. Süper bişi kaçırmayın açın NTV'yi...[signature][hline][ www.wow-turk.com | doruan.com | POP-TR | mail to me ]
Adamın biri demiş ki:
Ahmet topu at cümlesinde Ahmet insanmı¿ İsmi neden ahmet¿ bide neden topu atıyo¿ O_o
Sosyal ağlarda paylaş

Abi gözlerim doldu ya süper yapmışlar. Bütün ünlü şarkıcılar gelmiş. Hadi onu bırakın tüm dünyada konserler var hepsi aynı anda hepsini sırayla izliyorsunuz. Hakkaten süper birşey.

Ama sadece isimle ne yapabilecekler ki? Yani isminizi verin diyolar paranızı istemiyoruz diyolar tüm dünya ismini verse dünya fakir olmayacak mı? Neden isim istediklerini daha doğrusu isimlerin ne işlerine yarayacağını anlamış değilim.[signature][hline][ www.wow-turk.com | doruan.com | POP-TR | mail to me ]
Adamın biri demiş ki:
Ahmet topu at cümlesinde Ahmet insanmı¿ İsmi neden ahmet¿ bide neden topu atıyo¿ O_o
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Daesu, 02 Temmuz 2005 22:28 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj Daesu tarafından 02 Temmuz 2005 22:29 tarihinde değiştirilmiştir]

O ne güzel mesaj öyle ya :-P[signature][hline][ www.wow-turk.com | doruan.com | POP-TR | mail to me ]
Adamın biri demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elma, 03 Temmuz 2005 21:53 tarihinde demiş ki:
benim adımla mı dünya liderleri karar alacaklar

omg!! ne muhteşem bir ismim varmış =)

EHeheheh :-P[signature][hline][ www.wow-turk.com | doruan.com | POP-TR | mail to me ]
Adamın biri demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...